Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ми 10т се очаква да бъде представен на 30-ти септември

На представянето за БГ , обявиха че от 06.11 ще бъде наличен за продажби и при трите ни оператора .
Цените в каталога на А1 за ноември наистина са супер . Но без подаръци.
В каталога на Виваком са с подарък но нямат обявени цени.

Blackview bv6800 pro
Xiaomi Note 5
Xiaomi 10Т
Цитирай
Аксесоари

Как се активира RDS на радиото? Не го намирам.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Интересно ми е в DxO Mark каква стойност биха му дали, но явно са слепи и са подминали този модел. Предполагам би се въртял около 130т., но без телефото и лазерен автофокус може и да падне до 124-5, само може да се гадае.

В петък вечер и почивните дни като го разцъкам ще мога да дам някакво първоначално мнение, но от сега знам какво ще е то. Big Grin Стига да няма "изненади".


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Ще очаквам с нетърпение.

Blackview bv6800 pro
Xiaomi Note 5
Xiaomi 10Т
Цитирай

(2020-11-04, 07:27:53)RoboCop написа:  Интересно ми е в DxO Mark каква стойност биха му дали, но явно са слепи и са подминали този модел. Предполагам би се въртял около 130т., но без телефото и лазерен автофокус може и да падне до 124-5, само може да се гадае.

В петък вечер и почивните дни като го разцъкам ще мога да дам някакво първоначално мнение, но от сега знам какво ще е то. Big Grin Стига да няма "изненади".
Доби ли първи впечатления? Как се държи?

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
Цитирай

След седмица ползване мога да кажа,че апарата се държи супер,батерията е добра -работи с 2 сим(сутрин в 7ч на 100% и вечер в 23ч е на 19-20%) като постоянно е на 4г нет , разговори около 30тина мин и доста ровичкане по вайбър,фейс,месинджър.
Проблема със сензора за близост и при мен се показа.
Правило ми го е за 1 седмица макс 3-4 пъти.

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай

Вчера ми дойде и успях да му обърна малко внимание. За сега само мога да кажа, че имах много големи очаквания и за ги надмина. Тепърва тази вечер ще си преместя СИМ картата и ще го персонализиръм, но с ограниченото ми време няма да стане бързо. Обичам да минавам през всички възможни настройки. Big Grin
Цитирай

Още го няма в А1. Никой на *88 не знае за съществуването му. Сайта няма да го споменавам.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
Цитирай

Технополис онлайн за 10м., без първа вноска с 0% лихва и читава гаранция. 999лв промо до 21.11 мисля...
[-] 1 потребител изказва благодарност на RoboCop за това мнение:
  • milstan
Цитирай

@kostastam - очакват доставки в А1 следващата седмица. До вчера са им доставяли по офисите на А1 редми ноут 9,9 про и т.н. Знаят че ще продават , но не знаят кога ще ги получат........

Blackview bv6800 pro
Xiaomi Note 5
Xiaomi 10Т
Цитирай

Ходих да го разгледам на живо в едно Техно. Бях му мераклия, но се отказах. Размерите му никак не са ми удобни, отделно е тежичък. Камерата стърчи доста и какъвто и калъф да се вземе, все ще е масивен. Сглобката и изработката изглеждат страхотно, екрана също е доста добър за IPS. Ще чакам за друг модел.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • airbus
Цитирай

В сайтовете на теленор и вива ги има и трите телефона. Цените за про-то във виваком са височки.
Цитирай

Във Виваком ми казаха че очакват доставка
в понеделник.

Blackview bv6800 pro
Xiaomi Note 5
Xiaomi 10Т
Цитирай

Максимум 609 лв.

Blackview bv6800 pro
Xiaomi Note 5
Xiaomi 10Т
Цитирай

Аз бих дал до 750 лв. за 256 GB. Чакам и А1 най-накрая да минат от хартиен каталог на онлайн продажби. Интересно ми е как ще го разпределят след 599 лв. нагоре по стълбата на плановете. 

P.s. Очаква се бум на продажбите на MI Band 5 в OLX Smile

Huawei Mate 20 lite 
Цитирай

(2020-11-06, 21:52:41)kostastam написа:  P.s. Очаква се бум на продажбите на MI Band 5 в OLX Smile

Доста старичка гривна. Вече има Honor Band 6   Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

В А1 са активни ми 10Т про и ми 10Т.
С план за 30-32 кв . цената на про излиза 750 лв. в брой ули 35 лв. на вноски -24 вноски.

Blackview bv6800 pro
Xiaomi Note 5
Xiaomi 10Т
Цитирай

Да, цените на А1 са добри. За разлика от тези на виваком.
Цитирай

(2020-11-09, 11:58:27)marincho написа:  Да, цените на А1 са добри. За разлика от тези на виваком.
Цените са много добри, стига да имаха телефона наличен. Опитах се да го поръчам през *88, но ми казаха, че го нямат наличен.
Бил в ограничено количество за сега само в онлайн магазина.
Обещаха да ми се обадят, когато го имат наличен при тях.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
Цитирай

Мтел-ска работа.....

Blackview bv6800 pro
Xiaomi Note 5
Xiaomi 10Т
Цитирай

Сив няма ли в А1. Пише - ограничена наличност.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2020-11-09, 16:57:04)airbus написа:  Сив няма ли в А1. Пише - ограничена наличност.
Има сигурно, но аз не искам да поръчвам през онлайн магазина. Казаха, че в онлай магазина има ограничена наличност, а те на *88 не разполагат с никаква.
Обещаха да ми се обадят, когато заредят, или в краен случай ще изтеглят една бройка от колегите им от онлайн магазина.
Само те си знаят за какво става въпрос.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
[-] 1 потребител изказва благодарност на kostastam за това мнение:
  • airbus
Цитирай

(2020-11-09, 18:28:52)kostastam написа:  Има сигурно, но аз не искам да поръчвам през онлайн магазина. Казаха, че в онлай магазина има ограничена наличност, а те на *88 не разполагат с никаква.
Обещаха да ми се обадят, когато заредят, или в краен случай ще изтеглят една бройка от колегите им от онлайн магазина.
Само те си знаят за какво става въпрос.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Няма значение онлайн или и на телефона. В списъците го има само като модели.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2020-11-09, 18:54:16)airbus написа:  Няма значение онлайн или и на телефона. В списъците го има само като модели.
Само знам, че трябва да чакам за телефон, който е обявен навсякъде - сайт, каталог.
Останах с впечатление, че няма да ми се обадят скоро.
Свикнал съм подобни глупости от години.


Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
Цитирай

(2020-10-30, 09:34:05)valkov2 написа:  В новия каталог на Тех*лис - Mi 10T Pro 8/128 е 999 лева. Интересно наистина, в момента цената в Али е същата.

Аз вече си го взех. 

Телефона е страхотен, но за сега го разучавам, че преди това бях с Huawei P20 Pro. 

A кога ще ни правят Форумна група?

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)