Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 11 - с коренно различен дизайн през януари 2021г.

Този купон е от почти една седмица. Търсенето е много слабо, дори никакво. 3 месеца след анонсирането на модела, надценката на цената е много над обявената.

Повечето потребители не са склонни да отделят такава сума. Преминаха на по-ниските класове, пледлагащи почти същото.Тенденцията към намалено търсене на флагманската серия, се вижда и в анкетите на този форум. Интересът спада драснично след моделите Ми 8 и Ми 9.

Преди месец и половина чухме за вероятно магазинче на марката в София. До този момент - нищо.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • dani_z25
Цитирай
Аксесоари

Еми той Ми11 е супер спрял модел. Прото и ултрата ще са друга бира, но най-вероятно и Про-то ще е опоскан. От Ми 10 серията само Ултрата си заслужава и най-вероятно тук положението ще е същото, но да видим. Ако рязликата е само в перископа, както имаше такива слухове т.е. в Про да е 5 оптичен а в Ултра 10, то тогава и Про ще си заслужава.
Цитирай

Вероятно ще заменат и основна камера.Тази в ми 11 S5KHMX е на почти 2 лета.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

То не е само да блъскат най-новия хардуер, а да могат и да го ползват. Постпроцесинга също е много важен. Но, да, ако ще искат премиум цена за Mi 11 Ultra, ще трябва всичко да е премиум.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Ми би трябвало да е по- добър от Ми 10 Ултра, а той е топ.
Цитирай

Ми 11 не мисля, че е лош модел, просто хората още не са готови да платят голяма сума за името - Шиаоми, но според мен са в много добра посока.
Ако трябваше днес да си купувам нов Андроид телефон, точно него бих взел, не мисля, че има слаби местa.

Вчера излезе Oneplus 9 pro, той какво предлага, че искат и там висока цена, имах минало годишният, освен скапаната камера, интерфейса е супер опростен.

Който има във форума Ми10 ултра, да качи някоя снимка или кратко ревю, ако може.
Цитирай

11 Uttra ще има най - големият фото сензор( Самсунг GN 2) в телефон досега
https://www.youtube.com/watch?v=_zLkMvANTHU

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

(2021-03-25, 06:36:15)Victormihov написа:  Ми 11 не мисля, че е лош модел, просто хората още не са готови да платят голяма сума за името - Шиаоми

Масовият потребител вече свързва Xiaomi с евтини телефони в среден клас. Много по-малко потребители са ползвали по-висок клас от тях. Та, по принцип трябва време, за да се изгради реноме на премиум бранд. Иначе, ако телефонът дава поне колкото дават другите премиум брандове, не е проблем за запознатите потребители да купят по-скъп телефон от Xiaomi. 

Главният въпрос е, че, за да навлязат в сегмента, трябва да дадат същото, дори повече, но на по-добра цена. Да скочиш с 1000 ойро като 1+ само с една леща от Hasselblad, веднага се разпознава като надценяване от гийкове и влогъри. 

Или избухваш с нещо ново и качествено или навлизаш с по-добри цени, като предлагаш от същото. А най-добре и от двете, стига да можеш да си го позволиш. Ще ги видим Xiaomi. Трябва бая да поработят по стабилността на софтуера си. За мен не е проблем да ме избомбят 2 пъти и да връщам предна версия със все настройки на софтуер и т.н., но за телефон от 600 лв. Масовия потребител, който ще даде една кола пари за тАлафон, ще очаква безпроблемна работа. Аз също ще очаквам, дори ще бъда крайно критичен, ако не я получа. 

Много има да доказват Xiaomi, за да са успешни във високия клас.

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • dani_z25
Цитирай

(2021-03-24, 16:10:10)nowhere написа:  Ако рязликата е само в перископа, както имаше такива слухове т.е. в Про да е 5 оптичен а в Ултра 10, то тогава и Про ще си заслужава.


Като гледах изрезка от 100мп снима и сравнена с 10х оптика, много разлика няма. И широкоъглените доста да вдигнали нивото.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Mi 11 Ultra ще използва ISOCELL GN2 на Samsung,новият сензор е 1/1.12-инчов, като има 50-мегапиксела, а размерът на пикселите е 1.4 микрона. Освен ISOCELL GN2, телефонът може да включва 48MP сензор с ултраширокоъгълен обектив и 48MP с телефото оптика за 5-кратен оптичен зуум.
https://mobilebulgaria.com/news/tova-sht...socell-gn2
Цитирай

Две новини споделям за Xiaomi Mi 11 Ultra:

1. Xiaomi Mi 11 Ultra ще бъде първият смартфон, който ще получи нано-силициева батерия, която осигурява висока енергийна плътност, голям капацитет и ултра-бързо зареждане.

2. Xiaomi Mi 11 Ultra ще разсейва топлината с впечатляваща технология

В линковете има повече детайли.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • dani_z25, Emobul
Цитирай

В 14:30 


 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • ss_23
Цитирай

Очаквани цени : 8/256 Гб — $855, 12/256 Гб — $916 и 16/256 Гб — $1069 !
Цитирай

(2021-03-29, 11:52:05)Bobar написа:  Очаквани цени  :  8/256 Гб — $855, 12/256 Гб — $916 и 16/256 Гб — $1069  !

За кое? Нещо линк?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Очквано 11 Ultra оглави dxomark със 143 точки

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

(2021-03-29, 11:58:10)airbus написа:  За кое? Нещо линк?

Според руснаците за Ултрата от 4pda.ru в Китай, но не пускам линк, защото тук много хора се дразнят, че е на руски !
Цитирай

Xiaomi представи новите си премиум модели Mi 11 Pro и Mi 11 Ultra.
[Изображение: 6247d4d97600.jpg]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай

(2021-03-29, 14:48:52)TNTKZ написа:  Очквано 11 Ultra оглави dxomark със 143 точки

Dxo станаха смешни с публикуваните числа без материал.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай

Цени на Mi 11 Ultra, Xiaomi Mi 11 Lite и Mi 11 Lite 5G в Европа.
[Изображение: 60d874a7e27f.jpg]

[Изображение: 2a307ab2d5b5.jpg]

 
Цитирай

Това "партньорство" между Xiaomi и DXOMARK ще ги изяде самите тях. Повече от набиващо се на очи е вече за какво иде реч...
Подобни изцепки имаха и Huawei.

Тия били готови вече с тестването а Xiaomi днес го обявиха. Ок, ясно е, че са получили review sample преди това ама като ще качват оценката да пуснат и цялото ревю - били готови с оценката, ми що не сте готови с цялото ревю тогава? Или да тръгнат продажбите, пък после....
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivanov_1994 за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай

Е така или иначе е всно, че Ултрата е с най-добрата камера. То 10 Ултра трудно млже дс го бутнст кво остава за този... Съжалявам за фенбойчетата. Но си е факт. На я0 Ултра има сравненив с всички останали флагмани и млже да се види.
Цитирай

(2021-03-29, 22:35:43)nowhere написа:  Е така или иначе е всно, че Ултрата е с най-добрата камера. То 10 Ултра трудно млже дс го бутнст кво остава за този... Съжалявам за фенбойчетата. Но си е факт. На я0 Ултра има сравненив с всички останали флагмани и млже да се види.

Викам да видиме реалните ревюта на ютубърите, път тогаз ще разберем кой е по - по  - най. Интересно защо Самсунг не позват GN2 сензорът в техните си телефони

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Самсунг няма да позволят друга компания да ползва техен сензор ако не са сигурни, че с21 утра ще снима по добре, противното противоречи на всякаква логика!
[-] 2 потребители изказват благодарност на juventusarl за това мнение:
  • airbus, divna
Цитирай

Че при Самсунг кога е имало логика?
Цитирай

Ми той Ми10 Ултра си снима много по-добре от тазгодишната Ултра на Самсунг, така че успеха е гарантиран. Откъм хардуер я докараха сега да видим дали са готови и със софтуера Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на don_gori за това мнение:
  • milenvn, nowhere
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)