Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смарт часовника постоянно се disconnect-ва
#1

Здравейте и благодаря предварително за отговорите Ви!

Взех си смарт часовник X7,но не осъществява връзка постоянно, в момента в който си заключа телефона,минава малко време и се дисканектва .

Това ми е втория часовник, преди това имах Alcatel TLC 10 movetime и с него имах същия проблем.Много ще си радвам, ако някой успее да ми помогне. 

Благодаря още веднъж!
Цитирай
Аксесоари
#2

То това е от телефона,не от часовника.Приложението ,което си инсталирал на телефона бива убивано от таск менажера на телефона с цел икономия на батерия.Направи нещо  да не става така.Ама как точно да го направиш и дали ще стане е отделен въпрос.Дъщерята има телефон шаоми и часовник самсунг,направих всичко възможно,че даже и невъзможното телефона да не убива процеса,но пак от време на време се дисканектват.Най-добре е телефона и часовника да са от една марка за да няма такива драми.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#3

Моят също се дисконектва от време на време, като съм разрешил всичко, където е възможно, но аз периодично го проверявам и го свързвам. С Poco f2 pro съм.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#4

Ако часовника ползва някакво външно приложение задръжте на него в менюто за мултитаскинг и му цъкнете катинара. Така поне на Xiaomi се решава проблема с изключването. Иначе настройки, батерия, app battery saver... Намирате приложението и избирате no restriction. Или изцяло си сменяте профила да не е на икономия.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)