Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Каква стойка за автомобил ползвате? Препоръчайте!
#1

Споделете каква стойка за телефон за автомобил ползвате. Препоръчайте - тип или конкретен модел, или споделете с кои имате недбър опит.
Ако направите и снимки - още по-добре Smile

Благодаря предварително Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
Аксесоари
#2

Тези двете ползвам аз. Доволен съм. [Изображение: e142c562632c7f8ca052c2d11af3d8f1.jpg][Изображение: b13e6f2955b5e296f118faec5ee15e54.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай
#3

Имаш ли линк към тази стойка?

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай
#4

Не препоръчвам стойка, която да се захваща за въздуховодите. Това обаче си е мое разсъждение, може би повечето от Вас го ползват! Снимки от мен утре, доволен съм от това което ползвам. Купих си и за служебния бус.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

https://www.aliexpress.com/item/40000199...5d05lekzq6

С нещо подобно съм.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#6

Аз ползвам това  https://dice.bg/samsung-universal-car-ho...item15330/
Цитирай
#7

И аз подобно, даже 2! Закупени пак от там. Даже и на сина взех - нямам забележки вече почти година. Вакумчето е желязно! Явно няма да снимам, щом има вече подобно на моето. Да споделя обаче, че има малък недостатък. Като карам 10 Ина часа, на силното слънце ми е прегрявал 3 пъти телефона, дори и при пуснат климатик. Изстудявам го на самия въздуховод, и пак на стойката.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#8

Смарта в режим Навигация, подложен на пек и процесорен тормоз... но иначе не се препоръчва да стои на въздуховода... Само подчертавам, без коментар... Надявам се Авторката да разбере намека, и все пак всичко е личен избор.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#9

Аз в момента ползвам стойка, която се закрепва за въздуховода, и ми се иска следващата да не е такава. Преди години не ми се искаше нещо да се лепи по таблото, и затова избрах такава, но сега виждам негативите...

То зависи и какъв тип са въздуховодите, както и стойката каква е, но вече имам лош опит. От една страна е нестабилно (в моя случай), от друга, ако телефонът е на стойката - гледам да не ползавм климатик или отопление на въздуховода, където е закрепена. Затова бих предпочела от друг тип. Благодаря на всички, кото се ангажират да споделят опита си Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#10

(2020-09-25, 22:24:39)alexbg67 написа:  Смарта в режим Навигация, подложен на пек и процесорен тормоз... но иначе не се препоръчва да стои на въздуховода... Само подчертавам, без коментар... Надявам се Авторката да разбере намека, и все пак всичко е личен избор.

Никъде на съм написал, че го ползвам в режим на навигация! Не всички карат по 10ина часа в пек. Естествено, че това е въпрос на личен избор.
Мога да кажа защо моят избор е такъв. Не всички въздуховоди позволяват такава стойка, но на всеки автомобил, бус, камион и какво ли още не можеш да сложиш стойка на стъклото. Едно от предимствата на стойка за стъкло, е че можеш да я нагласиш във всякаква позиция, а тази на въздуховода е статична. Ако ползваш телефона в режим на навигация, е много по лесно да ти бъде на стъклото. Когато свържеш апарата си към не толкова модерните радиоприемници в мпс-то, виждаш кой те търси, докато радиото изписва само "привате нъмбър" Виждаш всичко на устройството си като чат съобщения... само с периферното си зрение, без да отклоняваш поглед  се от движението. Не е същото със стойка на въздуховода. А пък ми е интересно в студено слънчево време, с работещо парно и навигация как ще стане? Все пак съм посочил за сега единствения недостакък, който няма да е такъв за краткошофиращи. Не е като да не съм плрбвал със стойка на въздуховода, и съм направил за себе си извод и избор. Купувал съм доста стойки, докато накрая намерих подходящата за мен.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#11

Ползвам тази от LIDL върши работа без проблем.:[Изображение: f6e26fd8e5e0dd95227b2b49fb8d4cfd.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 50 pro 
Huawei Watch GT 2
Цитирай
#12

Ползвах какви ли не стойки ,но вече ги забравих да кажа честно.Не се занимавам с телефона въобще докато съм на волана.Между двете предни седалки има място за две чаши или две малки бутилки и обикновено там го поставям и го забравям докато шофирам.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#13

Аз го ползвам само за навигация,на буса е залепено за стъклото,там е най удобно,предишната стойка ставаше и за въздуховода,но не ми е удобно,а и пада.
Цитирай
#14

Ползвам стойка за въздуховодите. Идеална е за някой автомобили, а за други изобщо не става. Зависи от формата, позицията и размера на въздуховодите. Няма никакъв проблем да се ползва климатик или парно в режим навигация. Аз поне, проблем с температурите зимата нямам, но обичам по-хладничко да е в колата. Ползвал съм 3 вида стойки за стъкло и трите ми падаха и намаляваха видимостта. Ако се ползват гласовите напътствия почти не е необходимо да се поглежда в екрана на телефона. Но ако си активен потребител например на Waze и напрекъснато отбелязваш полиция, препятствия, задръствания и т.н., където и да е телефона ще си отклоняваш погледа от пътя.
Цитирай
#15

https://www.facebook.com/cooltoolsbg/vid...920485506/ нещо не мога да я поръчам мисля че е добра
Цитирай
#16

(2020-09-26, 09:26:56)go6071 написа:  https://www.facebook.com/cooltoolsbg/vid...920485506/    нещо  не  мога  да я  поръчам  мисля  че  е  добра

Тази не е ли същата https://www.olx.bg/ad/razprodazhba-magni...eb585d8ad6
Цитирай
#17

Мерси  поръчах я
Цитирай
#18

Аз имах магнитна стойка и мога да кажа, че държеше много добре, дори и по павета и дупки. Телефона може да падне само в случай, че влезете с висока скорост в голяма дупка.
Цитирай
#19

Мерси за забърсания преден пост, тааа магнитна стойка на Басеус, които не са кои-да-са, закачен на нея ЛГ Г4, от Драгалевци до Алеко 3 пъти изпада в Ауди А4Б8, докато не скъса кабела от зарядното, защото за целта бях купил къс, да не се развява и накрая го свалих.
Айде трийте и това!..

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#20

Пробвал съм десетки всевъзможни държачи. От няколко години ползвам един от най-простите и най-евтините модели, от който съм и най-доволен.
https://aliexpress.ru/item/4000211513748...web201603_

Doogee S30
Цитирай
#21

Аз така счупих ламел на въздуховода с тези стойки. Внимавайте!

Иначе в момента не ползвам стойка. Имам андроид ауто/карплей и с него и апарата в подлакътника.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)