Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note 9s или Note 9 pro
#1

Колеги, дайте обективно мнение кой телефон да избера Redmi Note 9s или Redmi Note 9 pro?
И двата ще бъдат 6/128.

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
Цитирай
Аксесоари
#2

Те са еднакви, просто Redmi Note 9 Pro има по-голям сензор на основната камера и NFC и по-бързо зареждане.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

(2020-11-30, 12:54:52)hazART написа:  Те са еднакви, просто Redmi Note 9 Pro има по-голям сензор на основната камера и NFC и по-бързо зареждане.

Това е добре известно. Дилемата е именно поради камерата и мненията в едната и другата посока в много източници (а и цената им ще бъде почти еднаква)!

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
Цитирай
#4

Е вземи Xiaomi Note 9 Pro, според мен е по-добра, то реално ако тръгнеш на среде нклас да търсиш кусури в камерата, то е ясно, че тези големи сензори са за маркетингов трик и който и да избереш няма да загубиш много, както и да спечелиш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Ето едно ревю https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_no...w-2104.php
Цитирай
#6

Вземете новото Note 9 Pro 5G. Другите са много стари. Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#7

Аз бих взел Pro при еднакви цени и ако нещата са на кантар.При евентуална продажба върви с 50лв по-скъпо,има NFC(много хора държат) и все пак е про модел-би трябвало да са вложили най-много в него,за камерите не знам,но едва ли е по-зле,явно са се опитали и да надградят нещо с 64мп.Иначе нямам впечатления за снимане в реални условия
Цитирай
#8

На щерката камерата е с 64 МПкс моята е с 40, познай коя снима по-добре. Има стотици мнения само в този форум относно броя на мегапикселите и качеството на матриците.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#9

Съгласен съм че няма значение пикселите,според мен са постъпили като с  8 и 8Т-сложили са по-бързо зарядно и NFC и са качили малко цената,всичко друго е същото
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)