Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 Pro - Лични впечатления и коментари

https://4pda.to/forum/index.php?showtopic=1003433
[-] 2 потребители изказват благодарност на geleto74 за това мнение:
  • carden, totko_botko
Цитирай
Аксесоари

(2021-11-25, 09:39:56)geleto74 написа:  https://4pda.to/forum/index.php?showtopic=1003433

Благодаря!

Благодарение на прочетеното в този форум, вече инсталирам фейсове/циферблати на часовника, като за целта използвам таблет Lenovo.

Samsung A22, Huawei GT2 Pro, Lenovo P2, Lenovo Yoga Tablet 2 Pro
Цитирай

Здравейте, обмислям покупка на гт2 про и се чудя от къде да го закупя, но по ми е важно при евентуална повреда от кого (гаранция/сервиз) сте доволни ( доволни = без размотаване, ама тук има драскотина , тук си го намокрил). Търся коректност. Благодаря
Цитирай

(2021-12-07, 11:32:43)pavlov86 написа:  Здравейте, обмислям покупка на гт2 про и се чудя от къде да го закупя, но по ми е важно при евентуална повреда от кого (гаранция/сервиз) сте доволни ( доволни = без размотаване, ама тук има драскотина , тук си го намокрил). Търся коректност. Благодаря
 
Моят го купих от Технополис, не съм имал проблеми с тях никакви. Колкото до часовника, добър е ако го ползваш предимно за спорт.
Цитирай
Photo 

Здравейте!

Някой може ли да каже защо като използвам моднатата версия на Здраве и след като кача фейсове, някои от тях не излизат с картинки в галерията, в Мои, като един от тях даже не се вижда на часовника на предварителен преглед? Аз ли някъде бъркам и правя нещо както не трябва, или е нормално? Има обаче и фейсове, които се изобразяват както трябва в галерията - например този който е с име jwD51.

 [Изображение: GT2-PRO-MY-FACE.jpg] 

[Изображение: GT2-PRO-FACE-INVIS.jpg]

Samsung A22, Huawei GT2 Pro, Lenovo P2, Lenovo Yoga Tablet 2 Pro
Цитирай

(2021-12-07, 14:59:00)totko_botko написа:  Здравейте!

Някой може ли да каже защо като използвам моднатата версия на Здраве и след като кача фейсове, някои от тях не излизат с картинки в галерията, в Мои, като един от тях даже не се вижда на часовника на предварителен преглед? Аз ли някъде бъркам и правя нещо както не трябва, или е нормално? Има обаче и фейсове, които се изобразяват както трябва в галерията - например този който е с име jwD51.

 [Изображение: GT2-PRO-MY-FACE.jpg] 

[Изображение: GT2-PRO-FACE-INVIS.jpg]
Виждам че си свалил и два мои от стора Та по първия въпрос, да така е нормално не излиза превю на такива които не са свалени от стора. По втория въпрос, вероятно превюто което не ти излиза на часовника нещо се е омазало при правенето на фейса. В заключени при теб няма проблеми всичко е точно.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай

Някой успял ли да се пребори с нормалното ползване на Android Auto (телефонните разговори да минават през колата, а не през телфоана). Пробвах стара версия на Здраве, моднати HMS но без успех
Цитирай

Скоро ще е във стора но някой ако иска да го пробва

https://drive.google.com/file/d/13UXTUAB...p=drivesdk[Изображение: d5eb7b52d603ba6bea6dcdcc124718c3.jpg]

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай

Здравейте, споделям следния проблем, ако някой е намерил решение: След свързване на смарт часовника към телефонa, който пък телефон е свързан към медията на колата (СХ5 2018) при набиране връзката с колата прекъсва и остава само през телефона. Когато ми звънят няма проблем - говоря си през колата. Само когато набирам не иска да е през блутут и е само през телефона. От часовника стана тази галимация, като изключва часовника си набира и говоря през колата без проблем. Та въпроса е: някой срещал ли е такъв проблем или ако не някой иска ли да си купи чисто нов смарт часовник на изгодна цена?

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

honor NEM-L21 (7lite), Nougat 7.0
SAMSUNG GT-N8010 (GALAXY NOTE 10.1), Jelly Bean 4.1.2
Цитирай

Здравей, пробвай да поровиш из настройките на блутута на колата за приоритетно свързване. При мен на Сеник 2011 има настройка в блутут точно за това. Като набирам, без значение дали от телефона или от указателя в колата винаги звука върви през говрителите в колата. Успех!
П.С. Като ми звънне някой в колата звъни всичко, телефона, часовника и колата, според това как отговоря, оттам тръгва звука.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Аз го имам същият проблем с разговорите в колата, когато часовника е вързан към телефона. Винаги разговора минава през телефона. И всеки път набирам някое автоматично меню, отивам в bluetooth настройките на телефона и от там спирам обажданията през часовника. Ама това работи до следващия път, когато часовника се разкачи от телефона и след това отново се върже. Много досадна работа. И проблемът реално е в тъпото приложение здраве на Huawei. Преди с по-стара версия на app-а от Google Play си работеше...

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

Явно няма решение на проблема. Същият номер го прави и през BT слушалки вързани през телефона, а не през часовника.
За съжаление се връщам на стария amazfit gtr2, поне при него няма такива елементарни детски болести. А btw, забравям марката Huawei, че съществува.
Цитирай

(2021-12-10, 14:49:48)itsoal написа:  Явно няма решение на проблема. Същият номер го прави и през BT слушалки вързани през телефона, а не през часовника.
За съжаление се връщам на стария amazfit gtr2, поне при него няма такива елементарни детски болести. А btw, забравям марката Huawei, че съществува.

Явно този проблем не е при всички автомобили. Например на личната кола нямам никакъв проблем с провеждане на входящи и изходящо разговори през мултимедията на автомобила, излизат ми всички контакти и последните проведени разговори. Единствено което може би не е както трябва ( все още не съм пробвал ) е невъзможността за актуализиране на контактите в мултимедията, ако направя някакви промени по контактите или допълня нови в телефона. 
Обаче, не така стоят нещата на служебната която е по-нов модел - първо не иска да се свърже автоматично с телефона ( трябва да го избера ръчно ) , след което не виждам списъка с контактите и списъка с проведени разговори, но когато тръгна да набирам телефонен номер цифра по цифра тогава започват да ми излизат имена от контактите. По същия начинкогато съм в контакти, като започна да търся име и успявам да го намеря, но списъка с всички контакти липсва. Иначе проблем с входящи и изходящи разговори няма.
Гледах в настройките и на двете коли, както и в настройките на телефона - няма как да се зададе кое да е с приоритет, дали да е мултимедията или часовника.

Samsung A22, Huawei GT2 Pro, Lenovo P2, Lenovo Yoga Tablet 2 Pro
Цитирай

Тези от huawei не мога да разбера маркетинга обновлението което трябва да дойде декември за Huawei watch gt 2 вече ще има повепе екстри от huawei watch gt 2 pro. Тотално сбъркани обновления имат имаш оро версията а няма обновление часовник на година и половина, срамота. ако про версията не си получи хармони се разделям с часовника минавам на iphone нищо че ще го зареждам всяка вечер. Поне знам че нещата ще си се обновяват.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
[Изображение: 3310f781fed59c035bc576c47afcaf55.jpg]
Цитирай

И GT2 не получи нищо съществено с новия фърмуер. Твябваше да има HarmonyOS, трябваше да има AppGallery. Но получи едно голямо .... източване на водата... Big Grin
Като пуснах тема с няколко въпроса в официалния форум, ми я изтриха набързо.

 
Цитирай

Часовника е на година и два месеца и няколко дни. Което е още по лошо от година и половина, ако очакваш редовни обновления на софтуера на сравнително нов часовник, които липсват. Аз лично не очаквам нищо повече от него. Защото ще бъде за сметка на енергоемкостта. И ако все пак има нещо дребно в плюс (без което пак ще си живееш добре), ще бъде за сметка на някой ден по малко живот на батерията. Най вероятно от Huawei са решили да не ни го причиняват и огорчават.

Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jidachev за това мнение:
  • tsvetan24
Цитирай

Здравейте. Имам Huawei watch gt 2. Преди бях с телефон xiaomi redmi note 9 pro всички известия си идваха без проблеми. От няколко дни съм с Xiaomi 11t свързах го с часовника обаче не ми доставя никаква известия, само когато ми звънят. При свързване с блутут пише свързано (без телефон). Моля, дайте ми съвет как да го оправя. Благодаря предварително.
Цитирай

По същата причина и аз върнах фабричните настройки онзи ден. Като го взех изкарваше 8 дни, но от известно време с мъка издържа 6 дни.

П С Извинявате, аз пиша за GT2 Pro
Модератора да го изтрие ако прецени

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

еха какво обновявани ни чака, за толкова време без само това направиха. Дано като го пуснат има и нещо друго че гледам само измиване на очите е линк https://www.huaweicentral.com/huawei-wat...-firmware/[Изображение: dc340482c0c197ae8d2015535e426ef1.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колко горе долу Ви кара батерията ?

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

2 sedmici.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

При мен повече от 7 дена не може да изкара. Но имам по 40 обаждания и по 150 съобщения на ден. Значи е нормално.

Samsung S23 Ultra 
[-] 1 потребител изказва благодарност на iliano9885 за това мнение:
  • goginero
Цитирай

И аз съм доволен от моята батеиря, издържа между 9-14 дни. При положение че спортувам през ден между 30 - 60 минути.
Цитирай

Здравейте,снощи си заредих часовника на 100% и днес беше на 94% ,а до сега ми падаше по 1 процент. От какво може да е. Часовника е на 3 месеца
Цитирай

(2022-03-17, 07:35:40)goginero написа:  еха какво обновявани ни чака, за толкова време без само това направиха. Дано като го пуснат има и нещо друго че гледам само измиване на очите е линк https://www.huaweicentral.com/huawei-wat...-firmware/[Изображение: dc340482c0c197ae8d2015535e426ef1.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
При някой дойде ли тоя ъпдейт? Аз още чакам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)