Анкета: Правите ли си селфи или не? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, много често
8.00%
2
8.00%
Да, но много рядко
36.00%
9
36.00%
Да, но само когато съм в компания
8.00%
2
8.00%
Не, не обичам да си правя селфи, където и да съм
44.00%
11
44.00%
Това е личен въпрос, на когато няма да отговоря
4.00%
1
4.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Правите ли си селфи или не?
#1

[Изображение: redmi-k20-pro-issues.png]

Правите ли си селфи или не?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Не са баш моите отговори - не си правя, защото... какво да се снимам сам? Селфи може да направя с жената, детето или група хора, ако няма кой да ни снима. А и няма телефон, който да може да ми хване ушите с предната си камера - смешно е, но немалко хора съм разсмял с това. Big Grin
Цитирай
#3

Обожавам селфитата!
Почти постоянно се щракам, особено със съблазнителен поглед пред огледалото в някоя тоалетна или гол до кръста след душ (в неделя), пръскайки секси излъчване тип Бандерас в "Десперадо" 95-та година. И след това ги качвам в Instagram, където ги разбивам!
Но това все пак е личен въпрос и предпочитам да не отговорям!
Цитирай
#4

(2020-10-29, 22:44:58)greensmoke7777 написа:  Обожавам селфитата!
Почти постоянно се щракам, особено със съблазнителен поглед пред огледалото в някоя тоалетна или гол до кръста след душ (в неделя), пръскайки секси излъчване тип Бандерас в "Десперадо" 95-та година. И след това ги качвам в Instagram, където ги разбивам!

Е как гол до кръста. Сутиен не слагаш ли ?
Цитирай
#5

Случвало се е с други хора, но по-скоро рядко.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#6

greesmoke ма ти използваш смартфон ли бе, не си ли още с шайбите.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

Сутрин се сресвам пред огледалото.
Цитирай
#8

Селфита с децата и жената. Иначе сам - не.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#9

Никога,предна камера не използвам.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#10

- Дядо, ти правил ли си си селфи?
- С Елфи не съм, само с оня вампир, баба ти.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#11

Само когато съм с хора.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#12

Когато работех по Европа, правех чат пат! Жена ми и децата като идваха също! Но този период приключи. Пък и снимките са за домашно ползване, не ползвам социални мрежи и не качвам там нищо.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#13

С телефона не снимам хора,още по-малко себе си.По-скоро пейзажи,да кажем

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)