Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy S20 FE

На 60 го ползва и е много зле положението.

Sent from my LM-G850 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
Аксесоари

Лошо. Ще му дам 1-2 седмици и ако е все така, заминава към олх.

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Цитирай

За какъв период от време говорим за SOT ,след последния пълен заряд
Цитирай

Сутринта го свалям от зарядното, отивам на работа, ползвам го през деня на 4G, батерията се топи като масло на слънце. S20 и note20 и те ли са така, нали уж процесорът е еднакъв? Имал съм телефони с 3000 mah батерии, които държат много повече от това недоразумение. А, и си грее, гадината. Да уточня,игри не играя. Грее от браузване, фейсбук, стандартните неща.

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2021-03-12, 07:07:36)whitehart написа:  Сутринта го свалям от зарядното, отивам на работа, ползвам го през деня на 4G, батерията се топи като масло на слънце. S20 и note20 и те ли са така, нали уж процесорът е еднакъв? Имал съм телефони с 3000 mah батерии, които държат много повече от това недоразумение. А, и си грее, гадината. Да уточня,игри не играя. Грее от браузване, фейсбук, стандартните неща.

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Да ,така си е и при мен.Единственото спасение е ,ако не го цъкал много докато си на работа ,активиране на пестене на енергия.Тогава държи що годе добре xD

Общо взето не го мисля ,защото в сравнение със С9 е доста по-добре .Оня правеше по 2 часа SOT,боклука
Цитирай

Защо само моя не е така без проблем само за интернет (facebook messenger и браузър) изкарвам през спокойно 2 дни

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2021-03-12, 07:17:26)алекс99 написа:  Защо само моя не е така без проблем само за интернет (facebook messenger и браузър) изкарвам през спокойно 2 дни 

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk

Защото саните приложения фейсбук месенджер,инстаграм имат голям дрейн на батерията ...за това Smile

(2021-03-12, 07:18:55)sdeikov22 написа:  Защото саните приложения фейсбук месенджер,инстаграм имат голям дрейн на батерията...Извинявам се ,не прочетох добре
Извинявам се ,не прочетох добре.Зависи от използването може би

Това е ,което се случва .54мин SOT плюс близо 8 шаса след последния заряд с пуснат Wi Fi,докато съм спал


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Днес като че ли батерията е малко по-добре от вчера. Вчера направи 3 часа екран на мобилни данни, днес ще са поне 3.30... Може верно да й трябва малко време да се разработи. Иначе телефончето е пъргаво, днес му пуснах и едно Antutu, изкара доста добър резултат, от камерата съм доволен на пръв поглед, звукът в слушалки е ясен и силен. Ще видим как ще се държи батерията след още няколко дни.


Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
[Изображение: a9ab063123072770fb37129828359f2e.jpg]
Цитирай

Минаваш на 60хз, слагаш в deep sleep, всичко което не ти е важно да е постоянно активно.
Търсиш работеща програма от типа на Package disabler и спираш всичките боклуци, които никога няма да ползваш.
И ако няма подобрение след седмица ползване минаваш на power saving режим, ноооооооооооооо язък, че си с нов телефон.


1001 пъти писах, че ексиноса е тотален кенеф и да се взима само снап версията, която Сръчко и Булграм сервизират.

Лично се убедих и използвах пропуск в сайта на Самсунг, малко медиен скандал и изведнъж великите Технополис, които не връщат физически закупена стока от магазините им, ми се обадиха да отида и да върна апарата, в удобен за мен момент.

Пропуска вече е отстранен в сайта на Самсунг Big Grin
[-] 2 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • ganchev, rikob
Цитирай

А да бе, чак такива акробатики няма да правя. Идеята ми като взех този телефон беше да взема нещо, с което да изкарам 1-2 месеца, докато излезе OnePlus 9-a серия, и после заминава към олх. Така че ще го изтърпя някак...

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Имах до понеделник S20+ който е със същата батерия и си беше зле.
В същият ден си взех MI 10T, който е 500 ма/ч по-голяма батерия ( и 1/2 цена). При моето ползване буквално почти 2Х по-дълго изкарва
Не ще да е само до процесор според мен...

Добре, че в олх се търсят още тия 20-ци...не чакай много Smile
Цитирай

Здравейте!

Изключително съм доволен от Galaxy s20 Fe 4G

Идвам от Xiaomi MI 10T Pro, MI 10, Galaxy S10+

Уникален компактен апарат в сравнение с тежките лопати на Xiaomi.

Нямам никакви забележки нито към батерия, нито към тъч и процесор.

Всичко лети светкавично, батерията спокойно ми държи от сутрин до вечер като всеки друг апарат.

Камерите мога да кажа, че са повече от отлични. В сравнение с прехвърления 108мп сензор на Samsung който влагат в Mi10, MI 10T Pro и вече в най ниския клас Redmi Note 10 Pro, смея да кажа, че Galaxy F20 fe снима в пъти по прецизно, точно и детайлно, а от към цветопредаване съм възхитен. От мобилна фотография повече не искам.

Софтуер, оптимизация и поддръжка - Безупречни!

Ергономията на апарата е перфектна поне за моите средни ръце. 

Разнообразни цветове от които аз избрах белия.

Нищо лошо не мога да кажа за Galaxy S20 FE.

Най-доброто за цената си, поне за мен.
Цитирай

Абе грее си процесорът и това е основният проблем според мен. След 5 минути фейсбук и 4-5 снимки с камерата горната част на телефона започва да пари. И това зимата. Лятото сигурно ще можеш да си пържиш яйца на него. Оттам и батерията заминава много бързо. Иначе е супер телефонче, дисплей, звук, камера и цялостно усещане, всичко е много добре. Но Самсунг са си за бой с тяхната тъпа дискриминационна политика да набутват на европейския пазар смотаните си ексиноси...

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • ganchev, rikob
Цитирай

Нищо не грее при мен. Процесора е отличен и съм много доволен от точно тази версия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vivahit за това мнение:
  • whitehart
Цитирай

Не знам как не грее при някои хора,но от вчера нарочно взех от жена ми да го пробвам . Ами грее си и то доста добре спрямо С10 лайт.За батерия мога да кажа ,че е доста зле спрямо пак него. Говоря за еднакво ползване и на двата телефона . И като се има на предвид ,че го ползвам на 60hz дисплея. Жена ми в момента ползва С10 лайт и каза ,че до сега е нямала такава батерия . И тя забеляза промяната. Иначе телефона работи добре ,но ако беше със Снапдрагона щеше да е перфектен. Иначе няма разлика в работата между 20Фе и С10 лайт. И двата са еднакво бързи и се справят .

Sent from my SM-G780F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • whitehart
Цитирай

Няма как да не грее. В момента съм на 4G, чатя си с един приятел във вайбър и гледам спортните сайтове, телефонът е дооооста топъл в горната си част. А ако направя и няколко снимки, направо започва да пари. Още не съм го засилил към олх единствено заради камерата, прави много читави снимки и мисля да го ползвам още месец-два.

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Да ,точно там грее горе до камерите. Това му е проблема . С процесора. При С10 лайт затопля много леко, докато тук си грее доволно. И точно камерата му е много добре . И аз като тебе си мисля да го пускам към ОЛХ и ще взема още един С10 лайт или нещо друго ,но със Снапдрагон .

Sent from my SM-G780F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Изчакайте с21 фе.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Лично аз чакам да излезе OnePlus 9, това ще ми е следващият телефон.

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

(2021-03-14, 18:20:53)whitehart написа:  Няма как да не грее. В момента съм на 4G, чатя си с един приятел във вайбър и гледам спортните сайтове, телефонът е дооооста топъл в горната си част. А ако направя и няколко снимки, направо започва да пари. Още не съм го засилил към олх единствено заради камерата, прави много читави снимки и мисля да го ползвам още месец-два.

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk

При мен е топ всичко. Не знам на каква бройка си попаднал колега. Никакво загряване няма при мен. Дори и игра като му пусна се държи отлично. На месец през ръцете ми минават по 10 броя минимум апарати и съм практически запознат с доста модели и марки как се държат и на какво са способни. Твърдо заявявам, че при моята бройка S20 FE няма никакво загряване и никакъв проблем с дигитайзера. 
Цитирай

Възможно е. При теб е по-скоро изключение, въпреки че не намирам логика.

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Играя call of duty world of tanks и pubg все тежки игри държи се перфектно без лаг без нищо да загравя до сега не съм видял телефон който не загравя дори и тези със snapdragon държи 60 70 фпс и не мърда не знам какво правите на тях че загравя и казвате като печка е

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Явно имаш различно определение за "греене".

Хвали го, колкото искаш, цялата с20 серия с ексинос си беше издънка. Само ултрата, заради големия капацитет издържа по-спокойно деня.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Грее си и това е . Аз също играя на Call of Duty и на 20Фе грее повече от другите ми телефони .За това просто няма никакво съмнение . То без игри е окаяно положението. Сега няма никакво намерение да споря тука. Казвам си преките впечатления . Мисля ,че форума е точно за това.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Не нямам смисъл да спорим но нормалната температура на батерията ми седи 30-32° след 1 час игра ми е 34-36° не мисля че това е греене

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk

Това е единствения бъг за който се оплаквам какво ли не пробвах нищо не става това е след последния ъпдейт ако някой има същия проблем и го е решил да сподели защото ми писва вече хаха [Изображение: 793fe3dd480390dc933c230507f708bc.jpg]

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)