Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG V70 - слухове, спецификации и коментари
#1

LG V70 ще бъде вероятният наследник на V60. Очаква се телефонът да предложи 6,5 инча ОЛЕД дисплей с 120 херца честота на опресняване и до 4К резолюция, яркост до 1300 нита, а също и 100% покритие на цветовия профил DCI-P3. Предната камера се очертава да бъде с голям 40 MP сензор с автофокус, а за задния модул от камери се предполага, че ще бъдат използвани сензори със следните характеристики: 50MP (26mm) + 12M (52mm) + 64MP (130mm) + 48MP (13mm). Южнокорейският производител Samyang най-вероятно ще предостави оптиката на камерите. 
Друга част от характеристиките на телефона включва процесор SD 888, 12 / 16 GB RAM, 256GB / 512GB UFS ROM 3.1, батерия с капацитет 4300mAh, 45W бързо зареждане, 25W безжично зареждане и 5W безжично обратно зареждане. Цената за базовия модел с 12 GB RAM и 256GB ROM се очаква да бъде 1,3 милиона вона или около 1900 лв. Не се знае все още кога ще бъде представен телефонът.   Линк


[Изображение: 7352fe172e1d4754e0f15954b262a88d.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на Harbinger за това мнение:
  • Dowper, kaliyord
Цитирай
Аксесоари
#2

Крив екран с дупка в него, "оптимизирана" батерия от 4300 /спрямо 5000 при V60/, цена около 1900 лв - Ако е това, мен ме губят, при положение, че решат да продават Скъпоценното в България, а не си го пазят за себе си...

Живи и здрави да са!

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#3

Бетерията са я резнали сигурно заради по-енергийно ефективния процесор, по-големия модул от камери и по-малкия екран. От друга страна за втори дисплей не се споменава нищо, като прибавим и резолюцията + 120 херца честота... не знам, ще видим, ако въобще слуховете са верни. Иначе цената си е абсолютно адекватна при тези параметри. Не знам колко очакваш, че трябва да струва телефон от подобен клас - самият факт, че е под 2 бона, е супер.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Harbinger за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай
#4

Все едно гледам п40. Хубав е!..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#5

Ако наистина ще е под 2000 лв, че и дори със 100-200 нагоре, това ще е следващият ми смартфон.

Sent from my OnePlus 7T
Цитирай
#6

Добре изглежда,подредбата на камерите е като на Velvet.
Цитирай
#7

(2020-12-31, 16:37:16)Harbinger написа:  Иначе цената си е абсолютно адекватна при тези параметри. Не знам колко очакваш, че трябва да струва телефон от подобен клас - самият факт, че е под 2 бона, е супер.
Имам едно на ум, че е слух.

Наясно съм, че цената на такъв телефон излиза около макс $450. Дали е нормално да струва 100% повече? Ами смятам, че тия дето искат над $1000 са луд... по-скоро е луд не тоя дето яде баницата, а този дето му я дава.

Като купувач е нормално да искам ниска цена и максимум за парите които давам. Това е нормалното пазарно поведение. Всеки купувач, който почва да мисли дали пък продавача няма да се мине, вече е с промит от маркетинга мозък.

В тая връзка искам и максимално голяма батерия+добре оптимизирана ОС. Всяка липса, всеки компромис е за моя сметка, намалява покупателната способност на парите ми и означава, че съм загубил от цената на часовете живот, с които съм изкарал тоя пари.

Ако всеки потребител мислеше, че всяка покупка е определен брой часове живот по-малко, щеше да цени парите (т. е. живота си) неимоверно много. Промиващият мозъка маркетинг нямаше да е възможен.

Накратко: гърч за всяка компания, която ме моли да похарча част от парите ми за техен продукт, ще трябва да се много, адски много да се постарае. Зная им всичките маркетингови трикове и цялата психология и проучвания, които използват.


Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай
#8

Е така е. Аз използвам "формулата" флагман на една година като е на половин цена и докато ме изкара /обикновено 3-4 години/.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Harbinger за това мнение:
  • Dowper, eksoldier, kayovas
Цитирай
#9

То това бива, ма кът няма да се продава никъде, за какво е да го знаем?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#10

Да, в Бг вероятно ще го продават само разни съмнителни онлайн магазинчета с гаранция - Франция...

Sent from my OnePlus 7T
[-] 2 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • Dowper, VikeZ
Цитирай
#11

Не е честно!
Открадна ми темата пък!
Нищо, до V90 има патенти, тъй че ще се реванширам.
Амин!

За телефона-ако това е истина, вече говорим за сериозен флагман на почти двойно по-ниска цена от Ултра с 16гб и 512.
Което при всички положения е освен много изгодно, също и убийствено евтино, ако е наистина 1900 лв.
V60 наистина беше по-скоро балансиран телефон, отолкото меганапомпан флагман, тука обаче вдигат летвата.
Цитирай
#12

Аз не мисля, че хората ще недоволстват и да струва като Samsung, лошото е, че не се продава навсякъде.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#13

Ето малко допълнителна информация според коментар от редит:

1 / 1.28-inch 50-megapixel 26mm primary camera (variable aperture)

1 / 2.55-inch 12-megapixel 52mm dual zoom camera (portrait / still life)

5x 1 / 1.7 inch 64 megapixel 130mm zoom periscope telephoto camera

1/2 inch 48 megapixel 13mm super wide-angle camera (with AF supported)

ToF proximity sensor (supports portrait AF, low light)

1 / 2.65 inch 40 megapixel 22mm front camera (with AF support)

3.5mm headphone jack

ESS ES9219 DAC



В общи линии ще има жак за слушалки със същия дак от V60, който беше подобрен спрямо предишните модели на ЛГ (V50, G8 и т.н.), TOF и това се очаква да са размерите на сензорите за камерата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Harbinger за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#14

(2021-01-01, 17:41:38)Victormihov написа:  Зелендак, земи си ей това v70, щото друго надали ще видиш на живо, камо ли да си го купиш.

Oт почти 20 години го имам. Мегамъжкарски и некифленски телефон!
Цитирай
#15

LG V70 все пак се очаква да бъде пуснат на пазара, но в ограничено количество - под 1000 бройки. Телефонът вероятно ще има 6.5 инча дисплей със 120 херца честота на опресняване, 5300 mAh батерия и 45 W зареждане. Процесорът се предполага, че ще е флагманският SD 888. Дизайнът му пък наподобява /поне в гръб/ този на Велвет.

https://www.notebookcheck.net/LG-V70-Thi...ok-12CAneM
[-] 1 потребител изказва благодарност на Harbinger за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#16

Ooo, да-дано да стане!
Само дето не смятам ,че ще е на нормална цена.
Още по-лошото е ,че след пускането му със сигурност с времето цената му ще расте.
Не вярвам да струва примерно 1500 евро и след 1 година да е 900 лв.
Ама кой знае-може и така да стане.
Цитирай
#17

И защо да расте?
Поредният телефон, нищо ново.
Ха дано си докопаш бройка измежду тези 1000 телефона.
Прави преордър още от сегаSmile
Цитирай
#18

Засега ще мина на V60.
Между другото бях отделил една сума за него , но си накупих антикварни ,старинни стоки.
Даже като гледам сумата стана двойна на тая , дето отделих.
Пари за телефони още не ми се дават.
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#19

Някой има ли го във форумът V60?
Пипал ли го, виждал ли го е?
Цитирай
#20

Аз питах за един, но се оказа версия T Mobile.
И се отказах, защото нямаше да получавам ъпдейти и щях да си остана със сегашния андроид.
Поне така съм чувал,че трябва да е на Verizon.
Ако някой има опит с тия неща да каже това истина ли е или няма значение на кой американски оператор си-ъпдейтите винаги идват?
Цитирай
#21

И пак?
Има ли го някой от форума, държал ли го е в ръцете или всичко от ютуб и ревюта знаете?
Цитирай
#22

Ако съдим по темата "LG V60 ThinQ 5G - Лични впечатления и коментари" - никой.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#23

И как разбрахте, че си струва, като нито сте го пипали, нито сте го виждали, нито сте го помирисвали.
Не се заяждам наистина питам.
Цитирай
#24

(2021-04-30, 19:28:45)Victormihov написа:  Не се заяждам 

Хич даже.
Кой е казал ,че струва и изобщо къде четеш това?
Просто обсъждаме най-добрия телефон , създаван някога.
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#25

Виж, че е най-добрият спор няма.
Може би като си го вземеш да бъдеш така добър да направиш едно ревю, от твоята професионална гледна точка доста хора ще добият представа за този скрит ненадминат и недосегаем звяр на планетата.
Просто ей така, все пак да чуем мнение от "първа ръка".
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)