Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TicWatch Pro 3

Някой ще ми каже ли ако плува с часовника след колко време се оправя говорителя? Или след мокрене/къпане примерно. В момента почти няма звук като му пусна Speaker draining. Дрейнинг точно нищо. Освен ако не се е прецакал както очаквам вече от ниското качество на мобвой.
Цитирай
Аксесоари

Като купих моя, къпах се с него няколко пъти за проба, дори в началото не можах да намеря откъде и как се пуска звука за изчистване на микрофона,та първия път тръсках с ръка. Мястото на което са скрили тая функционалност ми се струва неподходящо. Можеха още по-добре. Други забележки нямам.

След началните проби, не съм се къпал с часовника. С 'текстилна' верижка съм, която задържа вода между влакната, но е най-удобната верижка, която съм носил.

Нямам оплаквания към качеството на часовника. Моят е купуван от Алито.



Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Стегна ли си болтовете на капака между другото преди да го мокриш? Че определено са хлабави.

За моя проблем - след интензивно мокрене и потапяне финкцията за издухване на водата не работи. Тоест не може да направи нищо. Скед около два три часа вече няма проблем.

Sent from my LM-G710
Цитирай

Нищо не съм стягал. И двата часовника, които купих са в отлично състояние.

Ако имаха дори най-малка следа от нарушаване на качеството, което очаквам за тези пари, щях да се обърна към Mobvoi за уважаване на гаранцията. Все пак дължат 2 години гаранция в Европа.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Ами вземи един торкс и ги стегни. От 3 часовника мобвой, 3 са с хлабави болтчета. Като на про 2020 единия болт липсваше. Втория ми който е 3-та с дефектния FSTN дисплей също бяха хлабави. На гаранционно пратения ми часовник който нося в момента също ги стегнах защото пак бяха хлабави. Не ме разбирай погрешно, страхотен е часовника, че и стария модел също ама при първи един забравен болт, при втори дефектен и чак третият е ок като и трите са с хлабави болтчета, при четвърти може да ми забравят дисплей Big Grin

Sent from my LM-G710
Цитирай

Китайци, сър! Не зная дали ги асемблират на едно място или на няколко. Имат пропуски в качеството. Чат пат следя групата им във FB.

Като цяло вървят в правилна посока. Тия дни имам малко повече време и може да пробвам как са винтчетата.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Здравейте,
Има ли в менюто на часовника показания за надморска височина, понеже аз не успях да намеря. Ползвам Watch maker и Facer, но и там не попаднах на фейс-ове с работеща нормална и точна функция и показания на "Altimeter", показват измислени и менящи се за секунди метри?
Благодаря предварително!
Цитирай

Не съм попадал на такава статистика. Със сигурност няма компас.

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • miro3
Цитирай

Когато настроя Essential mode да се включва по график се получава следното :
Вечер се включва нормално но сутрин не се изключва.
Нещо не правя както трябва? 
Или трябва да го изключвам аз?
Благодаря!
Цитирай

При мен се изключва и включва автоматично по графика, който съм задал . Активирана е функцията "Auto switch by timer" (със синя точка в дясно на кръга, който пък е от ляво на горния текст) и отдолу са видими времената на изключване и включване (в моя случай "From 23:00"   "To 07:00"). Предполагам си задал час и на "To ..." и в този случай в този час би трябвало автоматично да влезне в нормален режим. Ако си го направил не знам каква може да е причината да не превключва. Най-елементарното за което се сещам е да го рестарираш и да пробваш пак, ако не си.
Цитирай

Колега, пробвай да промениш часа на включване или изключване на Essential mode. Дори и само с една минута. При мен в началото се получи 2 пъти да не изключи essential mode. Пробвай и да рестартираш часовника.

Няма логика, но след описаните стъпки почна да си работи ОК тази нова функционалност.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

@gelet0, Ако имаш възможност прикачи снимки на на настройките ти и опциите при теб за essential режима.
От както е налична тази функция, всеки път се активира и деактивира автоматично без проблеми при мен.

П.п. Всъщност единствения недостатък на тази функция е, че не може да се изключи вибрацията при включване и изключване на режима.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Благодаря ви! 
Рестартирах часовника и сутринта се включи.
Цитирай

Огря ли ви ъпдейта с гугълската клавиатура?
И по-важното, ще се поддържа ли гласово набиране на бг. в чат приложенията, който поддържат гласова услуга ( вйбър, уатс ап и пр.)
Ако да, мисля че това ще е много голям + за часовника
Цитирай

Грее google-ската клавиатура, като слънце грее.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • rumo
Цитирай

Това добре, че грее, а другият по-важен въпрос
Излиза ли като опция във вайбъра при получено съобщение и позволявали гласово отговор на бг език, както си е напримен в телефоните?
Цитирай

Работи ли ви "Ok Google" - пишеше, че са го оправили, но при мен продължава да не работи?

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

(2021-05-12, 22:15:33)rumo написа:  Това добре, че грее, а другият по-важен въпрос
Излиза ли като опция във вайбъра при получено съобщение  и позволявали гласово отговор на бг език, както си е напримен в телефоните?

Gboard за WearOS няма кирилица за писане/BG layout, ти искаш за диктуване. Предполагам, че поетапно ще добавят.

Друг е въпросът, че, при положение, че часовникът ми не е LTE т.е. навсякъде трябва да съм телефона, за да ползвам интернет, в частност, отговор на месинджъри, надали ще седна да се кьоря на малкия екран. Ще хвана телефона и ще наджаря каквото имам за отговаряне. Отделно, че в движение почти винаги има хора около мен, та да взема да диктувам на часовника какво да пише като отговор в месинджъра...

На английски пробвах, става. Но надали ще я ползвам. 

Нека я има, може някой да я ползва и в определени сценарии да е полезна. Лично за мен е абсолютно непотребна. У дома ползвам лаптоп/десктоп, в движение - телефона. Но, пак да кажа, това е за мен.

П.П. Безконтактното плащане ме вълнува безкрайно повече, тъй като часовникът е най-лесен за целта, няма да се налага да вадя телефона. Стига да е направено добре, не съм ползвал до сега.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Да, при мен работи безотказно от последната актуализация до момента, но попаднах на коментари, че и при някои други потребители има същия проблем.
Не знам каква зависимост може да има, за да работи при едни, а при други не.


(2021-05-13, 08:59:40)stenlius написа:  Работи ли ви "Ok Google" - пишеше, че са го оправили, но при мен продължава да не работи?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2021-05-12, 22:15:33)rumo написа:  Това добре, че грее, а другият по-важен въпрос
Излиза ли като опция във вайбъра при получено съобщение  и позволявали гласово отговор на бг език, както си е напримен в телефоните?

Щеше да е добре да може да отговориш гласово, но няма поддръжка на БГ език
Иначе във Вайбъра има набор от готови кратки отговори :

.png screen(1).png Размер: 21.12 KB  Сваляния: 171


Щеше да е добре да може да добавиш и собствени отговори, но уви ...

Иначе в Google Translate  на часовника може да се въвежда гласово на български

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай

Смарт часовниците Samsung Galaxy Watch4 и Watch Active4 ще работят с Wear OS - Това е добра новина за WearOS, в частност и за нашия часовник. Повече конкуренция, по-добре за потребителите.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

С 2 думи и тази клавиатура е поредното нищо в развитието на ос-то.
Как може в телефоните същото приложение да може нещо и то от години насам, а в часовника не ?!
На вайбър, ако трябв да пиша повече от 3 думи му ги казвам. По същият наичн са ми и списъцете с бележки в телефона. Супер удобно - глас към текст
То е ясно, че като клавиатура в часовник няма кой да я ползва и да кълве по тия ситни букви
Цитирай

Ясно е, че няма връзка между развитието на Андроид и WearOS. Според мен в Google идея нямат накъде да върви тая ОС. За момента не им върши работа за рекламния бизнес. А медицинските им проекти, които имат нужда от данни, са далеч в бъдещето и само гълтат пари.

Сиреч висшия мениджмънт не се вълнува от нещо, което не изкарва пари. При нагризаните е друго, те продават много скъпо тяхно зрънчо-тамагочи и яко скубят оФцете.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Ето какво ни чака + някои от функционалностите на Fitbit часовниците :
https://blog.google/products/wear-os/wear-io21/

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Да, тъкмо и аз щях да постна Smile

Има надежда за съживяване на Wear OS, щом Google и Samsung ще работят заедно

Код:
These updates will begin rolling out later this year.


Код:
Google Pay will also be redesigned and add support for 26 new countries, beyond the 11 countries currently available.

А дано ни огрее да сме в тия 26

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 9 гост(и)