Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на нов телефон на изплащане /от оператор/
#1

Сега съм с p10lite вече 3 години го ползвам и телефончето е супер от към батерия и всичко, но мисля да го давам на майка ми и да си взема друг понеже ми изтича договора, не ми се дават и пари на куп в брой така, че мисля да е на изплащане. Спрял съм се на p40pro харесва ми като дизайн и камерата му е добра, предполагам и батерията е добра. Бихте ли ми предложили някаква алтернатива за всеки случай, който е с подобни характеристики /без iphone/ все пак да имам нещо за сравнение....Гледал съм сравнение с mi10T pro, който е доста по евтин...Най-много държа на камерата, да прави добри снимки на светло и тъмно и качествени.....дргото е батерията да е добра, аз не го позвам постоянно телефона по принцип ми държи 2-3 дни сегашният 2-3 часа на ден ползване макс. Относно липсата на гугъл не мисля, че е проблем само държа на приложениео ми за банкиране на Fibank, някаква навигация за България и приложенията на социалните мрежи  facebook, instagram, twitter, също така вайбър и телеграм това е общо взето..Ще се радвам да си кажете мнението дали си заслужава....Гледах и HUAWEI Mate 40 Pro, но нещо много голям ми се струва а предпочитам да е по-компактен, не знам дали има коренна разлика в камерата, също така и p40Pro+ но не знам дали има и той чак такава разлика в снимките и дали си струва да дам повече пари? Ако може да предложите нещо алтернативно ще се радвам, задължително с добра камера на светло и тъмно и добро снимане на видеоклипове...и батерията да държи що-горе /чувал съм че на самсунг бързо пада, но може и да греша/
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами ако питаш фанатиците на марката - не само е по-прекрасен без гугълски услуги, ами всичко му е най-добро: процесор, камера, батерия, даже са му малко тия пари - повече трябва да са. Но встрани от тях: какъв лимит имаш като цена и колко време възнамеряваш да ползваш телефона?
Цитирай
#3

Ако ще взимаш Huawei P40 Pro е хубаво да прочетеш в раздела им за банкирането,питай там за отзиви.  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=100347
Едно предложение за Sony 5II
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • pepy1
Цитирай
#4

С две ръце съм за сонито!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

То Сонито добре, ама човека е споделил, че ще го взима на изплащане от оператор, а и при трите оператора не се този модел.

Хубаво е да се разучи кое ще можете ползвате и кое не с P40 pro - в раздела има много писано.
То лато цяло или него или нещо от S20 серията за тези изисквания. Относно батерията, моите наблюдения(тук от форума) за P40 pro не подобаващи за марката, така че и Самсунга може да се избере с ясната нагласа да не се очаква много от батерията - всичко е до начин на ползване.
Цитирай
#6

(2020-12-06, 18:46:53)fifth_root написа:  Ами ако питаш фанатиците на марката - не само е по-прекрасен без гугълски услуги, ами всичко му е най-добро: процесор, камера, батерия, даже са му малко тия пари - повече трябва да са. Но встрани от тях: какъв лимит имаш като цена и колко време възнамеряваш да ползваш телефона?
И какво му е на телефона колега?
Иначе по темата... Ако размера на мейта не ти е проблем, това е телефона в момента.. от към всичко което се сетиш.
Цитирай
#7

За ФиБанк в Апа на ХВ има отзив, че не бачка с п40Про, от Август е мнението... Иначе имат апликация.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#8

Xiaomi Mi 10T Pro или Samsung Galaxy S20+.
Xiaomi заради процесора и батерията, Samsung заради дисплея.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

Ако ще е Samsung да е S20 FE - супер камера, дисплей и батерия, имаш си адекватни GMS и няма да се занимаваш с безмислени гимнастики, а и цената му не е толкова безумна в сравнение с S20+ и P40 Pro. Xiaomi Mi 10Т не си заслужава парите, а обикновения Mi 10 още по-малко.
Xperia 5 II e безмислено скъп и неконкурентен модел, който никой не предлага.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
[-] 1 потребител изказва благодарност на Forsi за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#10

И защо Xiaomi Mi 10T Pro да не си заслужава парите.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#11

(2020-12-08, 15:30:10)Forsi написа:  Ако ще е Samsung да е S20 FE - супер камера, дисплей и батерия, имаш си адекватни GMS и няма да се занимаваш с безмислени гимнастики, а и цената му не е толкова безумна в сравнение с S20+ и P40 Pro. Xiaomi Mi 10Т не си заслужава парите, а обикновения Mi 10 още по-малко.
Xperia 5 II e безмислено скъп и неконкурентен модел, който никой не предлага.

Можеш ли да се обосновеш за сонито? Взимал ли си го в ръка? Разцъквал ли си го?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)