Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 Pro - Лични впечатления и коментари
#51

Привет,
От няколко часа и аз съм собственик на gt2 pro.
Всичко ок, но не мога да разбера този "route back" как работи. Може ли малко помощ? Никъде не виждам такава опция.
Цитирай
Аксесоари
#52

route back засега се включва само при тренировка
Цитирай
#53

Нормално. Това е функция да не се изгубиш в планиата/ гората и се включва само с гпс, който пък без спортен режим не се активира самостоятелно.
Целта до колкото ми е ясно е да се запомни едно точно местоположение до което да те върне после обратно
Цитирай
#54

Може ли да се провежда разговор през часовника , както при GT2 ?

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#55

Може. По същият начин с блутут.
Липсва му един есим на тоя часовник според мен. С тая издръжлива батерия нямаше да има грижи
Цитирай
#56

Някой има ли проблем с отчитането на крачки те при шофиране. Аз имам, и много ме дразни както писах в предния пост. С телефон note 10 plus съм, да не би от него да е проблема. А може би за  някакви настройки да става дума.
Цитирай
#57

(2020-10-16, 10:53:07)rumo написа:  Може. По същият начин с блутут.
Липсва му един есим на тоя часовник според мен. С тая издръжлива батерия нямаше да има грижи

Чакаме го в GT3 Pro ECG Blood Pressure e-SIM верията Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай
#58

То тогава нещо друго ще е измислено и пак ще го чакаме. А бе винаги се чака и никога не е 100% ок Smile
Цитирай
#59

Ехее есим ако имаше щеше да е една от най добрите ми покупки в последно време. Аз щях да вземам актив 2 с есим, ама като разбрах колко му кара батерията се отказах.
Да ви питам с часовниците ли спите и ако "не" задействат ли се сутрин с алармата на телефона така както стоят на шкафчето, че моя не иска, а гт2 си се задействаше и от него изключвах алармата на телефона.
Цитирай
#60

И при мен положението с алармата е същото.И аз бях свикнал да я изключвам от часовника, и сега това ми липсва. Дано го оправят с ъпдейт.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#61

При мен работи.

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай
#62

Жоро в какъв смисъл работи?
Цитирай
#63

Колеги,някой да има проблеми с инсталирването на циферблати по-системата с taishi?

Galaxy S 10 +/Galaxy Z Flip 3 5G
Цитирай
#64

Работи си ТайЧи,като прочетох твоето съобщение и пробвах,няма грижи.Качих тъкмо три WF.
Цитирай
#65

Случайно попаднах на тази оферта, 400 лв склад от Франция до БГ.
https://www.aliexpress.com/item/10050014...0000284815

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#66

Офертата е супер,аз го взех 459 лева с преподписване.Само с гаранцията от алито как ще е не знам.
Ама интересно колко все пак струва реално този часовник щом и на 400 има печалба Smile
Цитирай
#67

Има вероятност тук да поемат, но трябва да се направи запитване. Все пак е покупка от ЕС, ако трябваше сега да избирам не бих се поколебал.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#68

Да ти кажа убедих се че гаранцията е много важно нещо не само при повреда на устройството.Тези дни продавах моя ГТ2 в олкс,нямам гаранция,продавача го взел от амазон,чисто нов ми го даде ,запечатан,но без гаранция.Та няма продаване такова устройство,всеки пита за гаранция и като разбере,че няма,бяга.Принудих се да  дам перфектен часовник на смешна цена.
П.П.Четох в гаранционните условия на хуавей,че устройство без касова бележка или фактура има гаранция 90 дни от датата на производството му.
Цитирай
#69

То нещо такова е и с гаранциите от онлайн магазините.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#70

Както и да е, някому може инфото да се окаже полезно... Smile Аз нямам лична изгода от това. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#71

Не, цената е много изгодна, аз ако вече не го бях взел моя бих се пробвал, пък като го продавам или се развали(което е мн малко вероятно) ще му мисля. Просто 390 лева е "няма такава цена" Хуавей са решили да избият рибата от всякъде-като качество на материалите, сглобка, а също и цена,като гледам.
Цитирай
#72

(2020-10-16, 17:35:34)joro333 написа:  При мен работи.

Нагласям си алармата на телефона и и си я изключвам от часовника.

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай
#73

(2020-10-16, 21:13:26)felipe написа:  ........ Хуавей са решили да избият рибата от всякъде-като качество на материалите, сглобка, а също и цена,като гледам.

Наистина са успели с изброените от теб неща, но софтуер, циферблати, приложения - много зле.

1916 
Цитирай
#74

За пари ли? За мнооого пари.
Вече имаме и Watch GT2 Porsche Design
Разликите са само визуални. Уж...
Цитирай
#75

И софтуера не е толкова зле! А и според мен ще се развива и ще става още по-добър.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)