Анкета: Кой часовник бихте избрали при обявените цени - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Huawei GT за 140лв
0%
0
0%
Huawei GT2e за 160лв
33.33%
4
33.33%
Huawei GT2 за 200лв
66.67%
8
66.67%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за покупка на Huawei GT vs Huawei GT2e vs Huawei GT2?
#1

Имам гривна Honor Band 5, но си продадох кварцовият Casio и реших да премина към смарт часовник на Huawei.
Като цяло гривната ми е достатъчна, но пък явно търся и визия на часовник
Визията на GT и GT2 ми допада като че ли най-много, защото е класическа и близка до часовници които харесвам
От друга страна пък търся възможно най-добра цена, заради което гледам и в OLX
Huawei GT нов или в добро състояние се намира в диапазона 120-150лв
Huawei GT2e нов се намира за 160лв, което е сходна цена с GT
Huawei GT2 нов или ползван 1-2 месеца се намира в дипазона 200-210лв

Заслужава ли си GT2e само заради Kirin A1 или по-добрият вариант е GT
Колкото до GT2 не съм сигурен дали ще ползвам възможността за разговор и като че ли не ми се дават повече пари за него,
но прочетох че GT2 ще имат възможност за преминаване към Harmony OS в бъдеще и не знам дали това е някакъв причина за избор

Honor Magic 2 не го разглеждам, макар да е аналог на GT2, защото гледах клип в който показаха сравнение между стъклото му и това на GT2 и се оказа, че това Honor 2 се драска много лесно

Вие кой от трите часовника бихте избрали и защо?
Цитирай
Аксесоари
#2

GT2 Pro, празници идат, не се скръндзай!.. Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#3

Хубав е, признавам.
Но макар и да се намира нов за около 400лв вече, не бих дал толкова пари
при положение, че като хардуер е същият като GT2

За мен се скръндзя, за да има за близките
Детето ще получи нов телефон :-)
Цитирай
#4

Според мен GT2, за 40-50лв разлика, и аз в началото се чудех дали чистия или двойката, така си мислех и аз, колко пък ще ми е полезно да говоря през него, както се оказа доста често, особено докато шофирам.
Цитирай
#5

Може би след време като излезе тройката ще му мисля, ако има някакви иновации
Днес поръчах класическия GT за 150лв от ЕМАГ.
За 200лв в момента няма в OLX и трябва да се изчака малко докато започнат да преподписват договори
повечето хора около Коледа. Макар, че някои с обявени цени от 230-240лв можеше и да паднат при пазарлък...
За момента не ми се наливаха повече пари, даже и тези не ми се даваха  Lol
Цитирай
#6

Сгрешил си, но вече е все тая.

Гт1 има и по-малко памет за циферблати.
Цитирай
#7

Сгреших най-вече че не го поръчах от Технополис на същата цена а се прекарах от ЕМАГ да го чакам 10 дни
Ще го понося 1 година и след това може да взема GT3 ако изкарат или някой нов GT2 Pro на добра цена от OLX

След малко ще се разходя до Технополис. Ако имат класическият GT с кожената каишка ще го взема оттам и ще откажа поръчката на EMAG. Не знам кога мислят да го доставят, но срок до 5 Декември не ми допада. Аз да не съм поръчал стока от алиекспрес...
Цитирай
#8

Спокойно можеш да откажеш все още поръчката от Емаг, но от технополис също май ще доставят със забавяне.

Все още можеш да си решиш и да откажеш Емага!

От технополис можеш на место да минеш и да си го вземеш...

Sent from Moon

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#9

В Технополис го нямаха наличен, така че няма да отказвам поръчката от Емаг още
Да видим дали ще го доставят или и при тях ще има проблем
Цитирай
#10

Ако все още имаш възможност да го върнеш, бих го направил. Сега пак сиг ще пуснат разни намаления, за 240 - 250лв GT2 или HOnor MagicWatch 2. Но ако не ти се занимава пак е добре за 150 класически. Иначе имат някои осезаеми разлики 1 и 2, които според мен си заслужават.

* Always on Display
* Вградена памет, може се ползва за музика като спортуваш без да мъкнеш и телефона
* Разговор през часовника (тва нз до колко е полезно, но все пак..)
* SPO2 сензор също е готина екстра

Това е до колкото помня като разлики. И аз скоро реших да си вземам смартчасовник, та везните натежаха въпреки малко по-високата цена.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)