Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет за телефон
#26

(2020-11-16, 16:19:46)whitehart написа:  Колега, напълно те разбирам. Първият ми мобилен беше една тухла четворка, Benefon sigma gold, и оттогава до ден днешен съм сменил около 30 телефона. Навремето винаги си струваше - единият беше с цветен екран, следващият - с мп тройки, следващият със супер як дизайн, капаче с втори дисплей върху него и т.н. Сега всички изглеждат еднакво и лично аз не виждам нещо, което да ми грабне окото, да ме накара да мечтая да го имам. Тоя процесор бил 9 нанометра, оня - 7. Голямата далавера. Аз за себе си съм решил, че следващия смартфон, за който ще счупя касичката, ще е Сони. Правят стабилни телефони, не се влияят от общите тенденции и устройствата им са разпознаваеми на фона на супер еднаквата маса, която се бълва всяка година на пазара. Просто изчаквам следващия им флагман, който вероятно ще се появи напролет догодина, и се мятам

Sent from my HD1900 using Tapatalk

 И аз  ги харесвам много , но нямат инфрапорт , а ми е много удобно да командвам уреди......вече в къщите сме с по 15 дистанционни.
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)