Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Оптимизация спира многократно
#1

Здравейте, без видима причина днес започна да ми излиза следната грешка: Оптимизация спира многократно. При избор подаване на сигнал се скрива, след което излиза отново. Рестартирах няколко пъти, актуализира, каквото можах, но продължава да излиза.. Някой срещал ли е тази грешка?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

А с reset не помага ли?

 
Цитирай
#3

При мен също започна да излиза същото съобщение /Redmi 7/. Някакво решение?
Цитирай
#4

При мен от вчера също излиза това съобщение постоянно и много ме дразни. Актуализирах всичко в Google play и изтеглих последния Rom, но не помага. С Mi Mix 3 съм. Моля за съдействие.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#5

Имам същият проблем от тази сутрин. Sad
Цитирай
#6

Същият проблем от вчера !
Цитирай
#7

Здравейте! И аз имам този проблем от снощи насам. Октрих и някакво решение... 
[-] 1 потребител изказва благодарност на terrificboy за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай
#8

(2020-11-22, 15:07:22)terrificboy написа:  Здравейте! И аз имам този проблем от снощи насам. Октрих и някакво решение... 


Оправи се, благодаря ти много terrificboy.
Цитирай
#9

Оправи се! също благодаря!
Цитирай
#10

Здравейте! Когато натисна изчисти всичко ми изписва, че ще бъдат изтрити профили и файлове и настройки. Да потвърдя ли? Какво ще се изтрие от информацията?

Здравейте! Изписва ми, че ако изтрия всичко ще се изтрият профили и информация. Да потвърдя ли изтриването?

(2020-11-22, 17:40:46)Жана написа:  Здравейте! Когато натисна изчисти всичко ми изписва, че ще бъдат изтрити профили и файлове и настройки. Да потвърдя ли? Какво ще се изтрие от информацията?

Здравейте! Изписва ми, че ако изтрия всичко ще се изтрият профили и информация. Да потвърдя ли изтриването?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#11

Изтривай смело
Цитирай
#12

(2020-11-22, 19:03:00)ziko написа:  Изтривай смело

Стана, благодаря много
Цитирай
#13

Много, много благодаря Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Desert Rose за това мнение:
  • hristina44
Цитирай
#14

Здравейте аз също имам този проблем  със xiaomi Redmi Note 9Pro съм пробвах това което е показано но не се получава

Здравейте аз също имам този проблем  със xiaomi Redmi Note 9Pro съм пробвах това което е показано но не се получава

Здравейте аз също имам този проблем  със xiaomi Redmi Note 9Pro съм пробвах това което е показано но не се получава

Здравейте аз също имам този проблем  със xiaomi Redmi Note 9Pro съм пробвах това което е показано но не се получава


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#15

Имах подобен проблем с "Google спира многкратно". Съобщението излизаше през секунда.

В настройките на приложенията -> Google > Изчисти данни > Управление на мястото (само кеша не помага) > "Изчистване на данните на Google търсене" (при мен проработи). Може да се наложи "изчистване на всички данни".

Xiaomi Mi 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)