Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 Pro - Лични впечатления и коментари

Може да опиташ да ги раздвоиш.После да изчистиш кеша и датата на Здраве и естествено може и да занулиш часовника да не би да търси стария тел.И в настройките на тела да не се убиват процесите на Здраве.
Цитирай
Аксесоари

https://4pda.to/forum/index.php?showtopi...=117067541  Пробвай тези настройки на телефона.
Цитирай

Някой знае ли как се казва или от къде мога да сваля стоковия фейс на гт 3 про ?[Изображение: 1e53b4f2d100e34d934b3dd76eb7bfba.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Здравейте!

Да не би случайно Хубавейците да са оправили проблема с входящите и изходящи обажданията когато минават през мултимедията на автомобил?
Аз продължавам да си стоя със Здраве версия 10.1.1.312 и реших да попитам дали не се е случило някакво чудо.

Samsung A22, Huawei GT2 Pro, Lenovo P2, Lenovo Yoga Tablet 2 Pro
Цитирай

На 4pda.ru   пишат че с новия фирмуер 11.2.11.6(11.0.11.6)  това се е оправило.Аз не мога да потвърдя защото при мен не е съществувал никога такъв проблем (skoda octavia mib Bolero 2.5).


Цитат:Кстати, как часы обновились - уже второй день как исчезла проблема звонков из машины по блютуз. Если звонишь с часов - по умолчанию рвзговариваешь через часы, если с магнитолы - разговариваешь через магнитолу. Раньше было - звонищь с магнитолы - устройство по умочанию - телефон, что жутко бесило. Получается, не в Хуавэй Хэлз дело.
[-] 1 потребител изказва благодарност на azrado за това мнение:
  • totko_botko
Цитирай

(2023-01-16, 13:04:08)azrado написа:  На 4pda.ru   пишат че с новия фирмуер 11.2.11.6(11.0.11.6)  това се е оправило.Аз не мога да потвърдя защото при мен не е съществувал никога такъв проблем (skoda octavia mib Bolero 2.5).

Аз също съм с Октавия с MIB Swing но проблема си започна още от закупуването на часовника, автомобила вече го имах. И с всички други тестови Шкоди е същото, с тази разлика, че при най-новите модели, на мултимедията, при разговор, има бутон с който можеш да прехвърлиш разговора към мултимедията, ако разговора е тръгнал към телефона.
Според мен проблема идва не толкова от Huawei, а от Samsung и от още някоя друга марка телефони.

Някой друг пробвал ли е новата версия , може ли да потвърди същото?   

Samsung A22, Huawei GT2 Pro, Lenovo P2, Lenovo Yoga Tablet 2 Pro
Цитирай

Аз, пробвах новата версия и наистина е оправен този проблем!С Mi 10t pro съм!Много дразнещо беше,но най-накрая е супер?
[-] 1 потребител изказва благодарност на stoichev87 за това мнение:
  • totko_botko
Цитирай

Някой има ли проблем с входящите обаждания ,не изписва кой ми звъни а само номер.с айфон съм , но отскоро го имам този проблем
Цитирай

Благодарности на колегите azrado и stoichev87 !
Днес и аз се престрашх да инсталирам най-новата версия на Здраве и ооо чудо - проблема с обажданията в автомобила вече ги няма. Невероятно но факт. Дано само това да се задържи за дълго време, а не да е всяко чудо за 3 дена!

А питането ми дали са оправили проблема беше съвсем случайно, без да си имам и грам представа че скоро е излязла версия, в която проблема е бил отстранен.
Та в този ред на мисли - като чуете, прочетете нещо колеги, казвайте, споделяйте ги тези неща! Има колеги които си продадоха часовниците заради този проблем, а аз лично съм разубеждавал няколко човека да не си купуват Huawei часвоник, пак заради същия проблем, който съществуваше и при моделите GT3.

Samsung A22, Huawei GT2 Pro, Lenovo P2, Lenovo Yoga Tablet 2 Pro
Цитирай

Пичове, часовникът дали може да се зарежда универсален безжичен пад за телефон? Примерно с такъв https://www.amazon.de/-/en/Anker-Wireles...124&sr=8-3
Тези дето са 3 в 1 ги гледах и ми идват скъпички /изключвам но нейм китайчета по 20 лв на които нямам много доверие/. Приемам съвети и за други подобни по универсални и читави/изпробвани зарядни /за телефон, TWS слушалки и часовник/. Благодаря предварително!
Цитирай

Може,аз го слагам на всякакви падове.
Цитирай

Получих нов ъпдейт на Здраве, като в момента вече съм с версия 13.1.2.320 . Фърмуера на часовника е 11.0.11.6
Та, никъде не можах да прочета кои са новите неща.Вие знаете ли какво ново има в тази версия?
Съпругата е с GT3 часвоник и след последния ъпдейт на Здраве получи възможността да отговаря и на съобщения от Вайбър.

Samsung A22, Huawei GT2 Pro, Lenovo P2, Lenovo Yoga Tablet 2 Pro
Цитирай

^
Huawei Health App 13.1.2.320 Changelog:
Цитат:It fixes bugs and improved the system performance.
Old changelog
What’s new:
1. Weight management adds AI body shape analysis, take a photo, get exclusive body shape improvement plan and body shape information.
2. New Membership tab page, enjoy your membership experience.
3. Optimization of the “My map” page.
4. Elimination of some problems with the stability of the application.
 
Моят GT2 Pro е с 11.2.11.6 от много време...
GT3 е с Harmony OS, там можеш да предефинираш готови реплики и "да отговаряш". Нашата коруба няма да получи никакви благини, най-много още един ъпдейт за оптимизиране/стабилност. Не че не е отличен часовник, дори днес Cool
Цитирай

GT3ката получи генерален ъпдейт на фърмуера... За моя, както казва колегата, каквото дошло - дошло, единствено се ядосвам, че избора на циферблати стана много тегав и го развалиха.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай


Здравейте някой от вас да е имал проблем със пиксел на GT2 Pro? От по-малко от година го имам и вчера случайно забелязах зелено пикселче като плъзгах из менютата. Забелязах го при музиката и сега установих че всъщност пиксела се вижда на сив фон където има-и при другите слайдове се вижда. В Гаранция е още към Йетел. Не че ми пречи този пиксел,но да не тръгнат и други. Отделно ми се чува при разговор сякаш много тихо,но то май отначало си е така-в колата трябва да вдигна прозореца,да намаля музиката тотално и да го доближа до главата,абсурд ако държа волана да чувам какво ми казват

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай

myzrael, моят часовник го имам от 2 години и нещо и досега не съм забелязвал изгорели пиксели. Щом е в гаранция, въобще не се замисляй дали да не се възползваш от нея. Ако гаранцията покрива този дефект, най-вероятно ще ти дадат нов часовник, тъй като не вярвам да ти сменят само дисплея и така ще си имаш нов.
За звука по време на телефонни разговори - съвсем нормално е да не е толкова силен звука колкото ти се иска. Аз лично провеждам разговори през заводско блутуут в личния ми автомобил, но в някои служебни коли говоря по същия начин по който и ти - със затворени прозорци, намалено радио и часовника близо до ухото.

Samsung A22, Huawei GT2 Pro, Lenovo P2, Lenovo Yoga Tablet 2 Pro
Цитирай

Колеги от къде се снабдявате с нови каишки на нашите часовници? Не знам моят Nebula gray на 1 година и вчера гледам има прокъсано и то стабилно на едно място на едната каишка-точно до мястото на което обикновено го закопчавам.Много некачествена кожа ли е егати и чудото....

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай

Ако не се бърза от алито предимно. Ако бързам и нещо ми е харесало от нашите търговци. Като вече имам няколко и си ги менкам
[-] 1 потребител изказва благодарност на bajchoni за това мнение:
  • myzrael
Цитирай

Внимавайте, как си носите часовниците в жегите!.. [Изображение: d5d837f7ae123d4959bbc2ec211b1fed.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • tsvetan24
Цитирай

Здравейте!
Вчера инсталирах Здраве на Xiaomi 13 и андроида не ми позволява да разреша известията от аппа
"Ограничени настройки. От съображения за сигурност, тази настройка не е налице"
Някой да се е сблъсквал с подобен проблем?
Цитирай

(2023-08-01, 08:01:31)PlaNed написа:  Здравейте!
Вчера инсталирах Здраве на Xiaomi 13 и андроида не ми позволява да разреша известията от аппа
"Ограничени настройки. От съображения за сигурност, тази настройка не е налице"
Някой да се е сблъсквал с подобен проблем?

Някъде в настройки на андроида мисля трябва първо да разрешиш разрешенията

HTC Tattoo-CM 7/HTC EVO 3D-MIUI-2.9.21 IML74K,CM 7, viper/HTC DHD-Viper DHD v 2.2.0/
HTC One X CM 10.02/ HTC one m7/Huawei watch/iPhone 4s/Nokia lumia 800/
Huawei mate 10 lite /
[-] 1 потребител изказва благодарност на maton за това мнение:
  • PlaNed
Цитирай

(2023-09-02, 12:56:19)maton написа:  Някъде в настройки на андроида мисля трябва първо да разрешиш разрешенията

Да, благодаря Ви! Проблемът беше с разрешенията, по точно с източника на аппа - Huawei
Цитирай

Здравейте, каква е разликата между Gt2 и Gt3 дамските варианти. Благодаря предварително.
Цитирай

(2023-10-31, 22:12:54)pondzi написа:  ... каква е разликата между Gt2 и Gt3 дамските варианти

https://www.gsmarena.com/compare.php3?id...#42mm,41mm,*
Цитирай

Здравейте! Притежавам Huawei GT2 Pro. Телефона е на около 3 години и не е създавал проблем до вчера, когато след раздвижване на китката, а след и натискане на бутон не се събуди. След продължително натискане на бутона за включване се включи часовника. Батерията не бе изтощена (40%)за да се самоизключи сам. След време забелязах, че малко преди това да се случи са последните записи от сензорите на часовника на самия часовник и в приложение "Здраве" на телефона. Часовника остава свързан с телефона и отчита, се отдалечи от него, като сигнализира за изгубване на връзка. приемане на разговор от телефона също спря да работи. Работещи останаха само прогнозата за времето и не работят събуждане на екрана с обръщане на часовника, крачки, пулс, стрес , кислород, атмосферно налягане , компас. Ресетнах часовника от менюто на часовника и го забравих и от телефона и наново го присъединих, но няма никаква промяна. Сензорите от вътрешната страна на телефона много рядко могат да се видят да светнат, но пак нищо не отчита вече два дни след ресета. Някой да се е сблъсквал с такъв проблем и как е бил решен?
Благодаря предварително.

Huawei Mate 20 Pro & Huawei GT 2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)