Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

кой е по добър
#1

Здравейте колеги.Спрял съм се на тези 2 тв.https://www.technopolis.bg/bg/Televizori/Televizor-PHILIPS-50PUS8535-4K-Ultra-HD-LED/p/15707 и https://techmart.bg/%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D...04S.Според вас кой е по добрият избор.Da player ще върви ли добре,коди как се държи....?Каже те си и вашето мнение.
Цитирай
Аксесоари
#2

Бягай далече от Филипс. Сони 9-та серия са най-доброто с Андроид.
Цитирай
#3

С две ръце за Philips Smile
Имаме и Sony ниски класове са и двата телевизори но определено Philips-a ме грабна с подсветката както и якото дистанционно докато Sony е малко по изостанало в това отношение.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#4

Единият ми Филипс изгоря два месеца след изтичане на гаранцията, другият след шест. Цените за поправка бяха такива, че ги засилих в контейнера. Толкова за Филипс.
Цитирай
#5

(2021-01-17, 21:06:04)dardanov написа:  Единият ми Филипс изгоря два месеца след изтичане на гаранцията, другият след шест. Цените за поправка бяха такива, че ги засилих в контейнера. Толкова за Филипс.

Аз пък даваха Sony-то на поправка още на 2-рия месец.
Долу горе и Sony-то и Philips-a ги вземахме по едно и също време но им направихме гаранция 5години и сега не ги мисля ,нека се чупят.А след 5години ако имаме възможност ще вземем нещо съвременно.Мисълта ми е ако има и може се удължават гаранциите и спокойствието и проблемите и ядовете намаляват.Да не се получават такива проблеми като при теб.За яд работа напълно те разбирам !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#6

(2021-01-17, 19:54:26)hor123 написа:  Da player ще върви ли добре,коди как се държи....?Каже те си и вашето мнение.
Da player на 50" - Мазохизъм, висша форма...
[-] 1 потребител изказва благодарност на kamenvo за това мнение:
  • emzo
Цитирай
#7

(2021-01-17, 20:01:53)ivanov_km написа:  Бягай далече от Филипс. Сони 9-та серия са най-доброто с Андроид.

И от мен глас за Сони 9-та серия.
Вече три години ползвам две Сонита, но са 8-ма серия. Едното е 43 инча, а другото 55 инча. Без забележки съм.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)