Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Най-необичайният смартфон на годината – Hisense A7
#1

Cмapтфoнът Ніѕеnѕе А7 paзпoлaгa cъc cъвceм cтaндapтeн зa cъвpeмeннитe мoбилни ycтpoйcтвa xapдyep c eднo изĸлючeниe – тoй e oбopyдвaн c чepнo-бял диcплeй, бaзиpaн нa тexнoлoгиятa Е Іnk – eлeĸтpoннo мacтилo. Eĸpaнитe oт тoзи тип ca изĸлючитeлнo иĸoнoмични и пoчти нe ĸoнcyмиpaт eлeĸтpичecĸa eнepгия, блaгoдapeниe нa ĸoeтo вpeмeтo нa aвтoнoмнa paбoтa нa тeзи мoбилни ycтpoйcтвa e мнoгo дългo.

Вижте повече: https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...52142.html


Прикачени файлове Миниатюри
   
.jpg a7_01.jpg Размер: 74.41 KB  Сваляния: 267
Цитирай
Аксесоари
#2

Hisense A5, Hisense A6L, YoutaPhone, Kingrow K1, Mudita Pure. Времето е показало, че няма хляб в подобен тип устройства към момента.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#3

Не виждам кой ще купи смартфон с черно-бял дисплей,и то на такава цена от $305.
Цитирай
#4

YotaPhone имеше два екрана- един такъв и един цветен. А това е голяма тъпотия да имаш само черно-бял.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#5

Аз поне не схващам какво целят с това устройство, че и на тази цена. Нито е пълноценен смартфон, нито пък е оправдана цена, ако искаш електронен четец.
Цитирай
#6

Ако е 50$ бих се замислил дали да не го купя.
Цитирай
#7

Мен ме кефи идеята, обаче не бих си го купил.Иначе тези екрани са много икономични.Екрана е един от основните консуматори на батерията при съвременните телефони. Друг плюс е,че не натоварва очите при дълго ползване и до там.Не се сещам за нищо друго като плюс в сравнение с другите телефони.Минусите са доста повече.
Цитирай
#8

На мен му звучи все едно да си купя черно-бял телевизор, а то май вече няма Smile Или лаптоп с подобен екран ? Не става, дори цената да е символична Smile
Цитирай
#9

А някаква идея от къде може да се закупи? Не го намира в Али-то и подобните му.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)