Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Питане за автоматично качване на снимки
#1

Такааа, телефонът е ми 9 про. Имам onedrive, BOX  както и Google. На всякъде съм задал автоматично качване на файлове, било то снимки, клипове, документи, нооооо, нещата не стават. Принципно най - важен  ми е Onedrive , ама пусто, не качва никъде тая пущина. Има ли някакви разрешения скрити, които трябва да цъкна, или телефонът е със собствено мнение, или да си паля нокиата ? Моля за съдействие  и  предварително  благодаря

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

Ползвам единствено клауда на xiaomi да синхронизирам настройки на приложения, без медия и няма проблем там. Виж дали не си задал конкретна мрежа за синхронизирането или интервал от време в който да става това. Провери дали работи на фонов режим и го заключи да не го спира системата ако харчи ток или нет.

Обаче и аз имам въпрос - телефона mi 9 pro ли е или redmi note 9pro? Питам защото "общи приказки" спомена втория модел, а този раздел не е за него. Не, че е болка.. Информативно споменавам Big Grin

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Виж в настройки-акаунти-oneDrive,като го маркираш,задай синхронизиране.А от самото приложение,настройки избираш мрежата,и какво да ти се качва.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • chinchilla
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)