Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 Pro - Лични впечатления и коментари

(2021-04-25, 18:37:31)geleto74 написа:  здравейте с коя версия на приложението здраве може да се инсталират външни скинове за часовника

Здрасти, версия: моданата 11.0.6.515 като имаш предвид  @felipe какво е написал.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
Аксесоари

мерси за отговора
Цитирай

Гледам, че е излезнал нов ъпдейт.На някой от вас пристигнал ли му е?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Здравейте колеги,
Имам часовника от няколко месеца. От самото начало не успявам да говоря през него. Като вдигна от часовника, аз чувам,  но мен не ме чуват.
Телефона ми е Samsung Note 4.
Два пъти ресетвах телефона, но не се оправиха нещата. 
Ако някой има идея как да разреша проблема ще съм благодарен.
Цитирай

Има ли начин този крачкомер да се изключи?
Цитирай

(2021-04-30, 11:27:12)Anubis789 написа:  Има ли начин този крачкомер да се изключи?

И аз питах за същото преди известно време, но няма вариант.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Получавам ъпдейт

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Здравейте някаква разлика с новото обновление да сте забеляза ли?

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2021-05-02, 11:42:27)goginero написа:  Здравейте някаква разлика с новото обновление да сте забеляза ли?

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Единственото, което забелязвам до момента е, че при по-хлабаво носене на часовника, не се активира заключването. Това е добре, защото преди ме изнервяше.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай

Новото което забелязах е, че при тренировка колоездене, след като я приключиш на екрана се появява нещо като карта:ето


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

От темата за GT2
Yuli_D
"От днес и притежатели на не-Huawei телефони имат достъп до платените теми през Health"

И при PRO е така.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Нормално без да го "пазите" колко ви кара батерията?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

(2021-05-10, 15:24:51)dingila написа:  Нормално без да го "пазите" колко ви кара батерията?

8-9 дена,всичко вкл. Спя с него!

Как работи приложението с радиото,не мога да се справя.
Цитирай

Здравейте. Имам проблем с моят часовник gt2 pro. Когато получа входящо обаждане мелодията на телефона започва да насича за по няколко секунди в началото. Беше на сервиз 4 пъти и от там ми казват ,че часовника работи нормално и да използвам фабрична мелодия на телефона. Е .. и фабрична и с мелодия изтеглена от приложение резултата е същия. Сдвоявала съм го с samsung note 9 ,note 20 ultra и с A8 . Има ли настройка ,която ще спре това прекъсване. Изтрих приложението няколко пъти и го инсталирах на ново. Актуализация нова нямам.Връщах настройките на телефона и не знам какво още трябва да направя. С samsung note 9 съм.
Цитирай

Щом те дразни, остави го на вибрация само, от ден първи ми е на вибрация.
Цитирай

Здравейте, от много време се каня да си купя и аз някакъв умен часовник и сякаш най-накрая вече съм се решил. Да кажа предварително, че дилемата ми е между Vivoactive 4 и Huawei GT 2 Pro. За мен е важно както часовникът да е изглежда стилно и да може да се носи и на формални поводи, така и специфичните за него функции да работят - главно пулс, бягане, колоездене и т.н ( не ме вълнува да говоря от телефона, да пиша смс-и, да слушам музика и т.н.) Батерията също определено е от значение, не искам да го зареждам през 1-2 дни. Изгледах доста ревюта на знайни и незнайни марки и отсеях сякаш тези две опции. Наясно съм, че гармин ще е доста по-адекватен за спортните функции, докато на Huawei батерията му доста я хвалят, но пък имайки предвид, че ще ползвам уреда свързан с Iphone ( там прочетох доста негативи за Хуавей апликацията, а и самата и оценка в Appstore-a е доста красноречива). Та, кажете какво бихте препоръчали на един лаик в тази тема като мен самия. Благодаря предварително и хубав ден на всички!
Цитирай

На външен вид хуавея е далеч по-хубав и качествено направен- сапфир, керамика..докато гармина си е пвц.
За батерията на хуавеят държи повече, но дисплеят е почти при цялото време неактивен. На гармина с винаг он и всичко активирано ще изкарва седмица. Ако активираш аод-а на тг-то, което баче е много постно и скучно, то и той ще изкара максимум 5-6 дена

Приложението на гармин е по-добро и подредено. С айфон как ще са и за 2-та не мога да кажа нищо

Но, основно трябва да си изясниш какъв тип дисплей искаш - рефлексно лсд, което е отлично видимо навън и не много добре на по-слаба светлина, или точно обратното при ГТ2 - амолед е идеален колкото по-ниска е светлината и тръгва "назад" на слънце.
С гармина официално може и да се плаща - много лесно и удобно е.
Цитирай

Благодаря за отзива, това с плащането определено е в плюс за мен, понеже ползвам револют и видях, че Гармин подържат мастър кард на револют. Май клоня към гармин засега.. Smile
Цитирай

Здравейте, бях се отказал от моднатата версия на Здраве и си бях качил HMS, APP Gallery и последната версия на здраве. Сега си направих ново лице и изтрих HMS и Здраве и качих отново модната, но греда, ни мога да кача никакво custom лице. Не съм изтрил единствено App Gallery. Помагайте къде може да е проблема. Дава ми че се инсталира но на часовника няма никой. След като проверя в здраве "мои" го има но задаване по подразбиране е бледо и не мога да го задам.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Здрасти, версия: моданата 11.0.6.515 при мен работи, със самсунг съм.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Пробвах с три различни версии и резултата е един и същ. Инсталира лицата в приложението без да ги качва на часовника и в циферблати /мои се виждат качените но от "задаване" не могат да се качат на часовника.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

(2021-05-15, 06:11:53)simeonov_74 написа:  Пробвах с три различни версии и резултата е един и същ. Инсталира лицата в приложението без да ги качва на часовника и в циферблати /мои се виждат качените но от "задаване" не могат да се качат на часовника.
При мен на един Самсунг се случваше същото - направи си папка HWT и от там инсталирай циферблатите.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай

(2021-05-15, 07:22:57)wolfy написа:  При мен на един Самсунг се случваше същото - направи си папка HWT и от там инсталирай циферблатите.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Пробвах от папка Clock, Donwload, основната директория и резултата е един и същ. Докато бях с моднатата от папка Clock, нямах никакъв проблем.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

И при мен е така, виждат се в програмата, но не можеш да ги зададеш,но пробвай директно от часовника да ги зададеш и ще стане. Малко е неудобно, но това е варианта от няколко ъпдейта насам е така.

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

(2021-05-15, 17:59:35)gogostiv написа:   от няколко ъпдейта насам е така
Ъпдейта на какво?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)