Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пулев срещу Джошуа
#51

Претендент за втори път, но преди това се би само със слаби съперници. Кой боксьор от топ 5 в супер тежка категория е победил? И аз исках да спечели но в този спорт трудно стават чудеса. Хората (българите) не го мразят, а не са съгласни с поведението му преди, по време и след края на мача. Поуки от мача с Кличко не си взе. Просто е уважавай противника си.
Цитирай
Аксесоари
#52

Ами ходи стани ти претендент тогава бе, то нали сме професори по всичкология и знаем само акъл да даваме. Не, българите не го мразят, те просто злобеят и завиждат. Тук говорим за спортни постижения, а не какъв е, като характер. И Марадона не бешв културтрегер, нито пък Стоичков и какво от това? Фюри и Уайлдър да не са много умни случайно? И не само те? Да, Джошуа се държи на ниво, но всеки си преценява. Най-малкото, това е бокс, а не шах, и като в бойните спортове , като си ъндърдог е нормално да се нахъсваш и да бръщолевиш глупости. Или какво трябваше споррд вас да казва, ами да ще падна, по-добър е. Още повече, че въпреки всичко и на кантара и преди това, и след това и по всяко време Кубрат казваше уважавам те, уважавам и това, че си световен шампион. За Ай шоу ю томороу не виждам нищо скандално, нито че се е хилил на ринга. Т.е. това за ринга не е много ок действително, но аз го гледам от гледна точка, че може би това му е защитната реакция, което е рефлекс, все пак е на ринга и Джошуа му е напълнил тиквата с ъперкъти, знаеш ли какво му е там горе?
Цитирай
#53

Никой не злобее, просто му виждаме нивото и се чудим как е стигнал до претендент. Бокса стана такава мафия, че наред с големите има и такива като Пулев за пълнеж и оправяне на черното тото. Това си е мое мнение... На Пулев му градяха някаква измислена кариера... 14 мача без загуба, докато го направиха претендент и го срещнаха с Кличко. Жив и здрав да е и да си харчи с кеф парите, но да не ми се навира с патриотичните стихове, а да се погледне през очите на другите и да си коригира държанието. Не може да се биеш с треторазрядни боксьори и да скачаш на действащият шампион все едно ще го биеш с една ръка. И като се държи като простак да го беше бил поне, а не да се хлъзга на банана на ринга, да се плези и да се хили, като че ли му разказват вицове. Ако беше с друго държание, хората щеше да го уважават и да му отдадат нужното уважение
Цитирай
#54

Станете и вие бе, давайте.
Цитирай
#55

Не е нужно да ставаме. Ще изчакаме следващият който ще постигне повече, както през 80-те имахме добри боксьори и борци и всякакви спортисти, пак ще имаме един ден. Дано да са малко по-интелигентни!
Цитирай
#56

Ами като не е нужно, тогава гледайте себе си и вие колко сте постигнали с интелигентността си. Да били по-интелигентни.. майко мила, на симпозиум ли ще ги пращаме? Big Grin

И май забравяте факта, че за да си топ спортист се започва да се работи от ранна детска възраст и то яко и докторантурите малко остават на по-заден план, не че нещо. Wink
Цитирай
#57

Аз съм чувал, че не всеки боксьор може да напише докторантура, но всеки можел да я защити Big Grin

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#58

@nowhere темата е за Пулев, а не за мен. Това, че почваш да обиждаш тези, които не са на твоето мнение говори за теб.
На този боксьор само паспорта му е български, живее и тренира в чужбина, клипа му преди мача е сниман пак извън България, същия не играе за българския национален отбор. Също така, като загуби не приема загубата и да поздрави по-добрия, а се прави на големия гъзар. Те за такива не ме грее мен, че има български паспорт и шепа народ си мислят, че като е българин трябва да викаме за него. Ами не за такъв палячо няма да викам никога, дори и да му подарят световната титла. Единствено исках да направи втори мач с Кличко за да му чуя пак оправданията, за жалост няма да има. Стщо така няма да има и втори мач с AJ да видим, колко го е бил страх и как по случайност му е пръснал канчето от ъперкти. Дано поне треньорите му кажат, да не обръща гръб по време на мач и да бяга в ъгъла.
Цитирай
#59

Ако той е палячо, ти какъв си? Big Grin И не обиждам никого, това са фактите. Иначе доколкото ми е известно е отказал преди години да се боксира за Германия, ама не знам, ти си спеца и ще кажеш.

Да бе, иначе разбрах, че трябва да си минимум научен сътрудник за да спечелиш уважението на българина, не'а ядове. Това 2 пъти да си претендент за световни титли в тежка категория не важи.

Аз пък се чудя защо го гледате, като ви е толкова антипатичен, та чак го и гледате и коментирате? - това, ако не е злоба, здраве му кажи. Wink
Цитирай
#60

(2020-12-28, 11:26:58)solo5 написа:  Никой не злобее, просто му виждаме нивото и се чудим как е стигнал до претендент. Бокса стана такава мафия, че наред с големите има и такива като Пулев за пълнеж и оправяне на черното тото. Това си е мое мнение... На Пулев му градяха някаква измислена кариера... 14 мача без загуба, докато го направиха претендент и го срещнаха с Кличко. Жив и здрав да е и да си харчи с кеф парите, но да не ми се навира с патриотичните стихове, а да се погледне през очите на другите и да си коригира държанието. Не може да се биеш с треторазрядни боксьори и да скачаш на действащият шампион все едно ще го биеш с една ръка. И като се държи като простак да го беше бил поне, а не да се хлъзга на банана на ринга, да се плези и да се хили, като че ли му разказват вицове. Ако беше с друго държание, хората щеше да го уважават и да му отдадат нужното уважение
Е не е точно така! За да се целиш във върха, има определен брой мачове с определени противници, които трябва да преодолееш. Няма как да се пропусне нищо. Преминеш ли ги играеш за титлата. Това не е като в България, днес се картотекираш като състезетел и утре се събуждаш шампион. Пример от друг спорт -

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#61

Така е, затова на Пулев му организираха мачове с треторазрядни боксьори. Ако беше играл с добри противници щеше да е по-подготвен. Има 2 истински мача като професионалист и това са мачовете му с Кличко и Джошуа. А арогантното му държание идва от малкото изиграни мачове, слабите спаринг партньори и оттам явно си е повярвал много и пусна лайномета.
nowhere, аз не казвам че трябва да е някакъв супер интелигентен нашия, но ако си гледал интервюта на профи боксьори, малко са по-големи рендета от нашия. Да на приказки може и да има такива, но пак са една идея по-сдържани. А и като паднат, другите не продължават да говорят простотии срещу тези от които са паднали, защото и зрителите имат очи. Нашият пич се опитва да ми разкаже някакъв друг боксов мач, като че ли аз не съм гледал истинският. Джошуа се бил страхувал от него...
Цитирай
#62

Гледайте мачовете на Тайсън и Холифийлд за да видите, какво му се вика бокс. Нашият спрямо истинските боксьори е жива трепетлика. Гарда му е като на болен от паркинсон "треперещите ръце". И в двата мача, този с Кличко и Джошуа го бухаха, като "паспалив тумбак", млатиха го като "маче у дирек" и той вместо да затвори тази уста, продължи излагацията. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)