Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MOTOROLA E4 plus
#1

Здравейте, съпругата ми притежава MOTOROLA E4 plus и от известно време WI Fi-то не работи. Активирвам го, изписвам паролата и започва да се канектва. След време изписва че няма достъп до интернет. Иконка горе се показва че е активирано но има въпросче ? на иконката. Моля за съвет
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, пробвайте да направите reset на wi -fi. В моя телефон се намира в настройки - система - допълнителни настройки - опции за ресет - ресет на Wi-Fi, Bluetooth и мобилна мрежа. Ако няма хардуерен проблем, би трябвало да помогне. Но преди това пробвайте дали се свързва с друг рутер. Ако се свързва, проблема не е в телефона.

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
Цитирай
#3

(2020-11-11, 13:27:40)avent написа:  Здравейте, съпругата ми притежава MOTOROLA E4 plus и от известно време WI Fi-то не работи. Активирвам го, изписвам паролата и започва да се канектва. След време изписва че няма достъп до интернет. Иконка горе се показва че е активирано но има въпросче ? на иконката. Моля за съвет
Както е споменал предишния колега, проверете първо свързване с други Wi-Fi мрежи и дайте информация?
Наскоро имах същия проблем при един приятел, смениха му рутера с нов, не беше проблема в смартфона.

Изпратено от моят moto g 5G plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Пуснал съм повторителя/репитера и от него се мъча и нищо. Дадох точка на достъп от моя пак нищо не става.
Цитирай
#5

Пробвайте на различна от вашата система. На съсед, приятел...

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
Цитирай
#6

(2020-11-11, 15:57:12)avent написа:  Пуснал съм повторителя/репитера и от него се мъча и нищо. Дадох точка на достъп от моя пак нищо не става.
Точка на достъп, но мобилната си мрежа ли сте включили?

Изпратено от моят moto g 5G plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Дадох точка на достъп от моя телефон/хотспот и пак така, нищо.

Мога ли да ресетна от някъде само WI FI-то на телефона така че да не затривам нищо друго и от къде? Колегите са искали да ресетнат апарата но ще загуби всичко като инфо
Цитирай
#8

(2020-11-11, 17:14:40)avent написа:  Дадох точка на достъп от моя телефон/хотспот и пак така, нищо.

Мога ли да ресетна от някъде само WI FI-то на телефона така че да не затривам нищо друго и от къде? Колегите са искали да ресетнат апарата но ще загуби всичко като инфо
[Изображение: 2a0af7ab79654ab2a5f5f5f2507f2bae.jpg]

Изпратено от моят moto g 5G plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

(2020-11-11, 17:14:40)avent написа:  Дадох точка на достъп от моя телефон/хотспот и пак така, нищо.

Мога ли да ресетна от някъде само WI FI-то на телефона така че да не затривам нищо друго и от къде? Колегите са искали да ресетнат апарата но ще загуби всичко като инфо
В моя първи пост съм дал пътя до ресет на Wi-Fi. Колегата в последния пост също е показал

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
Цитирай
#10

Снощи ресетнах WI FI-ти и уж тръгна всичко но за кратко беше. След извество време пак неще. Отварям браузер и няма никой. От А 1 уж ще се свържат и нищо
Цитирай
#11

(2020-11-12, 18:25:24)avent написа:  Снощи ресетнах WI FI-ти и уж тръгна всичко но за кратко беше. След извество време пак неще. Отварям браузер и няма никой. От А 1 уж ще се свържат и нищо
Все пак има някакъв напредък. Кое Wi-Fi е ресетнато, рутер или опциите за смартфона?

Изпратено от моят moto g 5G plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Ресетнах на телефона WI FI-то. Обаждах се на А1, влизаха в рутера, правили му пак настройка. Имаше малко свободно място на апарата/телефона 2.5 гб, освободих още 1гб и сега е 3.5 празно.
Цитирай
#13

(2020-11-13, 11:35:22)avent написа:  Ресетнах на телефона WI FI-то. Обаждах се на А1, влизаха в рутера, правили му пак настройка. Имаше малко свободно място на апарата/телефона 2.5 гб, освободих още 1гб и сега е 3.5 празно.
Започна ли да работи вече?

Изпратено от моят moto g 5G plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

Изписва това: Установена е връзка-няма достъп до интернет. Какво да правя, ако ресетна цялия апарат ще загубя всичко и после ще мрънка жената?
Цитирай
#15

(2020-11-14, 20:29:09)avent написа:  Изписва това: Установена е връзка-няма достъп до интернет. Какво да правя, ако ресетна цялия апарат ще загубя всичко и после ще мрънка жената?
И аз го имам понякога. Влизам в настройки на Wi-Fi и избирам мрежата ръчно. След малко се свързва.

Изпратено от моят moto g 5G plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

Трябва да рестартира телефона и може да стане а може и да не стане свързването.  Какво да правя?
Цитирай
#17

(2020-11-14, 21:06:38)avent написа:  Трябва да рестартира телефона и може да стане а може и да не стане свързването.  Какво да правя?
Рестартирайте телефона. След това пробвайте свързване с Wi-Fi, но ръчно да изберете мрежата.

Изпратено от моят moto g 5G plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

След помощта на съфорумнок за което му благодря апарата вече има WI FI  и жената е доволна. Трябвало е да пусне обновяването на андроида. След инстала всичко си дойде на място. Благодаря Ви за помощта и съветите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)