Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy S20 FE

(2021-09-16, 22:21:25)iwanssss написа:  S20 FE (2021) от емаг с снапдрагон или с ексинос от Технополис? Има ли проблеми с екрана снапдрагона?
Аз съм с 4g със снапдрагон от там. Какъв проблем с екрана?

Google Pixel 6a
Цитирай
Аксесоари

Много отдавна, с ъпдейт, отстраниха проблемите с дисплея на всички S20 FE, независимо от процесора! НАКРАТКО - ПРОБЛЕМИ С ЕКРАНА НЯМА!
Цитирай

Така е! Проблем с дисплея няма. Има проблем с 5G - никой оператор в Бг не поддържа модела и той реално си е 4G.
Цитирай

Само 4G версията я пуснаха официално.
Цитирай

Как е батерията при вас?
Цитирай

Направих 2 денонощия стендбай с почти 5 часа SOT на 120Hz. Това е 95% на WiFi и 2 активни SIM карти. Отлична е.
А днес е така, повечко разговори и 4G навън.
[Изображение: 80ad630df5e2cd3800966c9901b84a09.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Да се похваля ,че и аз минах на дракон версията 4g.

Изпратено от моят SM-G780G с помощта на Tapatalk
Цитирай

Пичове, на сайта на Технополис са упоменати и двата процесора за 4 G апаратите. Попитах специално с какъв процесор са - отговориха ми  ... с Ексинос, всички били такива процесори и само те били за Европа. Чета по-горе, че Самсунг пуснали СД на и на 4 G апарти и се питам мога ли да си купя от българска верига S20 FE със Снапдрагон процесор и как да се убедя с какъв е при покупката? Извинявам се ако въпроса звучи лаишки ... такъв съм, де!
Цитирай

Търсиш на кутията да пише 780G . Той е модела със Снапдрагона. Ако видиш 780F бягаш с двеста от магазина

Sent from my LM-V350N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Ами моят го взех от теленор,но стана така,че стария с20 фе се счупи и ми го замениха чрез застраховката със друг и се оказа дракон процесор. Поне на приложенията това показва сд865. На кутията и на двата не пише със какви процесори са. Понеже и двете кутий имам вкъщи.

Изпратено от моят SM-G780G с помощта на Tapatalk
Цитирай

https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-te...Y/p/574404

Тоест, това трябва да е Снапдрагън тогава ... Казаха ми че били всички с Ексинос, продавали много, проблеми нямало никакави, никакви сериозни рекаламации, но не повярвах и си тръгнах ...
Цитирай

SM-G780G е със Snapdragon - това е моделът от 2021
SM-G780F е с Exynos
781 е 5G варианта , който в България в момента не работи с 5G мрежите на трите оператора
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • to4kata
Цитирай

А, така е по-ясно. Благодаря много!
Цитирай

(2021-09-22, 15:25:19)nikiberk89 написа:  Ами моят го взех от теленор,но стана така,че стария с20 фе се счупи и ми го замениха чрез застраховката със друг и се оказа дракон процесор. Поне на приложенията това показва сд865. На кутията и на двата не пише със какви процесори са. Понеже и двете кутий имам вкъщи.

Изпратено от моят SM-G780G с помощта на Tapatalk
На кутията на 780G пише, че е със Snapdragon 865.[Изображение: f1d8a7cacb5fd37202b25327523cd694.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • nikiberk89
Цитирай

Здравейте, от два дни съм с SM-G780G и през определено време ми излиза една реклама с подканване за инсталиране на приложение за крипто валута крипто.ком /умишлено го пиша на Кирилица/ . Въпроса ми е как да спра тази реклама?

S20FE SD
Цитирай

(2021-09-23, 12:02:03)martin_varbanov написа:  Здравейте, от два дни съм с SM-G780G и през определено време ми излиза една реклама с подканване за инсталиране на приложение за крипто валута крипто.ком /умишлено го пиша на Кирилица/ . Въпроса ми е как да спра тази реклама?

Разгледай си инсталираните приложения. Според мен си си инсталирал нещо не особено благоприятно за телефона

Google Pixel 6a
Цитирай

(2021-09-22, 21:43:48)stenlius написа:  На кутията на 780G пише, че е със Snapdragon 865.[Изображение: f1d8a7cacb5fd37202b25327523cd694.jpg]
Явно толко и съм го видял,а гледах.

Изпратено от моят SM-G780G с помощта на Tapatalk
Цитирай

Добро представяне направи. Доста си играх с телефона за да го разуча. Както при всеки Самсунг, който съм имал си остава дразнещото 5мин. след, като го свалиш от зарядно и показва 99%.


Прикачени файлове Миниатюри
   

S20FE SD
Цитирай

Това снапдрагон версията ли е?
Цитирай

Да,малко по-нагоре е споделил ,че е с нея.

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2021-09-25, 10:40:51)ganchev написа:  Да,малко по-нагоре е споделил ,че е с нея.

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Да, ама кой да чете!

Фабрично запечатаният телефон S20 FE с една или две лепенки е на кутията?
Цитирай

Карам по спомен ,но мисля ,че беше една лепенка .

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Пичове, вече съм със S20FE със SD процесор от A1 за 709 лв, барабар с безжични слушалки. Благодаря много за съдействието. Телефона е супер, разучавам го още защото е първият ми Samsung. Възникна един проблем обаче, не мога да добавя Гугъл акаунта си, въвеждам паролата и ми дава някакъв ... ERROR, тоест не мога да ползвам и Гугъл приложенията съответно. Паролата е ОК, в профила си влизам от лаптопа и виждам, че новото устройство фигурира вече там ... SG20 FE, но в телефона акаунта не се вписва ....??? Как да го излъжа?
Цитирай

Някаква идея от къде мога да го взема с снапдрагон освен EMAG?
Цитирай

В Технополис.

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)