Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Дублиране на мейли в Gmail app
#1

Здравейте,

От няколко седмици имам много дразнещ проблем с Gmail app. Използвам го от много време като освен гугълския ми мейл съм добавил и втори yahoo мейл. Всичко до скоро си работеше както се очаква: съобщенията изпратени до съответния адрес си влизаха в съответната кутия. От 2-3 седмици, обаче, съобщение изпратено до yahoo адреса ми влиза и в Gmail инбокса. Съответно получавам и 2 нотификации от приложението за един и същ мейл. Странното е, че изпращачът дори няма Gmail адресът ми, когато това се случва.

Може би е пълна случайност, но проблемът започна, когато преди 2-3 седмици смених телефона. Седмица по-късно се върнах към стария след като му направих фактори резет и дразнещото дублиране остана... Съмнява ме, че е някаква настройка на приложението появила се с някой от послледните ъпдейти, но не намирам нищо...

Моля ако някой се е сблъсквал със същия проблем и евентуално има решение да го сподели.

Благодаря предварително!


EDIT: Не съм гледал достатъчно добре в настройките... Забелязах, че Gmail адресът ми е линкнат с другия... Как е станало това нямам ни най малка представа... Тапнах на него  и най-накрая има опция за unlink.

Админите могат да оставят темата за ден два евентуално ако някой има същия проблем, иначе е за триене Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на numak за това мнение:
  • NaniG
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)