Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за магнитна стойка за кола!
#1

Здравейте,

След смяната на Нокията ми с Мото G 5g plus, срещнах доста неочакван за мен проблем. Стойката ми за колата е малка за Моторолата или по скоро Моторолата е по-дебела и не влиза в стоката. Гледах най-различни в Алито, но ми се струва че почти всички са за по-тънки телефони.
Насочих се към магнитна.
Та въпроса ми е, тези от вас, които са е ползвали имат ли някакъв проблем с батерията? Все пак са два магнита на гърба!

Sent from my moto g 5G plus using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

От известно време ползвам една матнитна на Baseus. Купувана е от България, не знам колко е оригинална, но върши отлично работата си.
Не съм забелязвал никакви промени в работата на батерията, а и магнитът е само на самата стойка. Елементът на телефона е (предполагам) стоманена подложка някаква

Google Pixel 6a
Цитирай
#3

Аз също ползвам на baseus, но купувана от aliexpress. Не съм забелязал проблеми с батерията или обхвата (било то на gps-а или на мрежата на оператора), ползвам я вече на втори телефон.
За мен това е най-удобния вид стойка, а съм минал през доста. Достатъчно здрава е, държи добре телефоните. Моите са по над 200 гр.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#4

Аз съм с такава стойка в колата,и съм много доволен.https://www.mobilefun.com/official-samsung-universal-smartphone-vehicle-dock-mount-car-holder-35105 С galaxy note 9 съм с активен калъф,стойката го държи много стабилно,а телефона с калъфа е доста дебел.
Цитирай
#5

Благодаря за отзивите. Ще се купува подобна значи.

Sent from my moto g 5G plus using Tapatalk
Цитирай
#6

Магнитната стойка не пречи ли на навигацията?

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай
#7

За повече от 5г. не съм забелязал да пречи на навито, ако наистина ще пречи то ще е нещо минимално.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#8

Аз използвам една cd gravity car holder, която влиза в сд-то. По-удобна не съм срещал. Купувал съм я от али-то. Може да прегледаш и тях. За съжаление линк не мога да дам в момента.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Аз от няколко месеца ползвам тази и съм много доволен - https://www.xiaomiproducts.nl/en/xiaomi-...arger.html
Държи много добре телефона и го зарежда както си трябва.
Тия магнитните стойки всеки път като съм си взимал и телефона ми е падал.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#10

(2022-01-11, 14:37:47)BlackBone написа:  Аз използвам една cd gravity car holder, която влиза в сд-то. По-удобна не съм срещал. Купувал съм я от али-то. Може да прегледаш и тях. За съжаление линк не мога да дам в момента.

нещо подобна на тази ли:

[Изображение: BaseusMetalAgeGravityCarMount_CDVersion_...1606733389]

Baseus Metal Age Gravity Car Mount (CD Version)

Гледам че и в Емаг я има
Цитирай
#11

Тези на паваж много скрибуцат, да си знаете...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#12

Това на Шаоми, което съм пратил, няма такива проблеми със скърцане и тн. Доста изпипано е за разлика от всички, които съм ползвал до момента.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#13

(2022-01-11, 10:20:13)Compare написа:  За повече от 5г. не съм забелязал да пречи на навито, ако наистина ще пречи то ще е нещо минимално.
Питам, защото при ползване на 360 магнитен кейс, навигация няма!

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай
#14

(2022-01-12, 08:44:55)Severna написа:  Питам, защото при ползване на 360 магнитен кейс, навигация няма!

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

Ползвал съм магнитен кейс на Xiaomi Redmi Note 9 Pro ,пак е нямало проблеми.
Ще направя някой друга снимка малко по късно да се увериш че тая магнитна стойка не пречи на Навито, или поне до сега на телефоните от подписа ми който съм ползвал.
Доста трябва да е силен тоя магнит, за да не работи навито!
Провери ли да не идва проблема от някъде другаде?
В смисъл има програмки в плейсторе който проверяват сигнала на гпс-а,виж дали се стартира гпс програма!

P.S
Ще се радвам ако се изкаже някой по даденият проблем!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#15

(2022-01-11, 16:47:33)solo5 написа:  нещо подобна на тази ли:

[Изображение: BaseusMetalAgeGravityCarMount_CDVersion_...1606733389]

Baseus Metal Age Gravity Car Mount (CD Version)

Гледам че и в Емаг я има
Да ... Точно такава

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

(2022-01-12, 09:07:00)Compare написа:  Ползвал съм магнитен кейс на Xiaomi Redmi Note 9 Pro ,пак е нямало проблеми.
Ще направя някой друга снимка малко по късно да се увериш че тая магнитна стойка не пречи на Навито, или поне до сега на телефоните от подписа ми който съм ползвал.
Доста трябва да е силен тоя магнит, за да не работи навито!
Провери ли да не идва проблема от някъде другаде?
В смисъл има програмки в плейсторе който проверяват сигнала на гпс-а,виж дали се стартира гпс програма!

P.S
Ще се радвам ако се изкаже някой по даденият проблем!
Имах 360 магнитен кейс от Али за Poco F2 pro и Google Maps спря да работи. Започнах да търся причината из чужди форуми и някъде прочетох, че една от причините за неработещ GPS на апарата, може да е използван магнитен кейс! Веднага го махнах и всичко се оправи...След това експериментирах няколко пъти и всеки път навигацията ми с този кейс не работеше! Нито Google Maps, нито Sygic, нито Waze...изпробвах и други...не ще! Може да е от качеството на кейса, не знам...

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай
#17

Аз от около две години съм с магнитна стойка в колата и проблеми с навигацията не съм имал (ползвал съм я с няколко телефона от различни марки). А ползвам waze-а всеки ден. Даже и в колата на жената сложих същата магнитна стойка. Тя също е много доволна. Не ѝ пречи на навигацията, а доста удобна.
Иначе и аз съм чел за проблемите, които причиняват металните бъмпери. Това ме е спирало да си взема такъв.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#18

[Изображение: 20220112-112849.jpg]

[Изображение: 20220112-113024.jpg]

[Изображение: 20220112-113116.jpg]

[Изображение: 20220112-113118.jpg]

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)