Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с дисплея при набиране s20 +
#1

Здравейте,от днес съм с 20 + и като говоря с някого или тъкмо набера и преди да го доближа до ухото си и да изгасне,видях че до предната камера премигва нещо като пиксел,точица тип смущение,трептене на пиксел или нещо подобно и това го има само при набиране и говорене с някого,после правих тест за пикселите с различни фонови цветове и няма проблем,само при разговор се появява , някаква идея или да отивам направо в А1 .....


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Това е сензора за близост

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#3

(2020-10-03, 23:55:08)maniaka198 написа:  Това е сензора за близост

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
Не, не мисля
Защо да го има само при него ? На мен не ми излиза
Дори и да е сензора, не би трябвало да седи така на екрана
Моят съвет е ако сега си го купил, отиди в магазина и искай смяна с нов ( преди имаше 3 дни право на смяна направо в търговеца, а не ремонт . Сега не ми се е налагало, да се възползвам, но мисля че още е така )
Определено е дефект ! [Изображение: d5ada66146dc4d97683c17021048aef8.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#4

@OGIER , точно сензора за близост е. Аз съм с Note 10 и е по-същия начин като при @vase70. Няма смисъл да ходи да се излага и да иска смяна.
При теб не се вижда, защото си показал скрийншот, а не снимка. Набери някой номер и ще видиш, че и при теб е така.

1916 
Цитирай
#5

(2020-10-04, 09:05:45)milss написа:  @OGIER , точно сензора за близост е. Аз съм с Note 10 и е по-същия начин като при @vase70. Няма смисъл да ходи да се излага и да иска смяна.
При теб не се вижда, защото си показал скрийншот, а не снимка. Набери някой номер и ще видиш, че и при теб е така.
Ами аз не споря дали е сензора или не.
НО, не е нормално да е така.
Предишното което прикачих е скрииншот при набиране, това което сега качвам е снимка ( пак при набиране )
Погледнах и на телефона на жената ( S20+ ) и там го няма при набиране
Така, че...аз не бих казал че някой ще му се смее ( има го само при него )
Както казах, за смяна или за ремонт е! (Както и твоят между другото )
[Изображение: c3ec69fe1b2ff6a4391f6c3ff263cb0a.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#6

Сензора за близост е и е нормално да примигва така. Не е никакъв пиксел и проблем с дисплея.
Цитирай
#7

(2020-10-04, 09:49:06)Ivanov_1994 написа:  Сензора за близост е и е нормално да примигва така. Не е никакъв пиксел и проблем с дисплея.
Ок, щом е нормално нека и другите да кажат как е при тях. При мен и на ултра и на плюс-а го няма и не примигва и не се появява изобщо

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#8

Ето го отговора  https://www.youtube.com/watch?v=j9njx3KNx-U
Цитирай
#9

Гледах видеото + още няколко и на доста хора им е така,а след обясненията в клиповете ,коментарите на хората са следните....значи наистина си е сензор и така премигва .


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на vase70 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#10

На моята Ултра си премигва и на Note 10+ беше така .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#11

Явно аз греша
Но пак ми остава лека въпросителна в главата:
Защо при някой го има, а при други не

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#12

И на S10+ е така. Smile Само, че се намира вдясно до камерите, над % за батерията.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#13

При всички без рамки го има, ogier на не би тапета да ти е такъв.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#14

(2020-10-04, 10:24:00)OGIER написа:  Явно аз греша
Но пак ми остава лека въпросителна в главата:
Защо при някой го има, а при други не

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
Появява се веднага при избиране, но щом се дръпнеш и сензора усети, че си далеч спира да работи и включва екрана. Също така сензора се изключва при включване на speaker. По време на разговор си е там. Това беше дискутиране още при излизане на телефона, няма никакъв повод за притеснение Smile Всичко е наред, напълно нормално функционира сензорът.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dika за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#15

@OGIER, като набереш някой си сложи ръката над селфи камерата и ще излезе и при теб Smile Нали за това е сензор за близост, активира се като усети, че доближаваш телефона до ухото Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#16

(2020-10-04, 17:49:35)any9 написа:  @OGIER, като набереш някой си сложи ръката над селфи камерата и ще излезе и при теб Smile Нали за това е сензор за близост, активира се като усети, че доближаваш телефона до ухото Smile
ДА, благодаря
Сега го видях
При мен е доста по бледо и наистина премигва ( никога не бих могъл да го снимам както е показано на първата снимка в поста ! )

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)