Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S21 Ultra

И аз ще пусна една жалба в КЗП. Погледнах в 02:58 и се оказа че бутона вече е там. Явно за определени служители е било ясно преди това.
[-] 1 потребител изказва благодарност на glamav за това мнение:
  • nmnikolov
Цитирай
Аксесоари

(2021-02-22, 03:42:59)naskox написа:  Кога връщат имейл обичайно, за това дали си се доредил или не?

Пише че от 01 до 07 март ще се свържат с теб за сверяване на дадените от теб данни и за допълнителна информация като ЕГН и номер на лична карта.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • naskox
Цитирай

В началото в условията пишеше 2:05, вчера видях, че са го сменили на 3:05 и бях направил аларма за 2:45 съответно се регистрирах в 2:50... Свързват се до седмица (след изтичане на регистрацията) да те информират дали си късметлия (поне предишните томболи бяха така).

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Още от самото начало в условията си пишеше 03:05. Аз си купих телефона на 14 Януари към 19 и още тогава прочетох условията.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

Поне тук във форума мисля че нямаше някой регистрирал се да не е получил слушалки.

Началният час и аз го четох още от първият ден на преордъра че е 3.05 ч.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Само се чудя до коя фирма да е адресирана жалбата?
И да, от както има игра времето си е 03:05ч.
Цитирай

Само при а1 на сайта пишеше 2:05, пълните правила на сайта на самсунг винаги са били 3:05ч. Това го проверих лично още докато го представяха, аз тогава го и поръчах от а1.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

Маса народ не пише и следи форума тук. От друга страна ако се пусне една жалба (аз също може да го направя ако не ми хареса отговофа на email-a ми към Samsung) то може от КЗП да ги задължат да дадат наградите на всички регистрирали се.

Ако на сайта на A1 наистина е било 02:05 то наистина си заслужават да отнесат една жалба до КЗП от Samsung...

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

Е оправиха го ден, два след официалното представяне.

Edit: https://web.archive.org/web/202101141623...galaxy-s21

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

Може и да бъркам (явно съм гледал М-тел), но и в момента пише да кликнем на банера след 3:05 на 22.03.2031

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да, имат сгрешена дата още от самото начало. Така и не си я оправиха.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

(2021-02-22, 03:55:17)tonus написа:  Поне тук във форума мисля че нямаше някой регистрирал се да не е получил слушалки.

Началният час и аз го четох още от първият ден на преордъра че е 3.05 ч.
Миналата година имаше потребител който си беше взел ултрата два дни по рано, съответно вместо в понеделник го активирал и вписал в събота, когато почнахме регистрацията на него не му се появи банера... Дали успя да ги вземе, нямам идея.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай

https://images.samsung.com/is/content/sa...1229_3.pdf
Много ясно пише от колко часа е.
От документа става ясно и как да се адресира.
Честито да им е раздаването.
Цитирай

Ако наистина са го отворили по-рано са в разрез със собствените си правила, което е наказуемо. Да ме говорим, че системата записва в колко часа е получено регистрирането, което се може много лесно да се провери от компетентните органи, Ама като цяло то е ясна работата, в България сме все пак. Samsung са си виновни тук, в нормалните страни, се дават такива неща на всички преордъри, ама то в крайна сметка кое ни е нормално тука, че да има претенции за нормалност...

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

Направи още една регистрация за всеки случай и всичко ще е точно

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Нали се пише номерът на фактурата където ми е бодната касовата бележка, щото и на гаранционната карта има номер на фактура?

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Аз регистрирах УНП номера от касовият бон. При предишните две томболи също, но някои потребители нямаха УНП и регистрираха по фактура, но кое точно от фактурата не знам.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Така, аз в момента сигнализирах Samsung България за казуса с по-ранното показване на бутона. Поисках и от live chat-а email, към който да опиша казуса с цел следа за евентуална жалба след това. Ето към този email може да пращате оплакванията си в момента serom.bg.contactus@samsung.com

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

Аз също си настроих аларма в 3.00ч и видях че портала е отворен и направих регистрация малко след това. Доста несериозно че е бил отворен след 2.30ч, но според мен имайки предвид часа не вярвам стотици хора да са стояли до 2.30ч и да чакат да се отвори портала.
Според мен с тези 150 + 250 бр. слушалки за преордъра на S21 series създават впечатление, че само наистина най-бързите ще успеят да си вземат слушалки. Реалността в България според мен е съвсем друга и в периода на преордър няма чак такъв наплив и може би едни 10-20% от най-бавните наистина няма да вземат слушалки, но съм далеч от мисълта че има повече от 500 човека купили тези телефони на преордър.
За сравнение, аз си поръчах моя онлайн през Виваком на 26.01 късния следобед и в условията пишеше че трябва да го получа горе долу 10 дни по-късно. На следващия ден 27.01 до 12.00ч на обяд телефона беше в мен. Може да е защото аз исках силвъра а повечето искат черен и да имат повече бройки, но пак не вярвам наплива да е толкова голям за телефон с цена около 2.5к.

SM-G998B
Цитирай

(2021-02-22, 09:33:50)az написа:  Аз също си настроих аларма в 3.00ч и видях че портала е отворен и направих регистрация малко след това. Доста несериозно че е бил отворен след 2.30ч, но според мен имайки предвид часа не вярвам стотици хора да са стояли до 2.30ч и да чакат да се отвори портала.
Според мен с тези 150 + 250 бр. слушалки за преордъра на S21 series създават впечатление, че само наистина най-бързите ще успеят да си вземат слушалки. Реалността в България според мен е съвсем друга и в периода на преордър няма чак такъв наплив и може би едни 10-20% от най-бавните наистина няма да вземат слушалки, но съм далеч от мисълта че има повече от 500 човека купили тези телефони на преордър.
За сравнение, аз си поръчах моя онлайн през Виваком на 26.01 късния следобед и в условията пишеше че трябва да го получа горе долу 10 дни по-късно. На следващия ден 27.01 до 12.00ч на обяд телефона беше в мен. Може да е защото аз исках силвъра а повечето искат черен и да имат повече бройки, но пак не вярвам наплива да е толкова голям за телефон с цена около 2.5к.

Банера беше там преди 2.30, аз се регистрирах към 2:20, защото просто реших да погледна да не би пък да е излезнал. Само, че има и една друга подробност, не е само за Пре-ордер, а и за телефони закупени и активирани в срока 22.01-06.02. Това увеличава бройката значително поне за С21/С21+. Това с часа беше долно, но мисля и предните години така правеха, но не съм сигурен. А и нека не забравяме, че организатора е Румъния за нас... Иначе за С10 на времето успях да ги взема регистрирайки се пак около 15м след появата на банера. Да видим какво ще е положението този път.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай

Томболата е само за преордър и от Самсунг много добре знаят кои и колко са закупените устройства. Тези които не са взети предварително не би трябвало да имат банер за регистрация.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2021-02-22, 09:56:10)Pelikana написа:  Банера беше там преди 2.30, аз се регистрирах към 2:20, защото просто реших да погледна да не би пък да е излезнал. Само, че има и една друга подробност, не е само за Пре-ордер, а и за телефони закупени и активирани в срока 22.01-06.02. Това увеличава бройката значително поне за С21/С21+. Това с часа беше долно, но мисля и предните години така правеха, но не съм сигурен. А и нека не забравяме, че организатора е Румъния за нас... Иначе за С10 на времето успях да ги взема регистрирайки се пак около 15м след появата на банера. Да видим какво ще е положението този път.

Това не е вярно. В условита пише, че покупката на телефона трябва да е станала в периода 14.01.2021 - 28.01.2021. Покупката се доказва с касов бон или с фактура и е важно на нея какво пише като дата.

Цитат:В Промоцията имат право да участват следните лица (наричани подолу „Участници“): всички дееспособни физически лица, навършили 18 г., с местоживеене в
България, които са закупили смартфон Galaxy S21 Ultra/S21+/S21 в периода от 18:20ч на 14.01.2021
до 23:59ч на 28.01.2021г. от официален Партньор на Самсунг и са го активирали в периода от
22.01.2021 до 06.02.2021г. включително („Покупка”).

Организатор не е Румъния, а си е българският клон на компанията.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

Аз профилактично звъннах на Самсунг. Обясних какъв е случая, обещаха ми да го ескалират веднага и че ще се свържат с мен.
Мисля че е правилно да ги изчакам преди да ги засиля и за това в рамките на деня ще го направя. Може пък Румънците да осъзнаят какви са ги натворили.
Цитирай

Преди 2 години при същото промо за С10 аз се регистрирах точно когато трябваше. Май беше в 00.00ч и аз 2 мин по-късно вече бях регистриран. Тогава мой приятел с С10 разбра чак в 10ч сутринта, че е закъснял за срока и пак се регистрира и двамата взехме слушалки. Разбира се тогава май квотата беше значително по-сериозна, май 1000 бройки, но пък и интереса тогава сякаш беше по-голям.

SM-G998B
[-] 1 потребител изказва благодарност на az за това мнение:
  • glamav
Цитирай

(2021-02-22, 10:04:59)nmnikolov написа:  Това не е вярно. В условита пише, че покупката на телефона трябва да е станала в периода 14.01.2021 - 28.01.2021. Покупката се доказва с касов бон или с фактура и е важно на нея какво пише като дата.


Организатор не е Румъния, а си е българският клон на компанията.
Румъния е главният организатор за региона, а не нашите. Относно другото прочети внимателно, "Включително покупка" в периода на активация. Защото телефона беше до 28 на Пре-ордер само, а това не е покупка. Покупките са след 28 число когато апаратите физически вече ги има в магазинната мрежа.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)