Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S21 Ultra

И аз днес ги получих. Като товарителницата е от 19.03. Buds Pro, надявам се да са поне една идея по добре от първия Buds. И поне са Черни, а не бели.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
Аксесоари

(2021-03-22, 16:53:46)Pelikana написа:  И аз днес ги получих. Като товарителницата е от 19.03. Buds Pro, надявам се да са поне една идея по добре от първия Buds. И поне са Черни, а не бели.

Като си писах данните за слушалките аз им писах, че бих искал да са черни слушалките и те ми отговориха, че всички слушалки предоставени им от самсунг са черни. Едно уточнение аз участвам с S21 и моите са buds live дали се отнася и за другият модел не мога да кажа.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Да те винаги пращат един цвят, до колкото помня от предишните. При С10 100% само бели пращаха. Но явно тази година са решили, черните. За което аз лично съм доволен, някак по ми допадат от бели.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай

Моите Buds Pro и smart tag са черни. Днес ги получих.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

Аз нямам още нищо от куриер.
Може би защото чакам buds live. Може тях да ги пускат по към края. Иначе и на мен мейла от Брокс Вижън ми е от 11.03. Ще чакаме, няма къде да бързаме.

Искат ли лична карта, за да ги дадат? Че аз съм ги заявил на домашния ми адрес, а може и да съм в офиса, когато ги карат. Та да знам дали да ги пренасочвам или може и друг да ги приеме?

П.П. Това е хубава новина, че са черни. На S10 всички бяха бели.

Samsung Galaxy S21+ 256GB Phantom Black
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm LTE
Цитирай

(2021-03-22, 22:10:34)peshozogy написа:  Аз нямам още нищо от куриер.
Може би защото чакам buds live. Може тях да ги пускат по към края. Иначе и на мен мейла от Брокс Вижън ми е от 11.03. Ще чакаме, няма къде да бързаме.

Искат ли лична карта, за да ги дадат? Че аз съм ги заявил на домашния ми адрес, а може и да съм в офиса, когато ги карат. Та да знам дали да ги пренасочвам или може и друг да ги приеме?

П.П. Това е хубава новина, че са черни. На S10 всички бяха бели.

Ами още в първия мейл (то няма друг) пише че трябва да им върнеш съобщение с твоите 3 имена ЕГН, номер на Л.К. Адрес по Л.К и адрес за доставка. Я виж пак?
П.П.
А моя грешка... няма проблем. Мен баща ми ги взема защото не съм в България.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

И за бъдс и бъдс+ ми искаха лична карта от която май сравняваха някакви данни, но не се сещам точно какво беше. Слушалките са подарък, но все пак не струват 5лв и са застраховани. Освен куриера да рискува и да разчита, че ги е дал на правилният човек...

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2021-03-22, 22:27:11)Maxpainus написа:  И за бъдс и бъдс+ ми искаха лична карта от която май сравняваха някакви данни, но не се сещам точно какво беше. Слушалките са подарък, но все пак не струват 5лв и са застраховани. Освен куриера да рискува и да разчита, че ги е дал на правилният човек...

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Не е само това.
По закон трябва за всяка печалба над 100 лв., дали парична или предметна се плаща данък. Стойността на тези награди е над 400 лв., хората подават декларация към данъчните с нашите данни, че сме спечелили.

☆ SamSunG S21 Ultra ☆

☆ SamSung S23 Ultra ☆
Цитирай

Преди час получих смс ог Спиди за утре между 10 и 11 часа да очаквам доставка с подател Брокс вижън.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2021-03-22, 22:15:50)gazibarev написа:  Ами още в първия мейл (то няма друг) пише че трябва да им върнеш съобщение с твоите 3 имена ЕГН, номер на Л.К. Адрес по Л.К и адрес за доставка. Я виж пак?
П.П.
А моя грешка... няма проблем. Мен баща ми ги взема защото не съм в България.
Разбира се, че съм им върнал мейл с данните ми около 30 минути след като ми го изпратиха и потвърдих същия адрес.  Smile

Samsung Galaxy S21+ 256GB Phantom Black
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm LTE
Цитирай

Аз получих имейл на 11ти и им върнах на 12ти. Чакам бъдс про, като дори си пренасочих пратката до офис на спиди в София с цел да стане по-бързо, но все още ни вест, ни кост. Явно покрай поредния локдаун ги засипват с работа куриерите и ще се почака още малко. Като подарък си мислех, че ще раздават въолетовите като "най-гадни" и най-вероятно най-малко търсени (ако не се лъжа миналата година раздаваха бронзовите). Инче супер, че са черните, защото с това лъскащо покритие отгоре, те изглеждат най-добре.

ПС. Като калъф още на следващия ден ми дойде на самсунг "Silicone Cover" от емаг (малкото, които предлагаха нещо, като естествено тогава беше около 45лв, сега е на 30лв). От вътре е пластмаса и покрай копчетата и отворите е само силикон. Като цяло изглежда стабилен, мога да го поставям с дисплей надолу без проблем, защото протектора стърчи с няколко милиметра . Отзад модула на камерите почти се изравнява с останалата част от гърба и стои стабилно върху повърхности. В ръката силикона се усеща добре, но като си го слагам по джобове на дрехи, създава голямо сцепление и направо ми ги обръща навън при вадене, съответно понякога и пъхането обратно е малко тегаво.
Цитирай

Моите Buds pro пристигнаха.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Аз вчера в 22:30 получих съобщение от спиди на вайбъра да ги чакам днес межде 12:37 и 13:37
Цитирай

Слушалките заминават директно за продажба, но смарт тага е джаджа която определено ще ми върши работа. Закачих я на ключодържателят ми където е и кейса със слушалките airpods pro, които ползвам. Отделно ако не можеш да си откриеш телефона има и полезна функция чрез двукратно натискане на бутона на тага телефонът ти започва да звъни и го откриваш къде е.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Преди малко получих смс, че са в офис на спиди вече.
Цитирай

И моите Buds pro пристигнаха.

Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB Phantom Black
Цитирай

Явно никой не смее да отвори кутиите
Един поглед отвътре.
Пп
Слушалките са ми много удобни.
[Изображение: 9934854d3f984d9322c46e719835e00d.jpg]

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

И моите пристигнаха. Първоначалните впечатления са добри. Аз обаче търся нещо друго в такъв тип слушалки и за съжаление не го намирам. Искам максимално да се ограничават шумовете около мен и да се чува основно моя глас при разговор. Говоря най вече в домашна среда, когато децата викат около мен и аз се опитвам да водя разговор по работа.
На колкото и модела да съм чел ревюта това качество се пренебрегва, а се фокусират върху други плюсове и минуси.

SM-G998B
Цитирай

Тези buds pro как са като качество, добре ли се чува музиката? Другия въпрос е може ли да се ползва само едната слушалка като хендсфри и микрофона добър ли е, добре ли ви чуват отсреща? Третия въпрос е може ли едната слушалка да се закачи към един телефон а другата към друг и да се ползват отделно самостоятелно?
Цитирай

(2021-03-23, 11:40:12)g1kata написа:  Тези buds pro как са като качество, добре ли се чува музиката? Другия въпрос е може ли да се ползва само едната слушалка като хендсфри и микрофона добър ли е, добре ли ви чуват отсреща? Третия въпрос е може ли едната слушалка да се закачи към един телефон а другата към друг и да се ползват отделно самостоятелно?

Пълен боклук накратко. Нямат бас,звука изостава като гледаш филм...не струват и 5 кинта за мен.
Цитирай

Имал съм първото поколение Buds и точно баса им беше силната страна. Не вярвам в трето или четвърто вече поколение нещата вместо да се подобряват да се влошават.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2021-03-23, 15:55:50)Dodcha написа:  Пълен боклук накратко. Нямат бас,звука изостава като гледаш филм...не струват и 5 кинта за мен.
Според мен не са ти паснали на ушите иначе баса си е повече от приличен както и на предишните серии (като имам време ще сравня). Само с първите бъдс имах проблем с разминаване на говор-картина до след един или два ъпдейта (гледам новини, филми, клипове на тв и лаптоп) имам и бъдс плюс които също нямат проблем. Силата на звука (не качеството) при бъдс про е същата като при жичните AKG които идваха с с20у, но различните настройки дават различни усещания. За съжаление и тук като покрия плътно слушалката с ръка на ухото има смущения. Тествах околния шум при разговор и също се справят много добре, но ако децата крещят на метър два около теб, не виждам как ще ги филтрира. Иначе чувам и ме чуват перфектно в доста шумна среда. С три думи - ще ги ползвам

Пп
Отбелязвам, че и обхвата е подобрен спрямо + версията.


Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай

И сз получих смс за доставка утре на buds live.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

Аз също получих смс за утре.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Пристигнаха бобените зърна buds liveSmile детето ще се зарадва.

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

На мен определено ми харесват buds live слушалките. На мен ми паснаха добре на ухото и изобо не ми падат. Пробвах и разговор да проведа в офиса и се чуваше доста добре, както и отстрещната страна ме чуваше доста добре.

То реално жената ще ги ползва и за нейните нужди са страхотни. Не и трябват слушалки с noise cancellation, защото трябва да чува бебока около нея. Ползва слушалките предимно за слушане на аудио книги в storytel. В края на миналата година и купих хубави bluetooth sony-та, които обаче имат кабел между лявата и дясната слушалка и бебока постоянно и ги дърпа. Та тя самата си поиска такива слушалки като buds live.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)