Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 Pro - Лични впечатления и коментари

При мен известията на Здраве са разрешени както и е разрешено да ползва постоянно локацията. Не виждам иконата на Здраве никъде освен в списъка с приложения. Дай някъв шот @vovalinder(бъгва ми клавиатурата като искам да отбележа някой) да видим за какво става на въпрос.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
Аксесоари

Мисля че го оправих, бях му задал и значки на приложения сега го забраних и няма проблем. Благодарско, но забелязвам разлика в градусите между телефона и часовника 2-3 градусаSmile
Цитирай

И аз имам проблем с нотификацията на съобщенията. СМС, ММС. При вас как е?
Цитирай

Не се получават нещата, влизам в приложението Здраве на телефона, отивам на часовника, разрешил съм абсолютно всичко, и въпреки това ми излиза надписа позволявате ли на Здраве достъп, давам му разрешение винаги, изпраща ме в настройки, там виждам, че нямам отказани разрешения, от там в известия на приложението, показването на уведомленията са ми вкл. под него на друго Здраве съм отметнал, а значките не. След време обаче на дисплея на телефона ми излиза горе в ляво иконката на Здраве, която аз не искам да излиза, да не говорим, че разликата в градусите между часовник и телефон е 3-4 градуса???? Какво бъркам?

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Изтрий data-та и го настрой наново.

Часовника не копира показанията на телефона, 2 различни източника са. Затова му трябва пермишън за локация.
Цитирай

Изтрих, нулирах даже...нищо, както и да е, здраве да е, важното е че известията идватSmile, благодаря за съветите, хубав ден.
Цитирай

Как се ползва GPS на часовника, да те върне по маршрута. Пускам го, но в менюто на часовника няма нова опция която да ползвам
Цитирай

Докато си пуснал тренировка, например разходка на открито, когато решиш да се върнеш, не трябва да приключваш тренировката, а да плъзнеш или наляво или надясно и ще ти покаже как да се върнеш по същия маршрут

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

(2021-03-23, 13:08:54)nmnikolov написа:  Здравейте, по-рано в темата имаше подобно оплакване когато телефона едновременно е свързан към Gt2 Pro и колата ми и като тръгна да набирам някой не се чува звук от колоните на колата, а от телефона. Аз го имам същият проблем. В момента, в който разкача часовника и звука се оправя и си ползва колоните на колата. Ползвам Samsuns S21, като бях инсталирал Health от App Gallery. Като инсталирах Health от Google Play се оправиха нещата, но пък версията на Health е стара - 10 вместо 11 и последно е update-вана в store декември месец. И другаде в нета четох, че това е проблем на Health 11 и решението е да се инсталира по-стара версия 10.

Като тръгна да набирам от колата след това по подразбиране телефона винаги използва за bluetooth устройство часовника. Има опция от телефона да го сменя след като съм започнал разговора, но това не е решение, защото при всеки разговор трябва да вдигам и да си играя с телефона, а това дори е опасно.

Някой друг имал ли е такъв проблем и успял ли е да се справи с това по друг начин освен с инсталирането на Health версия 10?

Привет аз бях писала преди време за този проблем който все още съществува, единственото решение което намерих е е след като набера и ми вдигнат от другата страна да натисна на дисплея в колата handset ти разговора се прехвърля към колоните но задължително това се прави след като ти вдигне другата страна. Ако натисна копчето Преди някой да ми вдигне разкача разговора иначе когато мен ме търсят няма проблем. Не съм намерила решение Но и май спрях да търся със Samsung S20.

(2021-03-23, 13:08:54)nmnikolov написа:  Здравейте, по-рано в темата имаше подобно оплакване когато телефона едновременно е свързан към Gt2 Pro и колата ми и като тръгна да набирам някой не се чува звук от колоните на колата, а от телефона. Аз го имам същият проблем. В момента, в който разкача часовника и звука се оправя и си ползва колоните на колата. Ползвам Samsuns S21, като бях инсталирал Health от App Gallery. Като инсталирах Health от Google Play се оправиха нещата, но пък версията на Health е стара - 10 вместо 11 и последно е update-вана в store декември месец. И другаде в нета четох, че това е проблем на Health 11 и решението е да се инсталира по-стара версия 10.

Като тръгна да набирам от колата след това по подразбиране телефона винаги използва за bluetooth устройство часовника. Има опция от телефона да го сменя след като съм започнал разговора, но това не е решение, защото при всеки разговор трябва да вдигам и да си играя с телефона, а това дори е опасно.

Някой друг имал ли е такъв проблем и успял ли е да се справи с това по друг начин освен с инсталирането на Health версия 10?

Привет аз бях писала преди време за този проблем който все още съществува, единственото решение което намерих е е след като набера и ми вдигнат от другата страна да натисна на дисплея в колата handset ти разговора се прехвърля към колоните но задължително това се прави след като ти вдигне другата страна. Ако натисна копчето Преди някой да ми вдигне разкача разговора иначе когато мен ме търсят няма проблем. Не съм намерила решение Но и май спрях да търся със Samsung S20.
Цитирай

Здравейте, ползвам часовникът от няколко месеца. Забелязах някои много дразнещи неща. Първо, че не винаги получава известия/съобщения. След преинсталиране на приложението работи два три дни Преди това имах GT и GT 2, там нямаше такъв проблем. Другото е, че не работи функцията за автоматично отчитане на кислород в кръвта, защото в приложението в секция здраве няма бутон за активиране на автоматично измерване.
Цитирай

Предполагам си инсталирал приложението Health от Google play store? Там версията е 10x, докато Huawei са пуснали в техния Store версия 11x, при която има тази опция за автоматично измерване.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

(2021-03-23, 13:08:54)nmnikolov написа:  Здравейте, по-рано в темата имаше подобно оплакване когато телефона едновременно е свързан към Gt2 Pro и колата ми и като тръгна да набирам някой не се чува звук от колоните на колата, а от телефона. Аз го имам същият проблем. В момента, в който разкача часовника и звука се оправя и си ползва колоните на колата. Ползвам Samsuns S21, като бях инсталирал Health от App Gallery. Като инсталирах Health от Google Play се оправиха нещата, но пък версията на Health е стара - 10 вместо 11 и последно е update-вана в store декември месец. И другаде в нета четох, че това е проблем на Health 11 и решението е да се инсталира по-стара версия 10.

Като тръгна да набирам от колата след това по подразбиране телефона винаги използва за bluetooth устройство часовника. Има опция от телефона да го сменя след като съм започнал разговора, но това не е решение, защото при всеки разговор трябва да вдигам и да си играя с телефона, а това дори е опасно.

Някой друг имал ли е такъв проблем и успял ли е да се справи с това по друг начин освен с инсталирането на Health версия 10?

Тези проблеми(при всякакви устройства) обикновено идват от приложението с което работят. В настройките се маха разрешението да управлява блутуут и се оправя. Специално тук може и да не е от това, ама надали. Просто дава приоритет на часовника и изключва другите връзки. Този номер ми го правеше приложението за тротинетката - разкача часовник, слушалки, въобще каквото е вързано на блутуут.

Да питам нещо - светва ли екрана за известие или трябва да се пуска ръчно? Че такива неща(не светвал) четох за модела, май във 4pda.
Цитирай

Не светва, активираш с ръката.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2021-04-12, 00:56:40)marincho написа:  Тези проблеми(при всякакви устройства) обикновено идват от приложението с което работят. В настройките се маха разрешението да управлява блутуут и се оправя. Специално тук може и да не е от това, ама надали. Просто дава приоритет на часовника и изключва другите връзки. Този номер ми го правеше приложението за тротинетката - разкача часовник, слушалки, въобще каквото е вързано на блутуут.

Да питам нещо - светва ли екрана за известие или трябва да се пуска ръчно? Че такива неща(не светвал) четох за модела, май във 4pda.
Къде е тази настройка за управление на bluetooth?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай

(2021-04-12, 07:56:48)felipe написа:  Не светва, активираш с ръката.

С бутон, или с повдигане/завъртане?

    chorlav
    Къде е тази настройка за управление на bluetooth?

 В разрешенията на приложението, в случая - health
Цитирай

Има нова модната версия на Здраве
https://www.youtube.com/watch?v=5fHCmlaMe4E

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Здрасти, при мен работи новата версия на HUAWEI HEALTH Mod v.11.0.5.508
https://dox.abv.bg/download?id=555ef1dc8a# -> линк за сваляне
https://dox.abv.bg/download?id=c01b9670d8# -> линк за сваляне

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Аз установих, че старата в маркета работи най добре. Когато говоря през автомобила в началото 5 - 10 секунди чувам отсрещния много тихо и няма как да го увелича с новата версия, докато със старата никакви проблеми.

Samsung Galaxy Note 4 - Black
Samsung Galaxy S7 Edge - Black Onyx
Samsung Galaxy Note 9 - MidnightBlack
Samsung Galaxy Note 20 Ultra - Mystic Black
Samsung Galaxy S23 Ultra 512gb - Green
Цитирай

Здравейте колеги,
Колебая се между GT 2 Pro и XIAOMI AMAZFIT GTR 2.  Имат почти близки параметри, поне тези , които ме интересуват. Ще се радвам да споделите вашето мнение.
Цитирай

Кофти място си избрал, в тази тема им малко хора, които са ползвали и двата.
И всеки си хвали своето Smile
Цитирай

Вярно ли е че кожената каишка се напуквала много по-бързо от силиконовата?
Цитирай

За няма и година едва ли има напукана силиконова вече.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Извинявам се за досадния въпрос. Нали може да се сменя големината на шрифта ?
Цитирай

В настройките на часовника няма опция за смяна на големината на шрифта,той зависи изцяло от фейсмейкъра на ползвания фейс т.е. има фейсове с големи ,даже супер големи шрифтове има и фейсове с много малки шрифтове,такива са тези които показват информация от всички сензори.От първия вид показват примерно само часа и минутите.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

А какво правим с шрифта на нотификациите - нищо. Стои си все един и същ дребен
Това е дно от дразнещите неща в модела.
При wear os стават доста по-едри. При тизен нищо видимо не се променя, макар и да може - също много зле.
При гармин не може да се променя, но там пък са си доста големи и натъртени, а и стоят от 1-3 мин без да изчезват, което според мен за невиждащите си е най ок
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)