Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране Google Play и махане излишните приложения на Huawei P40 Pro

Ако го теглиш от google play деинсталирай го и пробвай от AppGallery. Съответно пробвай и обратния начин.

Друго, което бих пробвал в краен случай е да си активираш PrivateSpace и да инсталираш там на чисто за да тестваш.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
Аксесоари

(2022-02-16, 13:15:22)nanobanano написа:  Ако го теглиш от google play деинсталирай го и пробвай от AppGallery. Съответно пробвай и обратния начин.

Друго, което бих пробвал в краен случай е да си активираш PrivateSpace и да инсталираш там на чисто за да тестваш.

От AppGallery го нямат и ме препраща на APKPure и положението е същото... пробвах и със стари версии и пак същото...

Проблемът е решен след преминаване на версия от лятото на 2021-ва. Ако се ъпдейтне до последна версия се чупи отново, но си работи добре със старата.

Samsung S23 Ultra 512 GB
Цитирай

След последния, упдейт имам проблем с google, направих всичко необходимо в клипa който беше качен, но все още ми да грешка. Към кого мога да се обърна за помощ?
Цитирай

хммм нещо се насира.И по чуждите форуми се оплакват.Аз съм freez-нал гугъла и всичко си работи засега,

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай

Има ли вариант да го инсталирам отново?
Цитирай

Ами вариант си има още.Даунгрейдваш до 10-та версия, инсталираш и после ъпдейтваш.
Аз лично съм с последната емуи 12 версия и всичко си ми работи, но съм freez-нал гугъл за да имам адекватни известия.

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай

(2022-02-28, 17:47:18)galev_90 написа:  Ами вариант си има още.Даунгрейдваш до 10-та версия, инсталираш и после ъпдейтваш.
Аз лично съм с последната емуи 12 версия и всичко си ми работи, но съм freez-нал гугъл за да имам адекватни известия.
Ако си обновил до emui 12 вече Даунгрейд не може.  Поне при мен не се получава дава ми грешка

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

Честно казано не съм пробвал и не мога да дам инфо..Но този път съм се зарекал, а нещо се преебе директно заминава в олх-а без да се занимавам с каквото и да било.
С hisiute proxy ли го пробваш?

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай

Да със hisiute proxy правя това което е преди работеше но сега не става.

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
[-] 1 потребител изказва благодарност на bumer за това мнение:
  • galev_90
Цитирай

Ясно.Благодарско.Ще го имам впредид..

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай

Здравейте,върнах до Emui 11 и от тук вече не успявам до EMUI 10,изписва ми неуспешна актуализация,някакви идеи?

Huawei P40Pro
Цитирай

Пробвайте с различни версий на HiProxy и HiSuitе и със малко инат ще тръгне.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

На някой да му се е появявало такова чудо? С GMS чрез Goglefier, като GPS е с последния възможен ъпдейт чрез GPlay.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P20, Huawei P20 Pro, Huawei P40 Pro Big Grin
Цитирай

Някой откри ли решение за инсталиране на GMS без 10 даунгрейдвания, че ми втръсна. Иначе става даунгрейдването. От 12 към 11 си го правиш през Hisuite без проксита, после връщаш на най-старата единадесетка от сайта https://professorjtj.github.io/v2/ с проксито, след това връщаш към най-последната десятка, и след това аз лично връщам към съвместима с googlefier версия чрез флашка, понеже в сайта най-старата десятка не е съвместима. На флашката слагам от архива папката dload в главната директория и после с *#*#2846579#*#* Иначе имам един matepad 10.4, на голяма далавера го взех с хармони е в момента и за гугъл ползвам ourplay. Това приложение е супер, алтернатива е на Gspace и HBO макс не крашва, а на Gspace крашва по 3-4 пъти преди да заработи. Дори искам да му платя да мога да изкарвам шорткъти, но не знам как.


Цитирай

Не знам дали сте пробвали това приложение GBox   
https://www.huaweicentral.com/install-go...-11-12-13/


Huawei P30
Цитирай

Пробвах да инсталирам igo и ми изписва, че няма място.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай

https://github.com/ProfessorJTJ/HISuite-Proxy/releases/

Някаква алтернатива за даунгрейд до 10.1.0.112
слезна ли до версия 10.1.0... и не мога да прехвърлям данни през усб кабела само зарежда
щом ъпгрейдна до 11.1.... се оправя, но не мога да ползвам HiSuite който е по горе в описанието защото е несъвместима версия!
Някъкви предложения?
Цитирай

Huawei интегрираха Gbox в своя AppGalerry и по този начин като потребител на EMUI вече можете да свалите абсолютно всички приложения на Google, а и други популярни приложения като Disney+ или HBO Max от което имате нужда директно от магазина, интегриран с вашия Huawei телефон.Gbox може да се инсталира от AppGallery, което показва, че с работата и сигурността му няма проблеми, защото е преминало през тестовете на Huawei. Магазинът има система за проверка на приложенията с четири етапа, верифициране на реалното име на разработчика и допълнителни механизми за сигурност при изтегляне и инсталиране, както и мониторинг на работата на приложенията.
 
Източник
Тук също

Huawei P30
Цитирай

(2023-02-20, 17:33:58)DoryanY написа:  Huawei интегрираха Gbox в своя AppGalerry и по този начин като потребител на EMUI вече можете да свалите абсолютно всички приложения на Google, а и други популярни приложения като Disney+ или HBO Max от което имате нужда директно от магазина, интегриран с вашия Huawei телефон.Gbox може да се инсталира от AppGallery, което показва, че с работата и сигурността му няма проблеми, защото е преминало през тестовете на Huawei. Магазинът има система за проверка на приложенията с четири етапа, верифициране на реалното име на разработчика и допълнителни механизми за сигурност при изтегляне и инсталиране, както и мониторинг на работата на приложенията.
 
Източник
Тук също

пробвах го и определено може да се ползват само няколко приложения не дава достъп до всички!
[-] 1 потребител изказва благодарност на FreeSpirit за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай

Пробвай го пак , от самия Gbox си отваряш плейстора и си инсталираш каквото ти трябва.
Цитирай

Здравейте. Телефона е P40 pro. Проблема ми е с архива на Вайбъра в гугъл. Акаунта на вайбъра го ползвам и на таблет и комп и не знам, не ми се получава да накарам телефона да ползва гугълския архив на вайбъра и да ми се синхронизира с другите устройства. Това непреодолим проблем ли е?
Цитирай

Пробвай да го инсталираш от Apk файл, от сайта им.
https://www.viber.com/en/download-android-update/

Huawei P30
Цитирай

(2023-02-27, 08:24:16)pnnlv написа:  Пробвай го пак , от самия Gbox си отваряш плейстора и си инсталираш каквото ти трябва.

Съгласен съм. Gboxa e нещото. Работи безаварийно - не забива и не хаби батерия.

(2023-02-20, 17:33:58)DoryanY написа:  Huawei интегрираха Gbox в своя AppGalerry и по този начин като потребител на EMUI вече можете да свалите абсолютно всички приложения на Google, а и други популярни приложения като Disney+ или HBO Max от което имате нужда директно от магазина, интегриран с вашия Huawei телефон.Gbox може да се инсталира от AppGallery, което показва, че с работата и сигурността му няма проблеми, защото е преминало през тестовете на Huawei. Магазинът има система за проверка на приложенията с четири етапа, верифициране на реалното име на разработчика и допълнителни механизми за сигурност при изтегляне и инсталиране, както и мониторинг на работата на приложенията.
 
Източник
Тук също

Аз не съм съгласен. App Gallery има всичко, каквото ти трябва и всичко работи наистина без забележки. Може би виж на сайта им, там има инфо за всичко свързано с App Gallery и прочие. https://consumer.huawei.com/bg/mobileser...ppgallery/
Цитирай

(2023-04-25, 12:54:40)Богданоо написа:  

Аз не съм съгласен. App Gallery има всичко, каквото ти трябва и всичко работи наистина без забележки. Може би виж на сайта им, там има инфо за всичко свързано с App Gallery и прочие. https://consumer.huawei.com/bg/mobileser...ppgallery/
С кое не си съгласен?Един път казваш че Gbox е нещото което ти трябва,а статията е за него. В App Galery има някой приложения,за други които ги няма,те пренасочва за изтегляне,от друго място.

Huawei P30
Цитирай

Можете да изтеглите приложения на Google от AppGallery. Gbox е помощникът за това. Приложенията работят гладко и с нормална скорост. Особено се наслаждавайте на Google Maps.

(2023-04-25, 12:54:40)Богданоо написа:  Съгласен съм. Gboxa e нещото. Работи безаварийно - не забива и не хаби батерия.


Аз не съм съгласен. App Gallery има всичко, каквото ти трябва и всичко работи наистина без забележки. Може би виж на сайта им, там има инфо за всичко свързано с App Gallery и прочие. https://consumer.huawei.com/bg/mobileser...ppgallery/
Да, потвърждавам. AppGallery е подобрена и има толкова много налични приложения там. Теглиш си приложенията от AppGallery заедно с Gbox.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)