Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой дали ползва такъв "полюлей"?
#1

BGN 44.76 1%OFF | 200W Music Led Ceiling Light RGB Flush Mount Round Home Lighting APP bluetooth Speaker Smart Ceiling Lamp with Remote Control
https://a.aliexpress.com/_mqWs8Gv

Дали има добър звук? Ютюб дали може да се слуша...или музика от телефона само?
Дали би осветявал достатъчно около 30 м2?


Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай
Аксесоари
#2

Това не вярвам да извади повече 5-10w звук. Цялата му консумация ще е по-скоро 20w, отколкото 200w. Иначе имам подобна смарт крушка. Вади приличен звук, управлява се удобно през телефона и е много удобна, че просто се завива на стандартна фасунка. За 5лв добра покупка. 40 и нагоре не бих дал.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#3

На цифрички е доста мощна, лошото е, че няма реални отзиви. Но пък никак не е скъпа...

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#4

Fit for room size: 10m-20m - предполагам това значи за 10-20 квадрата, за 30 ще осветява по-слабо!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

(2021-01-01, 23:07:28)pepy1 написа:  Fit for room size: 10m-20m - предполагам това значи за 10-20 квадрата, за 30 ще осветява по-слабо!

Като влезеш на спецификации,пише до 10-15 квадратни метра.Миналата година и аз се чудех дали да не го купя,ама се отказах.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Цитирай
#6

Това е плафон, а не полилей
Цитирай
#7

Препоръчайте нещо подобно, но по-сериозно тогава...моля

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай
#8

(2021-01-01, 19:28:38)Severna написа:  Дали би осветявал достатъчно около 30 м2?

Осветеността зависи от много фактори, например колко са ти светли стените, пода и тавана
Като ватовете не толкова важни, колкото лумените, защото китайците доста разтягат мерните единици
За пример у нас в стая от 17 кв.м съм с 5 Led лампи, всяка от които е 1550 лумена (15W).
В едната част на коридора от 6 кв.м. съм с 2250lm плафон, но там има и огледало и се налага да е по-светло
За 30 кв.м. ми се струва че ще са ти необходими 2 плафона по 6000-6500 лумена осветеност всеки
или един плафон и помощни лунички, които да осветяват останалата част от стаята. Компромис е купуването само на един плафон, но да не е по-малко от 6000 лумена...
Съсредоточи търсенето си върху добър плафон, а частта с блутут тонколонката я подмини. Ако я има е бонус, но не взимай заради нея смотано тяло, което няма да ти върши работа. Винаги можеш да си купиш много по-качествена блутуут колона след това
Цитирай
#9

Може би все пак зависи и кой колко харесва да е осветено. Сто ватова крушка с нажежаема жичка дава около 1200 лумена, та половин киловат осветление по стар стандарт ми се вижда никак не малко.
Цитирай
#10

Така е, но в момента 1550 лумена ги получаваш от 15W Led, така че работата с осветеността е различна. Добре е плафона да се избира с максимална осветеност, защото винаги можеш да си го намалиш, както и да си смениш цвета на светлината (ако е от типа който Severna показа)
Цитирай
#11

В крйна сметка закупих този:
https://www.aliexpress.com/item/40012935...4c4d7fJDqh

По отзивите бива...Дано си заслужава!

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай
#12

Честита придобивка и ползване със здраве!

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#13

Днес пристигна и вече е монтиран. Осветява доста добре в студено бяло...има и други страхотни цветове, а музика се пуска от ютюб с блутуут
Доволна![Изображение: f8e1a80be158468b752b47bf73dfc828.jpg][Изображение: c7a4df987a9857bb3a588a30f8bebcd8.jpg][Изображение: 0a59447b0eb0c41cb6630eed531bdab4.jpg]

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай
#14

Остава да ни поканиш на гости за демонстрация! Big Grin Big Grin Big Grin Честито, ползвай си го със здраве!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#15

(2021-01-16, 20:48:22)pepy1 написа:  Остава да ни поканиш на гости за демонстрация! Big Grin Big Grin Big Grin Честито, ползвай си го със здраве!
Благодаря

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)