Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google TV. Струва ли си за БГ?
#1

Гледам новите chromecast-и и се чудя дали си струва да ъпгрейдна моите chromecast-и с тях.

Можете ли да споредлите опит с google tv на българска почва. Какво работи, струва ли си?
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз имам няколко Chromecast-a.Имам и SmartTV с Android и от това което видях не виждам смисъл да сменям.Не знам какво различно ще прави.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#3

Новият Chromecast с Google TV е по-скоро бокс, отколкото чист Chromecast. Как ще работи в България е още рано да се каже, но принципно не би трябвало да е проблем. Скоро би трябвало да се появяват ревюта и да разберем повече. В Европа, ще е достъпен от 15-ти октомври. За сега се знае, че чрез usb hub, може да работи с мишка/клавиатура, камера, външна памет (hdd), също така поддържа и гигабитен LAN. Google TV всъщност е префасониран Android TV 10.
При всички положения изглежда интересно устройство. При цена от ~60€, ще обезмисли всички текущи продукти на Xiaomi (Mi Box, Mi TV stick).
Цитирай
#4

Интересува ме по-скоро кои от стрийминг услугите достъпни за България ще работят на това нещо.
И по специално Netflix, Amazon video, HBO go, VIVACOM tv go и Диема екстра.
Цитирай
#5

С Нетфликс и Амазон точно не би трябвало да има проблем. За локалните не знам, но също би трябвало да работят без проблем...
Цитирай
#6

Аз затова питам: ако някой знае със сигурност. Че не ми трябва още някоя глупост да ме ядосва в къщи Smile
Иначе и аз мисля че не “би трябвало”
Цитирай
#7

Без да се тества самото устройство, никой не може да каже със сигурност. А това ще стане след 15.10, когато стане достъпно в Европа. Аз лично мисля да пробвам едно, но ще изчакам ревюта. В Германия на pre-order е 70€, което "леко" се отличава от препоръчителните 50$. Като го намеря на цена 60€, го вземам веднага, аз платени VoD услуги (Netflix, Amazon Prime....) не ползвам.
Цитирай
#8

Нали знаеш че цените в долари в Америка са без ДДС ?
С ДДС-то сметката в евра излиза.
Цитирай
#9

Затова търся за 60€ (50+ддс). Не бързам много, имам AndroidTV бокс, но от друга страна искам да пробвам как работи (сигурен съм, че Google са оптимизирали системата отлично)
Цитирай
#10

Ако Google Store профила ти е за България - ще можеш да си инсталираш HBO Go и да си го ползваш. Netflix също работи.
Цитирай
#11

Amazon prime video ?
Цитирай
#12

(2020-10-14, 05:59:41)georgekodinov написа:  Amazon prime video ?
Има.
YouTube, YouTube TV, Netflix, Amazon Prime Video, Spotify, Disney Plus, Hulu, ESPN, Sling, HBO Max, CBS All Access, Starz, Peacock, Peloton, Tubi, PBS....
Цитирай
#13

HBO Max не се поддържа в България.
Цитирай
#14

Те половината които са написани по горе не се поддържат Smile
Цитирай
#15

Къде може да се купи Европейската версия , в Амазон го няма все още.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#16

https://store.google.com/de/product/chro...v?hl=de-DE
търсете от извора!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#17

Мхм. И аз от там пазарувам. С гъбко.
Цитирай
#18

Ето тук има няколко човека които са закупили GOOGLE Chromecast mit Google TV  и са оставили разочарованията си от новия продукт.
https://www.mediamarkt.de/de/product/_go...85527.html
Цитирай
#19

За България питам :/ скоро няма да ходя у немско да гледам телевизия
Цитирай
#20

Имам го от 2 месеца и съм много доволен. Гласовия асистент на дистанционното в търсачките работи и разпознава всякакви езици , включително и български, без да се настройва нещо. Дистанционнот се сдвоява с телевизионното и основните функции - звук, курсор вкл./изкл., избор, могат да се ползват и от него. Приложението гугъл тв в плея, не може да се инсталира на телефона, понеже е в Бг, а там май има някои неща, които може да се настоят...май. HBO GO работи, ползвам него основно. Варианта ми е с wi-fi, като се продават, допълнително продават захранващ адаптер с гнездо за лан. За адаптер може да се ползва всякакъв с ток над 1.5 ампера, от моя тв усб порта е 0.5 и 0.9 и изписва, да влкючиш по- мощно захранване...
Цитирай
#21

Могат ли да се инсталират приложения от гоогле плей стора на новото устройство ?
Цитирай
#22

(2021-10-30, 15:16:54)donleone написа:  Могат ли да се инсталират приложения от гоогле плей стора на новото устройство ?
Могат
Цитирай
#23

Могат, но не всички приложения ги има. Визирам Apple TV+

:: respect
Цитирай
#24

Чудех се да закупя Мибокс или това устройство , идеята ми е да иснталирам експолр тв го който имам в плана на телефона и също приложението на булсат , които да гледам на телевизор , за това ме интересува дали ще сработят андроид приложения или да купувам мибокса.
Цитирай
#25

Xplore TV го имам в мобилния план ( до 5 устройства), но тръгва само на телефон или таблет. На телевизор Сони с АTV и LG с Web OS не става. Инсталира се приложението, вкарвам потребителско име и парола, тръгва да зарежда и изкарва някаква грешка. За да върви на телевизор трябва абонамент за телевизия към А1 и се плаща 3-4 лева за телевизор.

1916 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)