Анкета: Кой телефон от тези 3 Ви допада най-много като концепция? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Samsung Galaxy Fold 2
12.50%
6
12.50%
Motorola Razr 2
8.33%
4
8.33%
LG Wing
27.08%
13
27.08%
Нито един
52.08%
25
52.08%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой телефон от тези 3 Ви допада най-много като концепция?
#1

[Изображение: maxresdefault-4.jpg]

Кой телефон от тези 3 Ви допада най-много като концепция?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Фолда. Догодина чета, че и писалка може да има.
Цитирай
#3

Ф5, Ф5, Ф5... Wink
Аз съм консервативен, тея тефтери не ме кефят... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#4

Аз също съм за класиката  Smile
Цитирай
#5

От преди 6 години ...

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#6

Eee, то такаааааа, аз скачам на този. По реален ми се вижда от твоя.
https://youtu.be/qvrSUwqt6Mw
Цитирай
#7

И по функционален,от филма "Западен свят"

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#8

Ако ще е измежду тези модели, то е ясно, че Уинг.
Цитирай
#9

Ще ги пропусна.
Цитирай
#10

От тези - бих се спрял на Фолда.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#11

Нито един не бих взел, въпреки че най ми харесва Motrola Razr 2, а най-здрав  според мен е LG Wing.
Samsung Galaxy Fold 2 ми е странен, основния дисплей пак му е малък, а като го разгънеш повечето приложения не му поддържат формата, а и тази вдлъбнатита по средата, както и финото стъкло, още повече ме отказват.
Motorola Razr 2 има голям екран в затворено положение и не се налага да го отваряш постоянно, а това е добре, а когато ти трябва го отваряш и си става нормален телефон, за мен е най-добре измислен, просто е най-удобен, въпреки че пак има вдлъбнатина по средата и трябва да се пази.
LG Wing за мен е най-здрав и има голяма ползва от втория диплей, защото можеш да работиш с него в много режими и да ти е от полза.
Но още е рано за тях, на сегашните им лепиш протектор, слагаш им кейс и не се притесняваш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#12

Аз по принцип не харесвам нито един от трите, но ако трябва да избирам, ще избера Wing защото за момента е най- здрав.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

Wing е най удачен и използваем към момента. Сгъваемите дисплеи трябва още да се развиват за да са издръжливи. Виждал съм доста мостри и всичките са вече тръгнали на сгъвката. Иначе Фолд е най оптималния като преживяване. Сбъдната мечта - таблет който става на телефон и влиза в джоба.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#14

(2020-10-29, 12:46:52)Bavarche написа:  Сбъдната мечта - таблет който става на телефон и влиза в джоба.
И като го сгънеш още два пъти - на смарт часовник... Wink



Изпратено по пощата с помоща на плик и марка!
Цитирай
#15

(2020-10-30, 15:23:23)imthedevil написа:  И като го сгънеш още два пъти - на смарт часовник... Wink



Изпратено по пощата с помоща на плик и марка!

ЕЕЕ добре е ама тва ако вземе да му изтърве някоя пружина и от часовник се опне на таблет както ти е на ръката, ааа! Ще стане все едно да отвориш чадър в ръкава си ;-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#16

То тези телефони не стават и за гъзария, не знаеш, кога може да останеш без него, за разлика от LG Wing.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)