Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 11 - с коренно различен дизайн през януари 2021г.

С малки забележки - хубава машинка, дано софта и е читав! Въпреки, че проблемите идват с ъпдейтите при тях обикновено...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
Аксесоари

Въобще ще има ли Pro версия?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2020-12-23, 09:08:51)airbus написа:  ...Има ли определена дата за представянето на Pro версията?
Засега вместо Mi 11 Pro се предлага Mi 11 Special Edition (Lei Jun Signature Edition). Това ще е MI 11, но с друга визия и с автограф на Lei Jun.
[Изображение: 945e7e2bd543.jpg]

Mi 11 Special Edition ще ни предложи оребрен заден капак с преливащи цветове на дъгата и ще се предлага само в една конфигурация - 12 GB RAM и 256 GB флаш памет. Цената на луксозното устройство ще е $720.


 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Цената е муцка за елементите. Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Продажбите на Xiaomi Mi 11 стартират на 1 януари.
[Изображение: ea04e0e9dd94.jpg]
Още снимки: https://twitter.com/Utsav_raj22/status/1...9620981760
Видео: https://twitter.com/iktech6/status/1343598321739444225

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Страхотно се е получило с еко кожата. Няма да се драска и ще има сцепление . Ще дават и безплатен 65в адаптер. Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Цяла снимка на предницата?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

[Изображение: EqU85JoVoAUf8E6?format=jpg&name=large]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Значи приказките за вградената в екрана селфи камера се оказаха само мечта?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Не бяха приказки, а лошо направен фотошоп.

Както се и оказа "коренно различен дизайн" няма. Въпрос на вкус, но на мен камерата отзад не ми харесва. Дупката и кривия дисплей съм ги коментирал. Нищо вълнуващо в тоя телефон.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Това се вижда и на фотосите в Арената... И не е дупка, а отвор.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Новото MIUI 12,5 дава надежда. Махат всякакъв bloatware, ще има интеграция с Windows, уж ще хаби до 25% по-малко батерия и 20% по-малко памет ще заема.

Ще видим като се появи март-април догодина или както казват в България: май-юли. Big Grin

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • dani_z25
Цитирай

Дано покрай mi 11 да не забравят за наследник на poco f2 pro.
Цитирай

Интересно решение,Хіаоmі e зaгpижeнa ĸaĸтo зa cвoитe пoтpeбитeли, тaĸa и зa oĸoлнaтa cpeдa. Kитaйcĸaтa ĸoмпaния дaвa възмoжнocт нa вcичĸи cвoи ĸлиeнти дa избиpaт eднa oт двeтe вepcии нa пpeдcтaвeния флaгмaн. Хіаоmі пpeдлaгa двe вepcии нa cвoя нoв cмapтфoн: бeз зapяднo ycтpoйcтвo в ĸoмплeĸтa и cъc зapяднo c мoщнocт 55 W. Beднaгa дa cъoбщим, чe цeнaтa и нa двaтa ĸoмплeĸтa e aбcoлютнo eднaĸвa – 3999 юaнa или oĸoлo $612 cпopeд днeшния ĸypc нa aмepиĸaнcĸия дoлap.
Който си има излишни в къщи да не взима със зарядно!
Дано и другите да последват примера на Хіаоmі!

Вижте повече: https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...52611.html
Цитирай

Xiaomi Mi 11 Unboxing.


 
Цитирай

(2020-12-29, 09:08:57)DoryanY написа:  Интересно решение,Хіаоmі e зaгpижeнa ĸaĸтo зa cвoитe пoтpeбитeли, тaĸa и зa oĸoлнaтa cpeдa. Kитaйcĸaтa ĸoмпaния дaвa възмoжнocт нa вcичĸи cвoи ĸлиeнти дa избиpaт eднa oт двeтe вepcии нa пpeдcтaвeния флaгмaн. Хіаоmі пpeдлaгa двe вepcии нa cвoя нoв cмapтфoн: бeз зapяднo ycтpoйcтвo в ĸoмплeĸтa и cъc зapяднo c мoщнocт 55 W. Beднaгa дa cъoбщим, чe цeнaтa и нa двaтa ĸoмплeĸтa e aбcoлютнo eднaĸвa – 3999 юaнa или oĸoлo $612 cпopeд днeшния ĸypc нa aмepиĸaнcĸия дoлap.
Който си има излишни в къщи да не взима със зарядно!
Дано и другите да последват примера на Хіаоmі!

Вижте повече: https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...52611.html
Видяха реакцията в социалните мрежи и по китайски бяха подготвени: прехвърлиха решенивто върху потребителите. Ако повечето потребители предпочетат телефон без зарядно, ще кажат, че тяхното решение е било правилно. Ако пък си вземат зарядното, ще го използват маркетимгово.

Да не забравяме, че наXiaomi e поръчано да да се бори да заеме мястото на Huawei и приоритет No. 1 е влизане в првмиум класа и вдигане на цените. Ще преживеят зарядните за 1-2 години. После идат безжични..

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

И разглобен. Вокалите звучат много чисто през новите говорители на Harman.

 

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2020-12-28, 18:21:04)magic1 написа:   ...За IP68 или нещо подобно не се спомена май на презентацията.
Разборката на MI 11 разкри интересни неща, като система на охлаждане, има си допълнителна защита на флаш паметта и процесора от вода чрез специално гумирано покритие. Дънната платка на устройството е покрита със термопластина с нанесено върху нея медно фолио, графит и силиконов смазочен материал. 
Станаха ясни и основните сензори на камерата и те са Samsung S5K5E9, S5K3T2 и OV13B10. Отбелязано е и това, че в Mi11 е интегриран и специален сензор, който предотвратява случайното активиране на дисплея отстрани.

 
Цитирай

(2020-12-28, 19:23:43)NoMaD написа:  Засега вместо Mi 11 Pro се предлага Mi 11 Special Edition (Lei Jun Signature Edition). Това ще е MI 11, но с друга визия и с автограф на Lei Jun.
[Изображение: 945e7e2bd543.jpg]

Mi 11 Special Edition ще ни предложи оребрен заден капак с преливащи цветове на дъгата и ще се предлага само в една конфигурация - 12 GB RAM и 256 GB флаш памет. Цената на луксозното устройство ще е $720.

Това го бях пропуснал. Когато CEO-то почне да се изживява като рок звезда и си подписва телефоните, нещата не са добре. Това е телефон, не е картина! Определено представянето на сцена накара висшия мениджмънт, който по дефиниция има много по-високи нива на психопатия, съвсем да си повярва! 

Дъно! Тоя съвсем е изпращял.  Visslar

Cognosce te ipsum!
Цитирай

(2020-12-29, 12:08:04)NoMaD написа:  Станаха ясни и основните сензори на камерата и те са Samsung S5K5E9 и OV13B10.

Тези сензори са доста стари. Да няма някаква грешка?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Съдейки по стартовата цена, като нищо. Сложили са и по-висок клас дисплей този път, така че според мен от нещо друго няма как да не са спестили.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай

Не видях оптичен зум ( телекамера ) ?
Цитирай

Ако на представянето не са хвалили камерата, значи не е нищо особено.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

И още малко снимки.
[Изображение: 6c84de7418aa.jpg]

(2020-12-29, 12:33:56)airbus написа:  Тези сензори са доста стари. Да няма някаква грешка?
Основният 108 MP сензор S5KHMX на Samsung бе представен миналата година, но и сега доста от устройствата на Xiaomi се оборудват с тях, например в MI10. Също могат да бъдат открити в Motorola Edge+ и Smartisan Nut R2. Другите сензори на камерата са:  OmniVision OV13B10 - 13 MP, Samsung S5K5E9 - 5 MP и Samsung S5K3T2 - 20 MP. В случая с MI 11 от бранда са решили да наблегнат повече на ПО, тъй че чудеса в областта на снимките не трябва да очакваме.
Източник:>>>>>>

(2020-12-29, 14:54:42)Boby13 написа:  Не видях оптичен зум  (  телекамера ) ?
Няма. В случая имаме стандартна комплектация. Вероято черешката на тортата (оптичния zoom) ще ни предложат в Pro версията, но това ще стане след Пролетния фестивал (нова година) в Китай, който е на 12 февруари. Все още няма яснота около параметрите на тази версия, която би трябвало да включва някои допълнителни премиум добавки.

https://mobilebulgaria.com/news/xiaomi-m...a-fevruari

 
Цитирай

(2020-12-28, 19:13:07)airbus написа:  Въобще ще има ли Pro версия?
Xiaomi Mi 11 Pro ще пристигне през февруари 2021 г.

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_11_pr...-46932.php
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)