Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дилема между три миналогодишни флагмана.
#1

Здравейте, скоро време ще трябва да сменям телефона, но се колебая между няколко варианта Samsung Galaxy S10, Huawei P30 Pro или Google Pixel 4. 
При P30 Pro ме притесняват ъпдейтите заради гугъл, не знам как стоят нещата.
При Pixel 4 ми се вижда малка батерията а и не знам от къде може да се вземе.
А за галаксито не знам дали си струва..
Приемам и други предложения като важна за мен е камерата, бюджета е около 1000лв. Благодаря предварително!

Google Pixel XL
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-добре си вземи Samsung Galaxy S10+, на малкия батерията му е малка.
Huawei P30 Pro няма проблем с Google, даже ще има възможност да си избираш между тяхната OS и Android, но има време, също така той се сравнява със Samsung Galaxy S10+.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Ако се интересуваш от Galaxy S10, мога да ти предложа нещо. Пиши на лично ако искаш?

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#4

4 XL ти идва голям ли ?

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#5

(2020-11-30, 11:58:08)Nikola.Kolew написа:  4 XL ти идва голям ли 
Гледам че е доста над 1000 лв и за това не съм го включил като вариант.

Google Pixel XL
Цитирай
#6

Един глас за Huawei P30 Pro,добра камера и батерия,ъпдейти ще има.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • android_97
Цитирай
#7

Изобщо не ти трябва Хуавей. Би трябвало да получи Андроид 11, но с тези санкции е доста съмнително. Камерата от трите модела е най-зле.
Вземай Самсунга или Пиксела.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • Nikola.Kolew
Цитирай
#8

(2020-11-30, 12:04:25)dako написа:  Гледам че е доста над 1000 лв и за това не съм го включил като вариант.

4 XL се намира в olx и ebay на доста по-ниски цени. ( ако все пак си склонен да е употребяван ), разгледах ги, има доста запазени. Pixel 5 също е вариант ( от седмица съм с него, много съм доволен, камерата е уникална, а батерията държи 2 дни ) Ако отпаднат пикселите съм за S10, тия хуавей вече.. Yikes

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikola.Kolew за това мнение:
  • milss
Цитирай
#9

Двама Хуамразци срещу двама Хуафенс... Само не знам откъде намирате енергия да лъжете така безсрамно. Колев и Маус. Все ми е тая какво ще си купи задалия темата, а ма вие здраво прекалявате. Това ме дразни.
Глас за П30Про_то!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 5 потребители изказват благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • android_97, DoryanY, tynata2, vaskojj, Ивайло69
Цитирай
#10

(2020-11-30, 20:55:11)alexbg67 написа:  Двама Хуамразци срещу двама Хуафенс... Само не знам откъде намирате енергия да лъжете така безсрамно. Колев и Маус. Все ми е тая какво ще си купи задалия темата, а ма вие здраво прекалявате. Това ме дразни.
Глас за П30Про_то!

Нито съм "хуамразец", нито съм срещу някогo, преди забраната, точно заради мен 2ма познати си купиха - p30 pro и nova 5t, сега с тая забрана тия телефони, колко още мислиш, че ще бъдат поддържани софтуерно, че да ги препоръчвам на човек, който иска да си купи телефон сега и да го ползва за напред ?

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#11

(2020-11-30, 21:33:23)Nikola.Kolew написа:  преди забраната, точно заради мен 2ма познати си купиха - p30 pro и nova 5t, сега с тая забрана тия телефони, колко още мислиш, че ще бъдат поддържани софтуерно

Не виждам проблем да препоръчваш телефон с качествата на Nova 5t и цена от 400-500лв
За такава цена, не може да се вземе нов с подобни характистики.
P30 Pro също е чудесен и надали камерата му е най-зле, но не ми се спори
Цитирай
#12

Нещо не разбирам...? Каква е дилемата със липсата на Google? Не само, че няма дилема но и за всичко на Google си има доста прилични заместители. Да не кажа, че има и доста по добре от някои такива. Да не говорим, че и всичко Google-ско има начин да се инсталира и работи абсолютно нормално. Стига да знаеш какво правиш, всичко си е ОК!

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#13

(2020-11-30, 20:55:11)alexbg67 написа:  Двама Хуамразци срещу двама Хуафенс... Само не знам откъде намирате енергия да лъжете така безсрамно. Колев и Маус. Все ми е тая какво ще си купи задалия темата, а ма вие здраво прекалявате. Това ме дразни.
Глас за П30Про_то!

Добре че се включи. Точно твоите снимки на котарака имам в предвид. Няма две снимки на които цвета да е еднакъв. Така, че безсрамния лъжец си ти.
@vaskojj, естествено, че има заместители на гугълските услуги, обаче са долнопробно изпълнение.

1916 
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • martoo, Nikola.Kolew
Цитирай
#14

От всичките фаворит ми е пиксела, защото и сега съм с пиксел 1, но проблема е от къде да го взема, има го на много малко места. Ако взимам търся да е нов с гаранция но не знам от къде да си го поръчам. Huh

Google Pixel XL
Цитирай
#15

(2020-12-01, 09:05:42)dako написа:  От всичките фаворит ми е пиксела, защото и сега съм с пиксел 1, но проблема е от къде да го взема, има го на много малко места. Ако взимам търся да е нов с гаранция но не знам от къде да си го поръчам. Huh

В този магазин го има, 4 XL и 4 , но има шарени мнения за магазина, които поставят гаранцията под въпрос, не говоря от личен опит с тях, просто това съм прочел тук, във форума. Pixel 5 намирам тук, ползвал съм гаранция към този магазин, всичко беше точно, но пък май е над бюджета ти. Моята 5-ца си я поръчах от Германия на доста по-прилична цена, но гаранцията важи само в Германия (или където веригата има представителство, в България нямат)

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#16

Не поставя гаранцията под никакъв въпрос, оттам гаранция НЯМАШ.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#17

Земи си Айфон, камера супер, ъпдейти докато се пенсионираш и после го продаваш лесноSmile

Не бих и пипнал Хуавей това е умряла фирма, не знам защо продължавате да я купувате.
Самсунг има скапана камера.
Пиксела е грозен.
Няма какво да се купиSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#18

Наистина невиждам в момента какво може да се купи. Huawei вече ги знаем с техните гугълски проблеми, xiaomi не са това което бяха напомпан хардуер и гола вода софтуер, samsung техните батерии са умряла работа, и останаха едни нокии и мотороли които малко хора ползват и лично аз незнам що за стока са не съм ползвал такива модели. Един колега има моторола и се оплаква от слаб мрежов обхват.
Цитирай
#19

Ако избора е само между тези три модела, то с две ръце ти препоръчвам P30 Pro-то. Дори в момента в олх се продава неразпечатан с 24м гаранция за 979лв и е новата версия с 8 рам и 256гб вътрешна памет. Знам, че със сигурност ще получи Андроид 11. От между трите изброени, останалите два не могат да му стъпят и на малкият пръст. Камера, батерия, производителност, дизайн...просто съвършен телефон.  Самсунг не бих си купил заради ексиноса и слабата батерия, а пикселите са ми прекалено дървени ..както визуално, така и от към UI. Но това си е мое мнение, има хора които се радват на изчистеният интерфейс.

Иначе ако бюджета не е от значение, тогава бих ти препоръчал iPhone 12

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)