Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесесоари за Samsung Galaxy S21/S21+
#1

[Изображение: e7e44edc-3.jpg]

Коментирайте тук аксесоарите за Samsung Galaxy S21/S21+.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Още със закупуването на телефона си взех смарт калъф clear view и оригинални слушалки с кабел AKG. От калъф съм много доволен. Ляга идеално на телефона, освен това от самото прозорче може да се управлява почти всичко. Слушалките са отлични, жалко че вече не ги предлагат в комплекта и се наложи да ги закупя отделно.

Изпратено от моят SM-G991B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Поръчах си един калъф - Spigen Ultra Hybrid за чистата S21. Точно такъв калъф си търсех, че на S10 бях с Ghostek Atomic Slim, но нещо не ми се поръчваше сега такъв (то 100 лв. ми излиза този калъф...). Та в крайна сметка взех този на Spigen за 34 лв. и съм доста доволен.
Някой да си е взимал стъклен скрийн протектор от някъде? Аз си търся такъв дето има дупка за пръстовия отпечатък, че на S10 бях с такъв без, но пръстовия ловеше наистина по-трудно и не искам подобен и тук...

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#4

Пръстовия тук е съвсем ново поколение.
Няма да има драми.
Цитирай
#5

Аз имам два чисто нови калъфа Spigen за S21, Neo Hybrid и Rugged Armor. Не са моя тип калъфи ако някой ги иска да ми пише.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#6

Аз получих днес това, за женатаSmile    

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#7

(2021-03-11, 14:28:02)krasimiretov написа:  Поръчах си един калъф - Spigen Ultra Hybrid за чистата S21. Точно такъв калъф си търсех, че на S10 бях с Ghostek Atomic Slim, но нещо не ми се поръчваше сега такъв (то 100 лв. ми излиза този калъф...). Та в крайна сметка взех този на Spigen за 34 лв. и съм доста доволен.
Някой да си е взимал стъклен скрийн протектор от някъде? Аз си търся такъв дето има дупка за пръстовия отпечатък, че на S10 бях с такъв без, но пръстовия ловеше наистина по-трудно и не искам подобен и тук...

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#8

Някой да ползва този стъклен протектор от теленор? https://www.telenor.bg/bg/private/device...y-s21-plus

Чудя се дали си заслужава махането на фабричното фолио, за да се сложи този, за да презпазва една идея малко повече. Спрях се на този, защото има дупка за пръстовия отпечатък.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#9

Как така с дупка за пр. отпечатък ?
Цитирай
#10

Цитирай
#11

(2021-03-19, 22:02:04)krasimiretov написа:  Някой да ползва този стъклен протектор от теленор? https://www.telenor.bg/bg/private/device...y-s21-plus

Чудя се дали си заслужава махането на фабричното фолио, за да се сложи този, за да презпазва една идея малко повече. Спрях се на този, защото има дупка за пръстовия отпечатък.

Не знам защо би причинил това на този хубав телефон... мислиш че стъкло ще пази повече от оригиналната слюда?  И с тая дупка....олеле .

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
[-] 1 потребител изказва благодарност на gazibarev за това мнение:
  • krasimiretov
Цитирай
#12

Ще се набиват боклуци и ще дразни при употреба.
Вземи си стандартно стъкло с хубаво олеофобно.
Нилкин, Моколо и др.

Фингърпринта е ново поколение и работи безупречно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • krasimiretov
Цитирай
#13

Накратко за моето прецакване Bu
Взех въпросния протектор от теленор като направо го поставиха там. Наложи се премахването на фабричния протектор. Пръстовия отпечатък я сработи, я не, а и прецакваше картината, защото е някакво менте очевидно... Не стоя и 10 минути смешния протектор, след това минах през един магазин и си взех един протектор като фабричния с цел да се предотвратят някакви драскотини от ключове и тем подобни. Та излиза, че се метнах с 45 лв. за нищо накрая... Big Grin Колегите са прави, няма смисъл от тези протектори.  Smile

Иначе си поръчах ghostek atomic slim какъф като се очаква да дойде до 10 дни. Бях много доволен от същия калъф на S10 и реших направо да го пробвам на S21-цата.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#14

https://www.amazon.de/-/en/Protector-Cov...015&sr=8-1

Tакова си поръчах, ще видим, на 13ти ще е в мен.

Пръстовия , с фабричното фолио, при мен сработва перфектно, буквално на 100% .
Цитирай
#15

https://a.aliexpress.com/_mMXKsIX
Аз отскоро съм с този кейс на S21. Не е лош, доста тънък, добре предпазва. На S20 имах карбоновия на later case и ми харесваше повече, но и цената е малко повече от двойна.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#16

Whitestone-a пристигна, но не го лепнах, защото си изпращам апарата за ремонт и 99,9% ще ми го подменят с нов.

[Изображение: IMG-20210412-161346.jpg] [Изображение: IMG-20210412-161353.jpg] [Изображение: IMG-20210412-161518.jpg]
Цитирай
#17

(2021-04-12, 15:32:54)emzo написа:  Whitestone-a пристигна, но не го лепнах, защото си изпращам апарата за ремонт и 99,9% ще ми го подменят с нов.

[Изображение: IMG-20210412-161346.jpg] [Изображение: IMG-20210412-161353.jpg] [Изображение: IMG-20210412-161518.jpg]

Какво ще му ремонтират ако не е тайна?
Цитирай
#18

Екрана дефектира, но понеже съм нахален Big Grin ми смениха целия апарат и съм отново в играта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#19

(2021-04-17, 10:39:57)emzo написа:  Екрана дефектира, но понеже съм нахален Big Grin ми смениха целия апарат и съм отново в играта.

Това къде се случва? В Бг или някъде другаде. И къде предяви гранцията - директно към Самсумг или през магазин/ търговец от където е купен?
Питам, защото много често търговците са по склонни да сменят особено в първите няколко седмици. Докато Самсунг все те тикат към сервиза.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#20

Булгаристан, Теленор. Ама ..... клиента им е корпоративен, с много сим карти и не смеят да откажат Big Grin
Иначе щеше да се мъкне по сервизите.
Цитирай
#21

Burn in колега или друго?

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#22

Позеленяваше на моменти.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#23

Разбирам от закупили модел Samsung S21, че при закупуването на апарат от конкретен оператор, липсва зарядно в комплекта, какво остава за други аксесоари.
От техно веригите също ли е такава ситуацията?
Така ли е и всички ли закупихте оригинално такова отделно за модела си устройство?
В случая искат още 67 лева за него, а мисля да потърся алтернатива за място за оригинално.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#24

Това е политика на Самсунг а не на оператори и магазини. В комплекта имаш само кабел, а оригиналното 25 ватово зарядно е 25-30лв.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • Monipeev
Цитирай
#25

Всичко тръгна от Apple, после Samsung и после всички китайски телефони, все нямат зарядно и слушалки.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)