Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy S20 FE
#1

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...-10377.php

Само на мен ли ми се струва, че тия дето сме с S20 платили 999$ сме яко преебани. FE-то е доста по-добро ....

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на ole за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Определено така изглежда. Ама те сами си вкарват автогол така..

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

4G версията ще е с Exynos 990 https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...-10428.php ако продават 5G версията тук ще е добре,защото е със  Snapdragon 865
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

За мен това е най-добрия Samsung спрямо цената или получаваш най-много за най-малко пари.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

Само на мен ли се струва, че вече има подобна тема: Samsung готви lite версия на s20

 
Цитирай
#6

(2020-09-23, 19:20:12)ole написа:  https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...-10377.php

Само на мен ли ми се струва, че тия дето сме с S20 платили 999$ сме яко преебани. FE-то е доста по-добро ....

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk
Не е точно така.
Пластмаса е
Отпред горила стъклото е 3та серия
И още....
Да, ако погледнем цена и какво получаваме, може до някаква степен. Но като цяло, Лично аз НЕ мисля така

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#7

Това, че е пластмаса отзад мен честно не ме бърка грам. На видео и снимки отзад телефона изглежда доста добре и се предлага в интересни цветове, макар че, аз бих винаги предпочел черен.
(2020-09-23, 19:55:23)DoryanY написа:  4G версията ще е с Exynos 990 https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...-10428.php ако продават 5G версията тук ще е добре,защото е със  Snapdragon 865
За жалост да, цялото семейство S20 тука е обречено. Сгъваемите са със snapdragon за това почнах да се замислям за фолд2. Дано догодина ексиноса е на ниво.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на ole за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай
#8

Ако се появи 5G със снапдрагон тук, аз определено ще се замисля. Все тая дали е пластмасов отзад...
Цитирай
#9

Това дали е пластмаса или не е без значение, стига пластмасата да е качествена и да е приятна на допир, така и така 90% от хората винаги са с кейс. Едно намаляне на цената, за сметка на стъкления гръб не е лошо, погледнато от този ъгъл.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






[-] 2 потребители изказват благодарност на Nikola.Kolew за това мнение:
  • Dowper, Marto.g
Цитирай
#10

Тук само с ексинос ще се предлага. Поне при Виваком с такъв - айде нема нужда
https://www.vivacom.bg/online/bg/shop/de...2805906268

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#11

В България ще се предлага само версията с 4G, но на други пазари ще е достъпен 5G вариант с повече RAM и памет за файлове. За повече инфо - Тук

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#12

(2020-09-24, 08:44:45)NoMaD написа:  В България ще се предлага само версията с 4G, но на други пазари ще е достъпен 5G вариант с повече RAM и памет за файлове. За повече инфо - Тук

Други пазари не ме вълнуват - този ексинос(990) НЕ

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#13

Galaxy S20 FE ще се продава в България от октомври на цена 1279 лв. За повече инфо - Тук

 
Цитирай
#14

Вивата пускат 5g ама телефони с 5g категорично не пускат освен p40 pro който никога не бих си взел. Не че ми е зор, но като пуснат 5г ще намерят как да ни изнудят сигурно да минем на 5г и пак трябва да се взима нов.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

(2020-09-24, 10:01:39)Marto.g написа:  Вивата пускат 5g ама телефони с 5g категорично не пускат освен p40 pro който никога не бих си взел. Не че ми е зор, но като пуснат 5г ще намерят как да ни изнудят сигурно да минем на 5г и пак трябва да се взима нов.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

4G като скорост ми е достатъчно, според приложението на Укла достигам до 200 mbps скорост по ценъра на градът

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#16

Има и по-малко оперативна памет, и по-малък капацитет на батерията и по-малка камера ( пак е тройна НО е коренно различна)
Така, че цената съвсем съразмерно е по-малка
Според мен никой не е прецакан, а пък ако говорим за Плюса вече съвсем
Този телефон си е среден клас, аз също очаквах да е САМО със снопдрагъб в цял свят и тогава да имаше някакъв смисъл да се взима, така според мен си е голямо сваляне надолу

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#17

Доста "компромиси" си има с този телефон, разбира се за това и цената е такава. Не мисля, че някой закупил S20 се е прецакал. Тук говорим за пластмасов гръб, друг сензор за камерата, както колегата по-горе спомена. Ако обърнете внимание и защитата на стъклото е Gorilla Glass 3... Което си е доста старо и при едно изпускане не знам до къде ще стигнат нещата... Тук са упоменати въпросните компромиси - Samsung представиха официално Samsung Galaxy S20 FE (Fan Edition)

Иначе ето и едно ревю на камерата:
[-] 1 потребител изказва благодарност на MeltrumSpectrum за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#18

Не виждам особени предимства нито на S20 нито на + .
- Има по-голяма батерия от S20 и 0.3 инча по-голям екран, т.е. по-малък е от + и има същата батерия
- до колкото разбрах 2 от камерите са същите, само телефотото е с по-малко пиксели, не знам за вас, ама съм зуумвал повече от 3-5 пъти точно сигурно 5 пъти за 6 месеца.
- пластмасовия гръб какво Ви бърка като в 99.99 % телефоните ни са в кейсове?
- във всекидневна употреба много ме съмнява някой да му трябват 8гб рам, така че със 6 едва ли в проблем
- FE има къде къде по-интересни цветове
- edge дисплеите изглеждат готино, но в крайна сметка това си е минус при ползване на телефона
- старо горила глас стъкло, сигурен съм че над 95% от хората имат протектори на екрана
- с тези процесори това не е среден клас телефон

Направо си е среден пръст тоя телефон на купилите S20/S20+ Big Grin
Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на ole за това мнение:
  • dr_ivo
Цитирай
#19

Мрън, мрън, мрън. А, ти какво си купи за да не си от прекараните със среден пръст?

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай
#20

Разделителната способност на екрана и тя не е ли по-ниска от тази на S20 серията.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#21

Тази Gorilla няма никакво значение, не се залъгвайте, още повече, че е старо и при едно изпускане видиш ли какво ще стане. Уж новото стъкло е по-добро. Но този телефон си е перфектен, аз не виждам с какво не си заслужава парите, въобще не е надценен, а предлага много. На свободна е 1300лв. някъде, с план ще е доста по-ниско и за телефон с флагмански характеристики, който има 120Hz, стерео звук, добра батерия, Super AMOLED, водоустойчивост, камерата става, бързо зареждане, безжично зареждане. Разбира се пластмасов гръб, скенера за пръстов отпечатък няма да е много бърз, но пък има флагмански чип.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#22

(2020-09-25, 19:05:23)kijelmi написа:  Мрън, мрън, мрън. А, ти какво си купи за да не си от прекараните със среден пръст?
S20, за тва се чувствам преебан.

По-високата резолюция се обезмисля, защото предполагам всички си ползваме S20ките на 120hz

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#23

Здравейте. След като се разочаровах, че за Европа отново получаваме Exynos 990 намерих една обява в Амазон - amazon snapdragon model. Та гледам цената е 599$ + 150$ доставка излиза към 750$, което са към 1300 лв. Има ли още някакви такси, които трябва да бъдат заплатени, ако реша да поръчам от там примерно и има ли нещо, което не знам и ми убягва? Не съм запознат с митници и прочие, и не знам какъв е процеса.
Наясно съм, че няма да има гаранция, но пък не ми се взима модела с exynos, че на S10 батерията е трагична...

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#24

Мисля че операторите ще пуснат и 5G модели.Нали идва 5G то.
Цитирай
#25

Използвай превозвач. Така ще спестиш митница и евентуално доставката. А иначе риска без гаранция си е твой... Аз си мисля, че този модел с 5G няма да се появи при нас, тоест забравяме за дракона тук Sad
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)