Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заслужава ли си Mate 20 pro втора ръка?
#1

Здравейте, чудя се дали да не си взема mate 20 pro втора ръка? Има ли някакви проблеми, които се появяват след дълго ползване? Дали да дам 100-150 лева отгоре за да има оставаща гаранция 7-8 месеца или не?
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен, не, защото не знаеш, батерията колко ще кара, колко е ползван, стар е вече, да получи още едни ъпдейт най-много. Но ако искаш такъв, има добри обяви с оставаща гаранция, мога да ти помогна или поне съдействам. Ето няколко. 
https://www.olx.bg/ad/huawei-mate-20-pro...2620bb97c7
https://www.olx.bg/ad/huawei-mate-20-pro...2620bb97c7
Те са все на прекупвачи, но поне си сигурен, че има касова бележка и печат на гаранцията.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • jechkata
Цитирай
#3

Значи ако уцелиш на такъв с прогорял дисплей и гаранция, в официалния сервиз ще ти го направят нов. И така си заслужава. Но пак зависи на каква цена го вземеш
Цитирай
#4

(2020-10-25, 17:12:11)hazART написа:  Според мен, не, защото не знаеш, батерията колко ще кара, колко е ползван, стар е вече, да получи още едни ъпдейт най-много. Но ако искаш такъв, има добри обяви с оставаща гаранция, мога да ти помогна или поне съдействам. Ето няколко. 
https://www.olx.bg/ad/huawei-mate-20-pro...2620bb97c7
https://www.olx.bg/ad/huawei-mate-20-pro...2620bb97c7
Те са все на прекупвачи, но поне си сигурен, че има касова бележка и печат на гаранцията.

Точно първата обява гледах. Изпуснах един за 470 с гаранция... Сега се чудя между един за 450 с 1 месец гаранция или този от първата обява. Бях решил да си взимам POCO x3, но от край време се кефя на mate 20 pro. Давам около 500-600 лева за телефон с 6гб рам и това според мен е по-доброто решение от POCO x3.
Цитирай
#5

Тоя с един месец гаранция, го брой, че няма, по-добре на прекупвача, че както ти казах, поне е сигурна гаранцията, въпреки, че ако го поръчаш сравни IMEI на гаранцията и на кутията, но ме съмнява да има проблем.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

Вземай такъв който има остатъчна гаранция,колкото повече е по добре,нищо че е по скъп.Телефона няма грешка.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#7

Няма да сбъркаш според мен. Аз април месец тази година купих пълен комплект с гаранция до края на януари 2021 към А1 и като се прибрах вкъщи видях, че дисплеят беше с отбелязани бутони. Дадох го гаранционно директно в официалния сервиз и му смениха екрана, батерията и страничната лайстна. Телефонът го взех за 550лв и стана като нов Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на niksapz за това мнение:
  • jechkata
Цитирай
#8

(2020-10-26, 18:50:52)niksapz написа:  Няма да сбъркаш според мен. Аз април месец тази година купих пълен комплект с гаранция до края на януари 2021 към А1 и като се прибрах вкъщи видях, че дисплеят беше с отбелязани бутони. Дадох го гаранционно директно в официалния сервиз и му смениха екрана, батерията и страничната лайстна. Телефонът го взех за 550лв и стана като нов Smile

Явно, ще трябва дебна за някоя офертичка да изскочи. Твоя от къде го намери?
Цитирай
#9

От olx колега, но рових 2-3 седмици постоянно и се пазарих доста. Под 600лв нямаше оферта, камо ли с 8-9 месеца гаранция. Написах на човека, че за 550лв ще го взема още същата вечер, нави се и така и стана Smile
Цитирай
#10

Телефона е добър. Имам го вече почти 2 години. Но за мой късмет точно преди да ми изтече гаранцията забелязах, че ми е прегорял дисплея. Точно седмица преди да ми изтече заявих куриер. Взеха го, и след седмица ми го върнаха с нов дисплей и нова батерия... Не знам колко време ще издържи, и отново ще прегори дисплея. Но се надявам поне година да му няма нищо. След това вече нещо друго ще се взима.
Цитирай
#11

Телефона си е супер. Но не мисля, че през 2020-та да се купува телефон втора ръка има смисъл. Това си е чиста отживелица. Купуваш нов, ползваш, прибираш за резерва. Ако не потрябва, в един момент отива в кофата. Нямаш гаранция кой как го е ползвал. Дали е изтрил гугъл акаунта или какви други мизерии е натворил.


Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)