Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

месинджър
#1
Video 

здравейте колеги стана няколко месеца когато съм влязал в фейса и примерно съм отворил някой профил и натисна съобщение да пратя ме препращата към месинджъра обаче не ми дава да пиша и ми изписва да се впиша а аз съм вписа,някой има ли го този проблем? опитах на с8 и го няма този проблеми .. ресетвах телефона изтрих и фейс и месинджъра  същатата работа ако може някой да помогне че ме дразни това нещо .Smile ето и две снимки какво излиза


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-09-17, 18:41:11)dontspame написа:  здравейте колеги стана няколко месеца когато съм влязал в фейса и примерно съм отворил някой профил и натисна съобщение да пратя ме препращата към месинджъра обаче не ми дава да пиша и ми изписва да се впиша а аз съм вписа,някой има ли го този проблем? опитах на с8 и го няма този проблеми .. ресетвах телефона изтрих и фейс и месинджъра  същатата работа ако може някой да помогне че ме дразни това нещо  Smile
И аз го имам този проблем. Не съм търсил решение, защото ми е втори телефон четворката.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Diego Armando за това мнение:
  • dontspame
Цитирай
#3

може някой колега да има решение на проблема ще видим и другите колеги какво ще кажат
Цитирай
#4

(2020-09-17, 18:55:21)dontspame написа:  може някой колега да има решение на проблема ще видим и другите колеги какво ще кажат
Чакам с интерес иначе. Малко е дразнещо.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#5

мене доста ме дразни хаха ама дано някой има решение на проблема
Цитирай
#6

Здравейте, аз намерих решение, но при мен подейства няколко дни само докато явно не се ъпдейтна. Изтрива се месинджъра и остатъците и от някой сайт се изтегля месинджъра като apk. Инсталира се и няма проблем, но е временно решение. Има и няколко клипчета, но ефект няма.
Цитирай
#7

Може да търсиш човека през търсачката на месинджъра, не е решение, но пък е вариант.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#8

ако го изтегля както казваш с апк файл и след това му спра ъпдейта дали пак ще стане така
Цитирай
#9

За жалост пак стана така. Някой намери ли решение, че е много дразнещо така?

https://www.apkmirror.com/apk/facebook-2.../download/
Изтеглих тази версия и за момента работи, не знам до кога. Версията е от 2019
Цитирай
#10


https://www.apkmirror.com/apk/facebook-2.../download/
Изтеглих тази версия и за момента работи. Версията е от 2019
[-] 2 потребители изказват благодарност на em4000 за това мнение:
  • Be6i4, Diego Armando
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)