Анкета: Какво устройство бихте искали да получите за Новата година? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Смартфон
2.86%
1
2.86%
Смарт часовник/фитнес трекер
11.43%
4
11.43%
Лаптоп
22.86%
8
22.86%
Настолен компютър
2.86%
1
2.86%
Телевизор/монитор
5.71%
2
5.71%
Слушалки / колона / друга акустика
11.43%
4
11.43%
Електрически скутер
5.71%
2
5.71%
Игрова конзола
14.29%
5
14.29%
Смарт устройство за вашия умен дом
8.57%
3
8.57%
Друго
14.29%
5
14.29%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво устройство бихте искали да получите за Новата година?
#1

[Изображение: cd0ebb8e5f88.png]

Какво устройство бихте искали да получите за Новата година?

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Ние със жената, всяка година купуваме нещо за апартамента! Тази година си купихме кухненска везна, защото старата се прецака, а имаме нужда от такова нещо. Миналата година си купихме сушилня - най-добрата покупка за годината, едвам я навих и да уреда и за цената и за марката. Ама сега е много доволна. Общо взето купуваме неща от които имаме нужда, а не просто да купиме нещо.
А забравих, благодарение на вашите съвети, анализирах и накрая реших да взема един асус рутер, който скоро ще бъде и облак, пак благодарение на вашата помощ! Май тази година сме с 2 устройства. Затова гласувах с друго.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

Нищо интересно няма което да искам.
Чакам догодина да излезнат масово intel nuc с hdmi 2.1, за да мога да гледам филми с най-високо качество на hdr tv, който всъщност и него не съм купил поради същата причина - не всички са с hdmi 2.1. След тва трябва да купя и един нов ресийвър с поддръжка на eARC - пак свързана с hdmi 2.1. Та догодина може да пропусна телефона за сметка на домашното кино. И без това сегашният съм сигурен, че ще ми върши все още перфектна работа.
Цитирай
#4

Тате каза, че ще ми купи колело, а ма друг път... Та така.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 2 потребители изказват благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • eksoldier, jhoro
Цитирай
#5

Аз искам poco f2 pro с размерите на LG G5, ама няма. Само лопати на фронта...
Цитирай
#6

Шифровъчна 6 роторна немска машина "Enigma".

[Изображение: 59001cda2784a.image.jpg]
Цитирай
#7

Писах на Дядо Коледа за 4К телевизор и лаптоп,но дано до Нова Година да ги донесе,иначе ще трябва аз да ги купувам.
Цитирай
#8

Негър с голям инструмент.
[-] 2 потребители изказват благодарност на imthedevil за това мнение:
  • BGDropche, Victormihov
Цитирай
#9

Като цяло нямам нужда от нищо... Гласуват за игрова конзола, но не е нещо, което трябва да имам задължително...

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#10

Мисля си все пак за 3д блу-рей плеър, но някой всеяден, който да чете наред. Някой да сподели, ако е навътре в темата.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#11

По-добре nuc или от сорта за който писах по-горе. Ще ти чете абсолютно всичко! 3д телевизорите вече са демоде...
Цитирай
#12

Демоде, но разликата в усещането при добре заснет филм е размазваща. Имам достатъчно оптика, за да си заслужава да инвестирам в нов блурей. Просто ми трябва всеяд. ТВто ми е с активна матрица, който е наясно...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#13

За всеяд мини пц. Wink
Цитирай
#14

А ми аз съм посочил "настолен компютър", значи съм близко... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#15

Като цяло в момента нямам нужда от нищо, може би новият Pixel ще е на дневен ред тази година, но засега ще оставя мераците за по-късната му ревизия.

 
Цитирай
#16

(2020-12-28, 22:25:13)alexbg67 написа:  Тате каза, че ще ми купи колело, а ма друг път... Та така.

Поне е обещал ...

Аз „писах на Дядо Коледа“ (на Messenger-а) - като свърши, да дойде и да доизпием виното. Не, че е много, ама сам да пия ... не си е работа.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#17

Вземаш едно огледало и се почва, поне няма да има изненади... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#18

Не очаквах нищо, но по някакви причини реших да сменя Android-а със iOS
Подарих си един iPhone 13 Mini и за сега съм доволен, сега найстина разбрах колко бъгав е Android-а и нямам намерие скоро да се връщам към Android

Но пък форума си ми остава любим и ще продължавам да си го посещавам и пиша още дълго време Big Grin

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#19

Някой ако ми подари една чисто нова Tesla няма да му се обидя. Big Grin

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
[-] 2 потребители изказват благодарност на gazibarev за това мнение:
  • jhoro, Victormihov
Цитирай
#20

Цяла година си правя подаръци само на 31.12. пропускам.
Да сме живи и здрави с другото ще се справим.
Нямам нужда за момента освен някой къща и някой бърза кола Smile няма да са излишни.
Аиде да не разводняваме темата хи-хи Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#21

Мисля за едно галакси с22+
Цитирай
#22

(2022-01-02, 07:48:26)gazibarev написа:  Някой ако ми подари една чисто нова Tesla няма да му се обидя. Big Grin

Само кажи - къде да я изпратя!

[Изображение: 0504010008-tesla-s-dyrvena-dryjka-0-550-kg.jpg]

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 3 потребители изказват благодарност на jhoro за това мнение:
  • Compare, L1892, Victormihov
Цитирай
#23

(2022-01-02, 05:37:58)BGDropche написа:  сега найстина разбрах колко бъгав е Android-а и нямам намерие скоро да се връщам към Android

Виц на годината.

Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на eksoldier за това мнение:
  • gazibarev, milss, Victormihov
Цитирай
#24

(2022-01-04, 08:18:28)eksoldier написа:  Виц на годината.

Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk

Нали Lol Lol Big Grin

Просто реших да си начеша чесалото и да видя какво толкова ги хвалят, след време пак ще съм си в Team Android.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#25

(2022-01-01, 14:43:02)NoMaD написа:  Като цяло в момента нямам нужда от нищо, може би новият Pixel ще е на дневен ред тази година, но засега ще оставя мераците за по-късната му ревизия.
Желанието ми за този телефон е вече факт, така че мераци за друго устройство за новата година засега не са предвидени.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)