Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид 11 за Poco X3 NFC
#1

Здравейте колеги, излезна ми ъпдейт към 11-ката, някой инсталирал ли го е вече да сподели впечатления. Гледам, че при други модели на марката, Андроид 11 носи доста ядове, та се чудя дали да го пускам.
[Изображение: 6a81f086d8c9d6d1cc84e8380bd886de.jpg]

Изпратено от Poco X3

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
Аксесоари
#2

Инсталирах го преди около час. Рзалика от преди не видях. Възможно е да Ви махне някое приложение което сте изключели от Оптимизация на батерията. При мен такова беше Cube ACR.
Цитирай
#3

Инсталирах го ! Не е кой знае какво ! Преди имаше опция кои приложения да работят на тъмен фон.Лично аз го ползвах това и сега ми липсва .Нова Лаунчер който използвах нещо не бачка добре , а имам платената версия и също ми липсва ! Това съм открил за сега , може и да има още някой ядове но е нормално !

NEXUS 5 > LG G5 TITAN>NOKIA 7 PLUS> Xiaomi Poco X3 > ONEPLUS Nord 2T
Цитирай
#4

Здравейте , някой има ли представа очаква ли се MIUI 12.5 за поко х3 нфс и ако да - дали ще е в близкото бъдеще ? Благодаря
Цитирай
#5

Да, очаква се. Може би, след юни месец. Най-вероятно ще е в началото на септември.

Изпратено от моят M2007J20CG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Добре де при мен защо още няма ъпдейт ,може ли да е  защото съм го отключил


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#7

Не можах да дочакам официален андроид 11 и днес отключих bootloader-a (чаках 7 дни да го одобрят...). Флашнах му ArrowOS с drunk kernel и се държи доста по-добре според мен от MIUI, а и предпочитам чистия андроид пред интерфейса на miui. Засега няма грешка и всичко си работи, което е доволно.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#8

Откъде гледате, дали има ъпдейт, че като дам версия на MIUI и дам проверка, премигне един път и нищо, после като дам изтегляне на последна версия на рома, което не знам, за какво е, се тегли едно и също и то е секюрити пач за февруари, а като напиша, как се тегли в интернет, ми излиза да тегля някаква версия от xda, но там пише, че е beta и не е финалната.
Телефонът не го ползвам аз, а гледам, че вие вече сте с новия Android.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

Последната официална версия налична за всички е Андроид 10 с ниво на сигурност Май 2021. (Ако я няма при теб все още, трябва да се чака, не се сещам за друг вариант без ръчно да го качиш).
Има налични Андроид 11, но са само за бета тестване и не са достъпни за всички потребители все още. Доколкото съм запознат, може да се изтегли официалния ROM от xda и да се флашне като гаранцията ще си остане, защото е официален софтуер. Мненията са, че има бъгове все още и затова не го пускат за всички, но аз не можах да го дочакам и скочих на AOSP.

От тук може да се свалят споменатите версии: https://forum.xda-developers.com/t/miui-...t-85042883

Малко извън темата, но съм силно впечатлен от батерията на телефончето Big Grin За 1 час социални мрежи и интернет батерията е паднала само с 5%.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#10

(2021-05-23, 13:51:02)hazART написа:  Откъде гледате, дали има ъпдейт, че като дам версия на MIUI и дам проверка, премигне един път и нищо, после като дам изтегляне на последна версия на рома, което не знам, за какво е, се тегли едно и също и то е секюрити пач за февруари, а като напиша, как се тегли в интернет, ми излиза да тегля някаква версия от xda, но там пише, че е beta и не е финалната.
Телефонът не го ползвам аз, а гледам, че вие вече сте с новия Android.

Според официалния сайт https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900385 последната версия за EEA варианта е V12.0.8.0.QJGEUXM което андроид 10. Вчера ми пристигна ОТА V12.0.8.0.RJGEUXM с андроид 11.Телефона е от ЕМАГ стоков.
Цитирай
#11

1. А от там ли се проверява, версия на MIUI и проверка или.
2. И това от трите точки, изтегляне на рома, какво означава, като го дам да се тегли, тегли едно и също.
3. А кога се очаква официална версия на Android 11.
И мерси и на двамата.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#12

От там се проверява, да, версия на MIUI и проверка. Това с тегленето на пълна версия е препоръчително, при редовните ъпдейти. Тогава тегли целия нов ром, а не само ъпдейта. Вече би трябвало да е стартирало разпространието, но все още е на MIUI 12, не е на 12.5. Все пак Андроида е 11. И аз съм с версията като на колегата по-горе, купил съм го от Технополис.[Изображение: ecc763c456b28c7dd03a6770f1752fbb.jpg]

Изпратено от Poco X3

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#13

И при мен дойде андроид 11 и изтри приложението "МI календар"Пише тази версия не е съвместима с устройството ви..?..Явно не са обновявали приложението скоро.


Цитирай
#14

Да и при мен дойде и изтри календара,дръпнах си аpk 
12.0.6 май беше версията
Цитирай
#15

От вчера ми се появи иконка за запис по време на разговор . Когато започна разговор и го натисна след около 2-3 сек. ми излиза съобщение "Записът не може да започне поради системен проблем" ! Някой знае ли за какво иде реч ?

NEXUS 5 > LG G5 TITAN>NOKIA 7 PLUS> Xiaomi Poco X3 > ONEPLUS Nord 2T
Цитирай
#16

12.5 Miui


Прикачени файлове Миниатюри
   

NEXUS 5 > LG G5 TITAN>NOKIA 7 PLUS> Xiaomi Poco X3 > ONEPLUS Nord 2T
Цитирай
#17

Слончо , може ли малко повече подробности , на какъв регион ти е телефона? При мен все още няма нищо Sad ( дали е възможно да са го спрели този ъпдейт ? )
Цитирай
#18

И при мен дойде, региона е България, купуван от Технополис. Има ли вече някакви отзиви?[Изображение: 37b9ae3f3299f2fd75ab1d9d57564060.jpg]

Изпратено от Poco X3

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#19

Регион България е . Като цяло една идея по бърз, същото се отнася за батерията май държи повече, ще видим. Има нещо дразнещо , не може да се премахнат "чистача" и останалите три глупости !Поне аз не намерих как !

NEXUS 5 > LG G5 TITAN>NOKIA 7 PLUS> Xiaomi Poco X3 > ONEPLUS Nord 2T
Цитирай
#20

(2021-06-30, 11:30:48)slon4o написа:  От вчера ми се появи иконка за запис по време на разговор . Когато започна разговор и го натисна след около 2-3 сек. ми излиза съобщение "Записът не може да започне поради системен проблем" ! Някой знае ли за какво иде реч ?

И при мен е така. Оправиха някой бъг в тази версия и се появиха други. Нищо ново под слънцето.

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#21

Дайте разрешение на приложението Телефон до Файлове и мултимедия и ще може да записвате.
Цитирай
#22

Дадох му разрешение и пак не записва при мене

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#23

Намерих начин за скриване на "чистача" и другите 3 измишльотини .Ето линк : https://youtu.be/1-NXsZxymG4

NEXUS 5 > LG G5 TITAN>NOKIA 7 PLUS> Xiaomi Poco X3 > ONEPLUS Nord 2T
Цитирай
#24

(2021-09-02, 11:01:57)hristop написа:  Дайте разрешение на приложението Телефон до Файлове и мултимедия и ще може да записвате.

Не става, в опциите за разрешения няма опция за достъп до файловете, само до мултимедия. Съответно като пуснеш запис излиза съответната грешка.
[img][Изображение: Screenshot-2021-09-05-09-29-12-643-com-g...roller.jpg][/img] and

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#25

(2021-09-05, 08:34:11)saint056a написа:  Не става, в опциите за разрешения няма опция за достъп до файловете, само до мултимедия. Съответно като пуснеш запис излиза съответната грешка.
[img][Изображение: Screenshot-2021-09-05-09-29-12-643-com-g...roller.jpg][/img] and

А при мен не се показва и бутон дори...!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)