Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сервиз за смяна на екран - P Smart 2019
#1

Здравейте. Майка ми изпусна телефона и екрана му се счупи. Става за ползване, но е дразнещо. Знаете ли добър сервиз на прилични цени, където може да го сменят с оригинален такъв?
Звънях в официалния на Huawei - Сръчко ли, не знам какъв е, 180лв им е цената. То нов в момента е 260лв и смятам, че цената им е висока. Пък и навсякъде чета, не добри коментари за този сервиз. Ако оригиналния екран струва толкова, може и да се смени с не оригинален, колкото да става за ползване. Какво ще ме посъветвате? Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Официален сервиз на Huawei има на Леге 6 София.
Цитирай
#3

За София се сещам за Alo Mobile, намират се където се срещат бул. Сливница и бул. Христо Ботев, работят евтино, питайте ги. Евентуално не знам и за кой град питате. Това също има значение
Цитирай
#4

Извинявайте, забравих да кажа. За София търся.
Да, звънях на този на ул.Леге. 180лв им е цената.
Цитирай
#5

Вариант първи - поръчваш екран от али експрес за 30-40 лв. И си го сменяш сам, след 6 месеца пожълтява и сменяш пак или ползваш така(личен опит).

Втори вариант е да дадеш 180 лв и да си ползваш телефона.

Трети вариант, нов телефон.

Ако евентуално в някой квартален сервиз ти предложат екран със смяна за 100тина лв, то може да се получи ефекта с екран от али експрес.

Моят съвет е да се свържиш със съфорумеца Be6i4 , който също ремонтира телефони и то кадърно. Той също може да ти предложи варианти.

Успех!

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#6

Благодаря ти.
Цитирай
#7

POT-LX1 или FIG-LX1 се води модела?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#8

(2021-01-18, 17:31:49)Be6i4 написа:  POT-LX1 или FIG-LX1 се води модела?

Здравей,
POT-LX1 е модела.
Цитирай
#9

PSmart 2019

140 лв. е подмяната с Оригинален дисплей.
Цитирай
#10

(2021-01-18, 21:13:19)Just написа:  Здравей,
POT-LX1 е модела.

За 120лв с работата ще ти го сменя аз.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 3 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • Just, Spellbound91, venko1407
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)