Анкета: Ще използвате ли Google Photos срещу абонамент? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Купих си допълнително място преди много време
9.38%
3
9.38%
Ще се абонирам, когато ми свърши свободното пространство
9.38%
3
9.38%
Ще продължа да го използвам в рамките на свободното пространство
37.50%
12
37.50%
Ще ползвам друга услуга за съхранение на снимки и видео
6.25%
2
6.25%
Вече използвам друга услуга за съхранение на информацията си
9.38%
3
9.38%
Не използвам Google Photos или подобни аналози
25.00%
8
25.00%
Друго
3.13%
1
3.13%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ще използвате ли Google Photos срещу абонамент?
#1

[Изображение: 0e45fac8206e.jpg]

 Съгласни ли сте за да запазите мултимедийното съдържание в оригиналния си формат с максимално качество, да заплатите допълнителен абонамент?

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

От година не го ползвам...
Цитирай
#3

Няма отговор тип "Не използвам услугите на Гугъл, а на друг" - аз точно това правя. И по-евтино от OneDrive няма. Да, гугълските може да имат някои шукарии, ама мога и без тях.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

Ако решиш да гласуваш, може да използваш Т. 5. от анкетата за това.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

Аз това съм и направил, ама по-добра извадка е по другия начин. Иначе винаги можеш да зададеш анкета с два отговора и "друго".
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

Никога не съм използвал подобна програма, по простата причина, че нямам много снимки на телефона...

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#7

Използвам само безплатното пространство.Като се напълни,изтривам не нужните снимки.ичИначе отделно снимките си ги качвам на лаптопа,така нищо не се губи.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#8

Няма да плащам , щото ми е безплатно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#9

Като стане платено догодина - облачни услуги, които предлагат много повече има, например Degoo дават 100GB безплатно пространство.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
[-] 1 потребител изказва благодарност на centur за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#10

Тези където ги качвате по компютрите, имайте 1 на ум. Понеже го ядох големия, затова Ви казвам. Поради тази причина взех решение за облачни услуги. Ползвам и платени и безплатни!

времето е като парите - никога не стига
[-] 2 потребители изказват благодарност на pepy1 за това мнение:
  • eksoldier, oxuboxu
Цитирай
#11

Ако нещо ми е ценно, мястото му не е из облаците, където не знам какво се случва с него, а вкъщи.
[-] 2 потребители изказват благодарност на L1892 за това мнение:
  • eksoldier, oxuboxu
Цитирай
#12

(2020-11-17, 08:10:15)pepy1 написа:  Тези където ги качвате по компютрите, имайте 1 на ум. Понеже го ядох големия, затова Ви казвам. Поради тази причина взех решение за облачни услуги. Ползвам и платени и безплатни!
Качил съм ценните отделно в друг облак и на 2 диска,а  семейните изкарах на хартиена снимка Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#13

Абе те многохилядни компании държат сървъри и данни по облачни услуги, ние, обикновените потребители, параноя ни хванала, като че локално няма риск - няма, ако си спреш интернета на машината и държиш нещата на поне два диска.
[-] 2 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • Nikola.Kolew, oxuboxu
Цитирай
#14

(2020-11-17, 08:10:15)pepy1 написа:  Тези където ги качвате по компютрите, имайте 1 на ум. Понеже го ядох големия, затова Ви казвам. Поради тази причина взех решение за облачни услуги. Ползвам и платени и безплатни!
За това ги качвам на два външни харда... Иначе с r-studio преди години въстанових почти всички данни от 1ТБ заразен диск. Снимките почти на 100%, за съжаление някои важни doc файлове бяха прецакани. От тогава му казах на човека тея документи да му стоят винаги в облак, не отнемат голям обем.
R-studio е много мощна програма. Преди време вързах старата Нокиа Н95 8гб за проба и ми възстанови снимки и клипове от преди повече от 10 години... Клиповете бяха компресирани с по-ниска резолюция, но са напълно гледаеми. Разбира се телефонът няма криптиране. В противен случай нямаше да стане.

Схемата при мен е следната. Качвам през цялата година в Мега всички файлове. Те се синхронизират на лаптопа. Януари хвърлям всичко в двата харда от старата година. Аз съм от първите потребители на Мега и имам 50ГБ безплатно. Предоволно са, до сега съм запълнил 36ГБ.
В One Drive пък имам 40ГБ безплатно. Но там имам сложени разни неща коита нв ги пипам. Общо взето спрях да ползвам Гугъл. Преди като купувах нов телефон даваха по 100ГБ за две години. Вече спряха тая промоция, за това ги спрях и аз.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#15

Ще ползвам, но няма да плащам имам pixel.

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
[-] 1 потребител изказва благодарност на fernando за това мнение:
  • Nikola.Kolew
Цитирай
#16

Аз от преди си снимах и си организирах снимките на 2 диска, та сега продължавам по същия начин. В този ред на мисли, не разчитам на гугъл облака.
Сега, като се замисля на гугъл нещата така или иначе не може да се разчита, тъй като днес са тук, утре ги няма. Примери: гугъл нюз, гугъл мюзик, социалната им мрежа, сега режат клоуда, а и още кой знае колко такива има, които не съм ползвал. Отделно режат функционалности на мапса.
За сметка на това имат множество чат клиенти, един от друг по-неизвестни и неизползваеми.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на jivkojj за това мнение:
  • alexbg67, oxuboxu
Цитирай
#17

И аз си купих пиксел за да ползвам безплатно пространство
Цитирай
#18

Deego предлагат 100 гб безплатно облачно пространство (засега). Направих си акаунт и ще го тествам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#19

Аз ги ползвам от известно време!

времето е като парите - никога не стига
[-] 2 потребители изказват благодарност на pepy1 за това мнение:
  • gurcayy, oxuboxu
Цитирай
#20

Има добри отзиви за Deego в нета. Ако запазят офертата за 100 безплатни, след време, може и аз да ги пробвам.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikola.Kolew за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)