Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 Pro - Лични впечатления и коментари

Благоаря за бързия отговор, само не разбрах къде в телефона а трия?
Цитирай
Аксесоари

От там където виждаш иконата на известието. И където са батерията/ обхвата, вифи...Статус бар му се вика
Дърпаш надолу "щората" и даваш изчистване на известията и няма да се повтарят.
Ако има нещо там, макр и прочетено пак ще го хвърли към часовника
Цитирай

Благодаря за подробното обяснение,ще следя темата за евентуално разрешаване на проблема и за нови неща.
Цитирай

Здравейте, ползвам gt2,смятам да го заменям с нов.Та се чудя Gt 2 pro или samsung 3,но като чета,че търпи 3 дена почти се отказах.Остава гт2 про,дали си струва като заместник на гт2.Такива неща ме терзаят.Ще се радвам на мнение.

"Всичко навътре от морето е провинция" - Ъ.Хемингуей
Цитирай

Зависи какво търсиш - издръжлива батерия или смарт часовник. Аз от 2 месеца съм с GT2 Pro, като преди бях със Самсунг Gear S2. Разликата е, че въпреки, че Самсунга е на 6 години е наистина смарт, докато хуавея е просто кръгла фитнес гривна. Аз го избрах заради батерията. Ако сега трябваше да избирам  щях да взема Самсунга.
Цитирай

Като кажете смарт все едно инсталирате кой знае какви велики приложения на него.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Уърд, Ексел, Фотошоп и 3Д студио макс, вероятно?.. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Не са велики, но все пак има приложения за Самсунг часовниците, но за Хуауея няма нищо.
Преди 2 г. минах от Самсунг на Хуауей и го издържах с големи мъки 15-20 дни. Сега съм с Гармин и Самсунг. Освен една добра батерия нищо друго добро няма в Хуауей/Хонор. Както е на писал @Роко, "хуавея е просто кръгла фитнес гривна".

1916 
Цитирай

(2021-02-19, 16:02:33)sev80 написа:  Здравейте, ползвам gt2,смятам да го заменям с нов.Та се чудя Gt 2 pro или samsung 3,но като чета,че търпи 3 дена почти се отказах.Остава гт2 про,дали си струва като заместник на гт2.Такива неща ме терзаят.Ще се радвам на мнение.

между гт2 и гт2 про като съм гледал, май няма мн разлика функционално, освен дизайна и материалите

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

(2021-02-19, 20:43:03)tonus написа:  Като кажете смарт все едно инсталирате кой знае какви велики приложения на него.

Прав си и аз съм на това  мнение. То дори и да можеше, при условиче че часовника е почти на 100% зависим от телефона и да можеше пак нямаше да има смисъл, но: 

Голямо но обаче:
 Галакси часовницете по делфолт са много по- изпипани, с максимално богати настройки и  тънки персонализации, с голям  набор на карти и уиджети, много по-красив интерфейс и управление. За достъп до лица да не говорим. И много добра синхронизация със самсунг телефон.

Та само за това си трябва да е смарт едно устойство. И в случая  е много по-смарт от  хуавея, който за съжелние всеки следващ модел тъпче на едно и също място. Една вибрация на кръгъл час даже няма, дето я има на несмарт касио от преди 30 г...
5г. минаха сигурно от 1-вото ГТ издание и горе долу едно и също.  
А бе знеш го много добре.
Цитирай

За мен лично, единственото което ми липсва е плащането през NFC. Надявам се да го пуснат някой ден. Останалото е сравнимо с конкуренцията. Като добавим качествената изработка и батерията, нещата са на кантар. Въпрос на избор.

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай

Имаме ново приложение Mood,след като се инсталира Mood mesenger и на телефона,вече имаме възможност да отговаряме на съобщения с иконка или текст.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

@felipe Здрасти, при теб работи ли.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Работи,да...но само за есемесите.Пак е напредък.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Е аз със самсунг телефон не мога да го свържа пробвах с MOOD Messenger от AppGallery
и с MOOD SMS Messenger : 2.0r от 4PDA

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

В крайна сметка взех това


Прикачени файлове Миниатюри
   

"Всичко навътре от морето е провинция" - Ъ.Хемингуей
Цитирай

Здравейте,
за първи път пиша тук. Имам от близо две години Huawei GT, това ми е първия смарт чосовник и го купих защото ползвам телефон на Huawei. Имах проблеми с висок пулс в покой и този смарт часомник ме напътстваше много добре през периода в който се борех с този проблем. Преди две седмици се сдобих с Huawei GT 2 и очаквано се оказа, че през работния ден трупам много стрес... . Всичко в работата на двата часовника е страхотно. Ползвам телефон на Huawei, който е на близо 2 години. Стария също беше на същата марка.  Сега с тези проблеми които  Huawei имат се притеснявам, че ако сменя марката на телефона, ще имам проблем със свързването на часовниците.
Въпроса ми е дали ще има проблем ако след време премина на друга марка телефон.

Благодаря предварително!
Цитирай

Имам GT 2 Pro от 4 месеца, вече втори Самсунг сменям и нямам проблеми със свързването, както и с Redmi Note 9S

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Имах GT2 pro и сега Honor GS Pro и работят без никакви ограничения със всякакви модели смартфони с андроид и ios.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Здравейте, наложими се да сменя часовника със същият(Gt2 Pro). Имах доста платени циферблати и с новият не ми излизат в раздел "МОИ". Сетих се за имената на 4-5 циферблата и си ги инсталирах без никакви проблеми отново, но другите не зная кк да ги открия, защото не си спомням имената им. Има ли начин да ги открия по някакъв начин?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Значи ще си ползвам часовниците, благодаря за отговорите!
Цитирай

Може ли малко помощ? Умря ми часовника и сега не мога по никакъв начин да направя каквото и да е. В момента часовника не издава никакъв признак на живот, а в приложението на телефона се свързва и разкача през 20_30секунди. Опитвам се да му върна фабричните данни в момента в който се свърже, но не се получава заради краткото време на свирзване и разкачане? Ако някой има идея как да го съживя нека сподели.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Задръж горния бутон за 20 секунди.
"Hard Reset HUAWEI Watch GT 2 Pro

    First, turn on your HUAWEI Watch GT 2 Pro watch by pressing and holding the Upper button.
    Then press the Top right button again to open the menu.
    Next, scroll down and tap the Settings.
    Now tap on the System.
    Then scroll down and tap on the Reset.
    Finally, tap the Checkmark to confirm and start the reset.
    Amazing job!"

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Освен да го лепнеш за зарядното и да чакаш по-дълго и дано запали
А с дълго задържане на някой от бутоните един по едни и после заедно 2-та пробвал ли си?
Цитирай

Стана с задържането на бутона........., ама като не го знаех. Благодаря.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)