Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет да сменям ли , или не си заслужава
#1

'Драстии, имам, тоест поставен съм пред дилема. Имам  RedMi note 9 pro. На два месеца е , може вече три да са станали , ама ми изпадна един самсунг а70 . И двата телефона са 6/128. Гледах над десет сравнения, ревюта , но не мога да взема решение. Да си оставя ли а70 ката и да продам редмито, или да си стоя с редмито. Също така и един а51, ама е 4/128 ми стои. Кое от трите е най - задоволителния вариант?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз бих оставил Редмито
Ако беше A71 бих се замислил
Цитирай
#3

При редмито не ми сработват няколко ппограми, неясно що ....докато при оная подметчица, всичко е оптимизирано. Да, редмито е по по , ама....не ми се ще смяна честно казано, но, ако някой е ползвал и двете , да даде обективен съвет . Благодаря ти иначе, клоня към твоето мнение

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#4

аз съм с а70 и според мен редмито е по-добро, поне чипсета е по-нов и по-добър

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#5

Категорично - не.
Единственото предимство на А70 е амоледа, но на ноута лцд-то не е никак зле.
Цитирай
#6

Ако тези функции, които не сработват при редмито, са необходими в ежедневието и работят на другия апарат, аз бих взел него. Какво като редмито е по-незнам си к'во си!? Така и така не успя да му сложиш .eu да го разцъкаш, поне ще имаш устройство с функции, които използваш без да се дразниш и ядосваш.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Моя съвет е,остави си Samsung A51,по слаб е,но щом Redmi-то създава проблеми с приложенията,какво значение има че е по на помпано.
Цитирай
#8

Andreti, много го харесвам беее, на инат си стоя с него. Да не успях да го флашна, убих го и добре, че беше Peter39 да го съживи. Иска ми се и впрочем си мисля, че самия фирмуеър рестриктва някои системни функции на разни външни приложения, искам да го шибна този ром, който ползваш ти, ще се опитам , ако Пепи ме свърже в телеграм с един човек, който е качил бразилски на същия тел.
Дориан, отказах се от а51, защото е видимо и осезаемо по - бавен от редмито и от а70 ката. Разлика може би 1 до 2 секунди

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)