Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG ще представят 3 интересни телефона през 2021
#1

Според корейски източници станаха ясни плановете на LG за следващата година. Компанията изглежда ще представи поне три ключови смартфона, бюджетен, флагман и модел с навиващ се екран.
[Изображение: 46fc98febac7.jpg]
LG Rainbow ще е новият флагман на корейците, като дизайнът му ще е вдъхновен от този на LG Velvet. Устройството ще използва чипсет Snapdragon 888 и може да поддържа активни писалки Wacom. Това устройство би трябвало да се появи през март. Очаква се да има и бюджетен LG Q83, който ще има 5G свързаност. Устройството очаквано няма да е толкова впечатляващо, колкото горепосочения модел, но ще бъде добър избор за достъпен модел с възможност за връзка с мрежите от ново поколение. Най-интересният от тях ще е LG Rollable, който е с навиващ се екран с възможност за регулиране от 6.8 до 7.4 инча. С него от компанията адресират някои недостатъци на сгъваемите модели, като постигат по-тънък и лек корпус.
Източник:>>>>>>

 
[-] 4 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4, Dowper, kayovas, master89q
Цитирай
Аксесоари
#2

Чакам с нетърпение да излязат повече детайли за rainbow. Ако изкарат наистина силен и балансиран смартфон, се мятам тутакси.

Sent from my OnePlus 7T
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#3

(2020-12-16, 14:08:41)NoMaD написа:  ... Най-интересният от тях ще е LG Rollable, който е с навиващ се екран с възможност за регулиране от 6.8- до 7.4 инча...

Много добра идея, но не виждам полза с този екран от 6.8 инча в сгънато състояние. От лопата ще стане тава. Защо не са го направили 6-6.2 инча максимум, а после си го регулирай до 7.4 инча? Може пък и технологията на този етап да не позволява по-малки размери.

1916 
Цитирай
#4

(2020-12-16, 18:50:05)milss написа:  Много добра идея, но не виждам полза с този екран от 6.8 инча в сгънато състояние. От лопата ще стане тава. Защо не са го направили 6-6.2 инча максимум, а после си го регулирай до 7.4 инча? Може пък и технологията на този етап да не позволява по-малки размери.

Или са искали, като така и така ще е скъп, да е голям, внушителен неразгънат, а пък самата технология не позволява кой знае колко разгъване.
Цитирай
#5

(2020-12-16, 18:36:31)whitehart написа:  Чакам с нетърпение да излязат повече детайли за rainbow. Ако изкарат наистина силен и балансиран смартфон, се мятам тутакси.

Sent from my OnePlus 7T

И аз бих се замислил към края на 2021 да се върна на LG, стига телефонът да продължава и развива добрите практики от V60. Ще видим какво ще изкарат. 

Ако, обаче ми махат аксесоари и портове, за да следват другата корейска компания, която следва другата нагризана компания, ще получат от мен усмивка по радиото. И, разбира се, да почнат да си предлагат телефоните официално в Европа, по специално - България.

Cognosce te ipsum!
[-] 2 потребители изказват благодарност на kayovas за това мнение:
  • Dowper, VikeZ
Цитирай
#6

Смартфонът LG Rollable с разтегателен екран може да струва $2360.Днec РhоnеАrеnа пyблиĸyвa инфopмaциятa нa блoгъp c дocтъп дo вътpeшнa инфopмaция нa LG, в ĸoятo ce cпoмeнaвaт тexничecĸитe xapaĸтepиcтиĸи нa мoбилнoтo ycтpoйcтвo, пpeдпoлaгaeмaтa дaтa нa излизaнe нa пaзapa и нeгoвaтa нaй-вepoятнa цeнa.

Вижте повече: https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...51751.html
Цитирай
#7

Няма ли да се ориентират към завърешни флагмани, каквито пускаха и най-вече - към среден клас, защото в момента са безинтересни откъм модели. И за капак пък и трудни за откриване, поради странните им политики.
Цитирай
#8

LG Rainbow ще е завършеният флагман евентуално, наследник на V60 може би. Интересното е, че не се чува нищо за Wing/Velvet 2-ро поколение или поне засега.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Harbinger за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#9

Ще минат няколко години, може би 2-3, преди всякакви разтегателни и телефони с подобни дисплеи изместят масовия горен клас телефони. На тая цена тия устройства ще са нишови, по-скоро за демонстриране на социален статус(няма лошо). Но в никакъв случай масови и формиращи някакъв значителен дял печалба за компаниите. Та ще чакаме "дъгата", да видим LG дали ще предложат нещо интересно, което да може да се купи догодина. С изчакване от 6 месеца след премиерата, мисля, че ще могат да се намерят около 800 ЕУР.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#10

Аз мисля, че всякакви подобни сгъваеми, разтегаеми и т.н. телефони са напълно излишни и компаниите ги разработват по-скоро за престиж, отколкото за някаква реална търговска печалба. Дори и след няколко години стандартните смартфони ще си се ползват масово. Тия фолдове, ролове и прочее ще са само изгъзица за хора с много пари.

Sent from my OnePlus 7T
Цитирай
#11

(2020-12-18, 11:38:29)Harbinger написа:  LG Rainbow ще е завършеният флагман евентуално, наследник на V60 може би. Интересното е, че не се чува нищо за Wing/Velvet 2-ро поколение или поне засега.

Или не са пожънали успех, или като G Flex - не беше лош, но така и не продължи повече от две поколения.
Цитирай
#12

Някъде бях чел, че велвета се продавал добре.
Цитирай
#13

В Корея може би...

Sent from my OnePlus 7T
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)