Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ при избор на телевизор
#1

Привет.

Търся мнение и разумен съвет, а ако не е тука не знам къде да питам наистина.

На старото, десетгодишно LG му изгоряха пикселите и е време за смяна. Искам да си взема телевизор , като трябва да е 50- инча .

Харесвам амбилайт гъзарията на Philips и само заради това ги харесвам, но понеже имам и mi tv box s и се чудя не е ли по-добре да заложа на качествена картина, възможно по-добър саунд и по-добър процесор не зависимо коя марка. Не съм имал друга марка освен LG и  Philips.

Като финанси мога да си позволя до 1000 лв и не знам накъде да се насоча, моля за помощ. Вкъщи имам вече един Philips, като що годе съм доволен, но това ли е оптималния вариант за тази цена?!

Давам пример за някой, който съм харесал да ми дадете мнение за него например:

https://zora.bg/product/ue50tu7072uxxh-1...t-tv-tizen

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
Аксесоари
#2


(2020-10-09, 08:27:16)kstavrev написа:  Привет.

Търся мнение и разумен съвет, а ако не е тука не знам къде да питам наистина.

На старото, десетгодишно LG му изгоряха пикселите и е време за смяна. Искам да си взема телевизор , като трябва да е 50- инча .

Харесвам амбилайт гъзарията на Philips и само заради това ги харесвам, но понеже имам и mi tv box s и се чудя не е ли по-добре да заложа на качествена картина, възможно по-добър саунд и по-добър процесор не зависимо коя марка. Не съм имал друга марка освен LG и  Philips.

Като финанси мога да си позволя до 1000 лв и не знам накъде да се насоча, моля за помощ. Вкъщи имам вече един Philips, като що годе съм доволен, но това ли е оптималния вариант за тази цена?!

Давам пример за някой, който съм харесал да ми дадете мнение за него например:

https://zora.bg/product/ue50tu7072uxxh-1...t-tv-tizen
От доста години използвам основно LG . В момента единия ми LG55UH8507 е Super UHD с 3D възможности и звук по дизайн от Harman Kardon, свързан е с оптичен кабел към домашна система отново на LG. Телевизора има вградена WebOS, което позволява използване на интернет и смарт функции. Телевизора е вече на 3 години, никакви проблеми досега, само позитиви. Бих заложил отново на марката LG при повторна нужда
Цитирай
#3

(2020-10-09, 08:37:02)pacemaiker написа:  
От доста години използвам основно LG. В момента единия ми е 55 инча, Super UHD с 3D възможности и звук по дизайн от Harman Kardon, свързан е с оптичен кабел към домашна система отново на LG. Телевизора има вградена WebOS, което позволява използване на интернет и смарт функции. Телевизора е вече на 3 години, никакви проблеми досега, само позитиви. Бих заложил отново на марката LG при повторна нужда

Благодаря за мнението. Аз също съм доволен от марката LG и този телевизор, който ползвахме вкъщи десет години всекидневно си заслужи парите. Но сега разполагам с ограничен бюджет, а за тези пари моделите на LG изглеждат сякаш са същите модели от преди 20 години и това ме кара да избера нещо по-актуално с по-тънки рамки...

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#4

Има си тема:  Мнение за избор на телевизор.

 
Цитирай
#5

(2020-10-09, 08:48:38)kstavrev написа:  Благодаря за мнението. Аз също съм доволен от марката LG и този телевизор, който ползвахме вкъщи десет години всекидневно си заслужи парите. Но сега разполагам с ограничен бюджет, а за тези пари моделите на LG изглеждат сякаш са същите модели от преди 20 години и това ме кара да избера нещо по-актуално с по-тънки рамки...
Разбира се. Като си избирах моите телевизори LG, прегледах доста форуми, мнение, и дори с търговци обсъждах.
Дълги години бях със Sony Bravia, след това не ми беше лесно да мина на LG. Но открих, че цена/качество е в добро сътношение.
Следвайки серията 5, 6 или 7, 8, 9 лесно бихте се ориентирали при закупуване на нов модел от която и да е марка. Колкото цифрата е по-голяма, толкова по-скъп и с повече екстри ще е телевизора.
Може да проверите и опция за телевизор от Xiaomi, в момента са на промоция.
https://techmart.bg/%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D...-5ASP%204S


Изпратено от моят moto g 5G plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Виж моделите на TCL. Доста добри ги дават. Конкретно модел 681/682 в техномаркет е 700лв за 50 инча. С андроид са, имат си хромкаст и т.н. Вече модела 780 има и вграден саундбар
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)