Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 12 – Какво да очакваме от него?
#76

проблема е,че Samsung XCover 4s не е в списъка,който ще има достъп до Андроид 12.Мамка му..аз наистина си харесам телефона
Цитирай
Аксесоари
#77

XCover 4s излезе с Android 9 и досега получи 10 и Android 11 R актуализации. Според новите правила Samsung обеща да осигури до три години ъпдейти на Android на ОС, така че е твърде вероятно и този модел ще получи и Android 12, но на по-късен етап.

 
Цитирай
#78

(2022-01-17, 19:12:35)NoMaD написа:  XCover 4s излезе с Android 9 и досега получи 10 и Android 11 R актуализации. Според новите правила Samsung обеща да осигури до три години ъпдейти на Android на ОС, така че е твърде вероятно и този модел ще получи и Android 12, но на по-късен етап.

Грешиш колега,XCover 4s още е на Андроид 11 R..очаква се или до края на седмицата или другата да дойде S.Принципно първо идва през Полша XEO,моя телефон е купен там дори.Руснаците и те с "трепет" чакат Полша,Виетнам пусна някакво обновление на Е,което обаче е за региона им!

(2022-01-17, 19:12:35)NoMaD написа:  XCover 4s излезе с Android 9 и досега получи 10 и Android 11 R актуализации. Според новите правила Samsung обеща да осигури до три години ъпдейти на Android на ОС, така че е твърде вероятно и този модел ще получи и Android 12, но на по-късен етап.

А като по-късен етап,кога го визираш?Евентуално разбира се,едва ли тази година,независимо,че е още януари!
Цитирай
#79

На по-късен етап - до края на годината.

 
Цитирай
#80

хм...харесва ми оптимизма ти!Дано не лапнем дръвцето,защото постепенно всичко,което ни е нужно ще премина от 12-ката нагоре.Whats Up почна панаира,като от 1 март,ако си с 9-ката ,забрави за него-официално го завиха!Принципа на доминото ще продължава!!!!!Аз съм от занаята,но се занимавам с компютри,работя в Хюлет Пакард и вече си берем ядовете на WINDOWS 11,която е поле за бъгясване на цялата операционна система!!!!Андроид 12 го задържат все още в бета 4 демек-или не им достигат тестери(не инсайдъри),а официални тестери или са оплескали нещо в алгоритъма,което ще подлуди народа!!!
Цитирай
#81

Днес го инсталирах, за сега не виждам кой знае какви промени, това на темата не ми харесва, че стана черна като вляза в менюто на приложенията, а преди се виждаше бекграунда.
Цитирай
#82

(2022-01-18, 19:19:55)stashekm написа:  Whats Up почна панаира,като от 1 март,ако си с 9-ката ,забрави за него-официално го завиха!
Има информация че Whats Up ще се спира за Android 4.4 KitKat от 1.02.2022г.
https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...76218.html

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#83

(2022-01-18, 19:51:51)DoryanY написа:  Има информация че Whats Up ще се спира за Android 4.4 KitKat от 1.02.2022г.
https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...76218.html

Още ще го протакат!!!Иначе инфото от калдата си бе реално,но са променили "леко " самите от WhatsUp  датата,което е нищо работа5 седмици !

(2022-01-18, 19:46:11)Sashko_Trg написа:  Днес го инсталирах, за сега не виждам кой знае какви промени, това на темата не ми харесва, че стана черна като вляза в менюто на приложенията, а преди се виждаше бекграунда.

Кое си инсталирал и не ти пасва,моля бъди по конкретен,все пак не съм гадател Smile
Цитирай
#84

(2022-01-18, 20:06:57)stashekm написа:  Още ще го протакат!!!Иначе инфото от калдата си бе реално,но са променили "леко " самите от WhatsUp  датата,което е нищо работа5 седмици !


Кое си инсталирал и не ти пасва,моля бъди по конкретен,все пак не съм гадател Smile
Андроид 12...
Цитирай
#85

(2022-01-19, 15:24:16)Sashko_Trg написа:  Андроид 12...

на XCover 4s????????? Брато ти нас за тюфлеци ли имаш? Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin дори на 20-ката ти бързаш,голяма мешана скара ще настане при януарското или февруарското обновление!От занаята ли си,че рискуваш така бързо?Или си тестер?
Цитирай
#86

(2022-01-19, 18:25:08)stashekm написа:  на XCover 4s????????? Брато ти нас за тюфлеци ли имаш? Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin дори на 20-ката ти бързаш,голяма мешана скара ще настане при януарското или февруарското обновление!От занаята ли си,че рискуваш така бързо?Или си тестер?

Не знам за какви тюфлеци ми говориш, дойде ми ъпдейт към андроид 12 и го инсталирах, хабер нямам от телефони!
Цитирай
#87

Това е списъка за тази година за обновления на fitmware https://www.sammobile.com/news/list-gala...12-update/
Цитирай
#88

Човекът, както е видно от подписа му, е със Samsung Galaxy S20+ и темата е за Андроид12, а не за XCover 4s. Аз съм със S10 и ъпдейта с Андроид12 дойде на 11-ти януари.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • stashekm
Цитирай
#89

Така е,но нищо не пречи да комбинираме мнения спрямо модели и ъпове на furmware!!!!Това е моето лично мнение разбира се,но не виждам да пречи един такъв диспут,би бил дори по-интересен изцяло за марката телефони,които ползваме!
Цитирай
#90

С Android 12 Google въвежда и нов дизайнерски подход за графичния потребителски интерфейс, Material You. Компанията използва този дизайн подход в Pixel 6 и 6 Pro, а освен това подготвя въвеждането му и в други продукти.

https://mobilebulgaria.com/news/google-z...android-12

 
Цитирай
#91

Скоро телефоните с Android 12 ще получат много повече възможности за персонализация през представения през миналата година редизайн Material You. Системата позволява на потребителите да променят цветните акценти в интерфейса, да ползват уиджети с произволни размери и да правят други настройки, но засега е достъпна в телефоните Pixel и в избрани устройства на Samsung.

https://mobilebulgaria.com/news/telefoni...alizatsiya

 
Цитирай
#92

Samsung, Lenovo и Microsoft са първите компании, които ще осигурят ъпдейти до Android 12L за свои устройства по-късно през годината. Това е версия на платформата, която е оптимизирана за таблети и сгъваеми устройства, а представянето й беше през есента на миналата година.

https://www.blog.google/products/android...r-screens/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#93

Ако сте с Samsung XCover 4s - полско производство,тази сутрин корейците през Варшава ме дръпнаха към поредния ъпдейт на Firmware сега ако БГ си стой на Samfw.com_SM-G398FN_BGL_G398FNXXSECVA,то полското хвъркна към Samfw.com_SM-G398FN_TPL_G398FNXXSFCVC
Цитирай
#94

Според статистиката на алтернативния магазин за приложения Uptodown (повече от 130 милиона потребители), повечето юзъри не бързат да направят ъпдейт до Android 12.
[Изображение: Y2h-Bbh-C4z0-I1-QLx6-Mhe-KH5prq-LMgb.jpg]

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • stashekm
Цитирай
#95

(2022-04-13, 08:58:40)NoMaD написа:  Според статистиката на алтернативния магазин за приложения Uptodown (повече от 130 милиона потребители), повечето юзъри не бързат да направят ъпдейт до Android 12.
[Изображение: Y2h-Bbh-C4z0-I1-QLx6-Mhe-KH5prq-LMgb.jpg]

Аз все още съм адски скептичен,че моя Samsung XCover 4S изобщо ще получи обция да скочи на Андроид 12.... Sad
Цитирай
#96

Google започнаха да разпространяват стабилната версия на операционната система на 4 октомври 2021г. По този начин Android 12 се появи около месец по-късно от предходната версия. Вече изминаха около шест месеца и е време за равносметка колко активно производителите на смартфони актуализираха своите модели.

https://digital.bg/%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0...%82%d0%b2/

 
Цитирай
#97

Голяма част от използваните смартфони нямат ъпдейт, та не ме учудва статистиката.
Цитирай
#98

Все още пълна тишина,дали ще има скок към АНДРОИД 12.....това ме изнервя,да взема сам да препиша кода,работата е долу горе като сам да копаеш кладенец по-голям от цяла канализация!!!Някой да е напипал новини относно XCover 4s и възможността за скока му към АНДРОИД 12 все пак?
Цитирай
#99

По последна статистика Android 12 към момента е с най-ниска популярност от Android 11, Android 10 и дори Android 9.
[Изображение: s-388b7bb5de4d493380a380cc0435d858.png]
Източник

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • stashekm
Цитирай

Брех...това значи,че може моя XCover 4s да гризне здравата дървото независимо от всички предположение,че все пак ще го получим и ние!!!Аз сам трябваше да пренаписвам тоя скапан код на АНДРОИД 11,страшни главоболия ми донесе!!!Абе ще видим какво и как,но ставам все по-скептичен за ъпа!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)