Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 Pro - Лични впечатления и коментари

При мен днес дойде това.
От Технополис.

И за да не е само спам коментара ми - Има ли "чалъм" за закупуване на Watchface-и?
[Изображение: 496083690d4b95de489c97c8a56058e9.jpg]
Цитирай
Аксесоари

И при мен са същите проблемите от пост 584 пак след актуализацията!
Цитирай

(2021-03-05, 22:42:15)pocko написа:  При мен днес дойде това.
От Технополис.

И за да не е само спам коментара ми - Има ли "чалъм" за закупуване на Watchface-и?
[Изображение: 496083690d4b95de489c97c8a56058e9.jpg]

Ако си с телефон различен от Huawei, трябва да си намериш някой Huawei и да си влезеш с профила Huawei ID и ще ти се покажат платените и си купуваш.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Преди малко го излъгах с китасйския идентификатор, английски език и регион на телефона Китай. Вчера го нямаше никъде. Явно първо ъпдейта се получава на китайския идентификатор, а след наколко дни на българския

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Преди малко дойде и при мен... Закупен от А1 и през мод атата версия на хелт...


Androidbg Samsung Note 20 Ultra 
Цитирай

Моднатата версия на хелт на какъв телефон? Иначе това с пина е готино, веднага го активирах.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2021-03-08, 13:23:18)felipe написа:  Моднатата версия на хелт на какъв телефон? Иначе това с пина е готино, веднага го активирах.

Със самсунг ноут 20 ултра


Androidbg Samsung Note 20 Ultra 
Цитирай

(2021-03-08, 06:50:48)simeonov_74 написа:  Ако си с телефон различен от Huawei, трябва да си намериш някой Huawei и да си влезеш с профила Huawei ID и ще ти се покажат платените и си купуваш.


Купувал ли си? При мен платените се виждат, цените са в паунди и не могат да се купят в нашия регион.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

Онзи ден ми дойде ъпдейта при мен и тъй като нося часовника с малко по хлабава каишка и има пин код като вдигна ръка ми дава да въведя пин...

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Преди малко дойде и при мен купуван от виваком.
Цитирай

(2021-03-08, 21:46:42)pocko написа:  Купувал ли си? При мен платените се виждат, цените са в паунди и не могат да се купят в нашия регион.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Да купувал съм,около 10-тина циферблата, но най накрая си направих свой с каквото ме интересува.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Забелязах нещо ново в последния ъпдейт, в настройки-дисплей-любими вече има списък повиквания и контакти като пряк път, също и висотомер и барометър

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Здравейте!  От  вчера  съм  собственик  на  такъв  часовник.  Днеска  сутринта  не  иска  да светва  при  завъртане,  а  се  включва  само  от  копчето.  Не  можах  да  намеря   откъде  да  го  настроя  да  се  включва  при  завъртане  на  ръката.
Цитирай

От приложението "Здраве" /Настройки на устройството/Вдигни за събуждане.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Здравейте, днез купих gt 2 pro, цял следобед си играя да получавам известия на часовника и не. Набирам от него контакти и говоря, но нищо  е получавам. Телефона е Huawei p30. Имам техническа грамотност и рових доста, питам за нещо особено.
Цитирай

(2021-03-22, 21:57:45)io6o написа:  Здравейте, днез купих gt 2 pro, цял следобед си играя да получавам известия на часовника и не. Набирам от него контакти и говоря, но нищо  е получавам. Телефона е Huawei p30. Имам техническа грамотност и рових доста, питам за нещо особено.
Не би трябвало да имаш проблем,настрой си кой приложения да ти излизат,дай им отметка....
Цитирай

(2021-03-22, 21:57:45)io6o написа:  Здравейте, днез купих gt 2 pro, цял следобед си играя да получавам известия на часовника и не. Набирам от него контакти и говоря, но нищо  е получавам. Телефона е Huawei p30. Имам техническа грамотност и рових доста, питам за нещо особено.
Не правите нещо както трябва. Използвам същата комбинация устройства и нямам никакъв проблем. Всичко работи чудесно. Премахнете часовника от устройства, свържете го наново и дайте всички разрешения.


Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Здравейте, по-рано в темата имаше подобно оплакване когато телефона едновременно е свързан към Gt2 Pro и колата ми и като тръгна да набирам някой не се чува звук от колоните на колата, а от телефона. Аз го имам същият проблем. В момента, в който разкача часовника и звука се оправя и си ползва колоните на колата. Ползвам Samsuns S21, като бях инсталирал Health от App Gallery. Като инсталирах Health от Google Play се оправиха нещата, но пък версията на Health е стара - 10 вместо 11 и последно е update-вана в store декември месец. И другаде в нета четох, че това е проблем на Health 11 и решението е да се инсталира по-стара версия 10.

Като тръгна да набирам от колата след това по подразбиране телефона винаги използва за bluetooth устройство часовника. Има опция от телефона да го сменя след като съм започнал разговора, но това не е решение, защото при всеки разговор трябва да вдигам и да си играя с телефона, а това дори е опасно.

Някой друг имал ли е такъв проблем и успял ли е да се справи с това по друг начин освен с инсталирането на Health версия 10?

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

Здравейте!  И  при  мене  е  така,  както го  е  описал  колегата  в  по - горния  пост  и  е  доста  неудобно.  Ако  някой  е  намерил  решение  да  пише.
Цитирай

(2021-03-22, 21:57:45)io6o написа:  Здравейте, днез купих gt 2 pro, цял следобед си играя да получавам известия на часовника и не. Набирам от него контакти и говоря, но нищо  е получавам. Телефона е Huawei p30. Имам техническа грамотност и рових доста, питам за нещо особено.

А дали случайно функцията "Не безпокойте" на часовника да е включена?

LG G2 & LG Leon ---> HUAWEI P20 Pro
Цитирай

Здравейте, имам въпрос, има ли опция времето на часовника като градуси да се показва без да са включени известията на Здраве, не искам иконката на Здраве да ми стои на дисплея на телефона.
Цитирай

При мен иконата на Здраве я има само в списъка с приложения и никъде другаде. Нещо не е наред при теб.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Или нещо по настройките не съм направил както трябва. Ако можеш да ме посъветваш, ако не съм разрешил известия на Здраве, градусите на часовника ми стоят с питанка?
Цитирай

На самото приложение му даваш да ползва LOCATION постоянно, за да може да те локализира и актуализира.
Цитирай

Здравейте, днез купих gt 2 pro, цял следобед си играя да получавам известия на часовника и не. Набирам от него контакти и говоря, но нищо  е получавам. Телефона е Huawei p30. Имам техническа грамотност и рових доста, питам за нещо особено.
Срам колеги. Проблема бил от неграмотност. Не бях решил дали да си го ползвам, смених ориг каишка с нато. Това явно лъже сензорите че не е на ръката ми и не праща нотификации. Другите опции не ме вълнуват особенни затова запуших сензорите. Сетих се накрая и сега всичко е ток
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)