Анкета: Колко GB Ram има телефона Ви и достатъчна ли Ви е? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
1GB Ram
2.56%
1
2.56%
2GB Ram
0%
0
0%
3GB Ram
0%
0
0%
4GB Ram
20.51%
8
20.51%
6GB Ram
53.85%
21
53.85%
8GB Ram
10.26%
4
10.26%
10GB Ram
0%
0
0%
12GB Ram
12.82%
5
12.82%
Над 12GB Ram
0%
0
0%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колко GB Ram има телефона Ви и достатъчна ли Ви е?
#1

[Изображение: maxresdefault.jpg]

Колко GB Ram има телефона Ви и достатъчна ли Ви е?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Не помня момент да не ми е била достатъчно рам паметта с който и да било телефон... В момента съм с 12ГБ.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

6 гб рам и ми е напълно достатъчна.

Изпратено от моят JNY-LX1 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
[-] 1 потребител изказва благодарност на BBM за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

6GB и ми са достатъчни. Всичко работи перфектно.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#5

Ясно че зависи от менажирането на приложения и процеси, но 6 ГБ са напълно достатъчни за всичко.
Цитирай
#6

В момента съм с 12 ГБ и не съм имал каквито и да е проблеми.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#7

6GB на този етап са ми достатъчни,няма нещо,което да е затормозило телефона.

GP8P
Цитирай
#8

На сегашният е 4GB Ram и ми стига, но той е iPhone. Преди с Samsung Galaxy Note 9 беше 6GB Ram и за 1 година и малко, след два ъпдейта, се представяше добре. Но той е флагман, друг е въпроса, ако е среден клас, как ще е.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

6 и стигат засега.
Цитирай
#10

На калпав софтуер и 100 gb са малко.
Цитирай
#11

То вече няма такъв софтуер, има слаби процесори.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#12

4 GB на чист Андроид. Напълно са ми достатъчни.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#13

https://www.youtube.com/watch?v=9mkrtWg4c3E Ето едно интересно видео, въпреки, че е от миналата година.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#14

(2020-11-17, 13:59:20)hazART написа:  https://www.youtube.com/watch?v=9mkrtWg4c3E Ето едно интересно видео, въпреки, че е от миналата година.

Този коментар на Sajeel Akhter кърти, превеждам го:

4 GB-за обикновени потребители
6 GB-за тежко потребление
8 GB-за тези, които няма какво друго да правят в живота си
10 GB-за тези, които просто искат да кажат на останалите,че телефоните им имат 10 GB  Lol Lol Lol
Цитирай
#15

А за тези, които имат 12GB.
Те тези, които имат 10GB, то няма телефони, освен някакво Oppo.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)